reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam Was wszystkie kochane kobietki :)

Dziękuję bardzo za ciepło powitanie :)

Wczoraj robiłam betę i wyszła 4,20 ( 3 tydzień według laboratorium 5,80) i jutro lecę ją powtórzyć. Trzymajcie kciuki aby betka wzrosła i okazało się, że to dzidziuś :*

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Trzymam kciuki mocno za betke :)) Zobacz załącznik 493038Zobacz załącznik 493038


O temat dla mnie, pierwsze starania :-)
Witam Was Dziewczyny :)
My dopiero rozpoczynamy starania, ale pomyślałam, że będzie raźniej jak dołączę do innych staraczek :-)

Witaj :)) w naszych skromnych staraczkowych progach :)) rozgość się i czuj się jak u siebie w domu ;] życzę Ci jak najszybszego zafasolkowania :)

Witajcie dziubaski :)) :**
u mnie dziwnie bo wczoraj miałam mieć @ a brak .. nawet nie mam za bardzo objawów na nią ... kurcze czy przez stan zapalny może przesunąć się @ ?? lub przez dźwiganie ciężkiego ??
 
Pyscek pamiętasz jak pisałam że czekam na @ ? Dostałam ją :wściekła/y: I wiesz, spóźniła mi się 2 tyg. A często Ci się zdarza że spóźnia Ci się @ ??
 
od jakiegoś czasu nie ... miałam kiedyś problemy ze nawet 2 mies nie miałam a na 3 przylazła, ale to było lata temu teraz juz mialam normalnie jedyne co to może 2-3 dni mi sie przesunąć :( ale zależy mi teraz na niej bo mam wizyte 30 i miałam byc już po :(
 
od jakiegoś czasu nie ... miałam kiedyś problemy ze nawet 2 mies nie miałam a na 3 przylazła, ale to było lata temu teraz juz mialam normalnie jedyne co to może 2-3 dni mi sie przesunąć :( ale zależy mi teraz na niej bo mam wizyte 30 i miałam byc już po :(

No to kochana nie pozostaje Ci nic innego jak czekać...Chyba że wizytę przesuniesz ??
 
nie chciałabym przesuwać, bo jedziemy z wynikami męża i zobaczymy co powie i co da ... eh muszę czekać chyba że pojade z @ a powiem że tylko w sprawie męża przyjechaliśmy ... i umówię się na inny termin :)
 
No i super ;-) Sprawa będzie załatwiona :-) Powodzenia
biggrin.gif
 
reklama
Do góry