reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek dziękuję za przywitanie :-)
Do mnie właśnie @ przyszła, ale byłam na to nastawiona także może następnym razem się uda, ale oby szybko i sprawnie :tak:
 
reklama
kobietki niestety spływam :(( praca woła .. buu ... nie ce mi się ... będę po 22 to zerknę co u Was :tak:
Buziole Zobacz załącznik 493088Zobacz załącznik 493088 c.gif

Kwiatuszku tak zrobię :)
 
Witam drogie panie, czy można dołączyć? :)

Staramy się z mężem o dziecko dopiero dwa cykle, narazie brak efektów :(
Biorę castangus i mam nadzieję, że w tym roku jeszcze się uda :)

@ na 27 sierpnia i mam andzieję, ze nie przyjdzie!!!!
pozdrawiam
 
Witam drogie panie, czy można dołączyć? :)

Staramy się z mężem o dziecko dopiero dwa cykle, narazie brak efektów :(
Biorę castangus i mam nadzieję, że w tym roku jeszcze się uda :)

@ na 27 sierpnia i mam andzieję, ze nie przyjdzie!!!!
pozdrawiam

Witam :) Większość z nas stara się o dzidziusia więc tutaj będzie Ci dobrze. Kciuki żeby @ nie przyszła ;-)No i żeby castagnus podziałał :-)
 
Heja dziewczynki, nie wiem ze któraś mnie jeszcze pamieta, jakiś czas temu tu byłam staralismy sie z meżem o dziecko,ale nie udawało sie wiec jakos zniknełam z forum, nadal chcemy dzidziusia i chcemy wznowic starania ale tak bez szału bedzie co ma byc. mogę znów do was dołączyc?
 
Serdecznie witam nowe staraczki :) Wierzę, że wam uda się szybciej niż mnie !

Kwiatuszku strasznie mi przykro... eh brakuje już słów i sił na to wszystko. Pamiętaj, że w końcu się uda ! Jak nie w jeden to w inny sposób ale się uda ! Trzeba tylko czasu i mnóstwo wiary... Ja w Ciebie wierzę !

Pyscek a może @ nie będzie przez kolejne 9 miesięcy ? Nie chcę zapeszać ale gorąco Ci tego życzę :tak:

Mój szanowny mąż w końcu wybrał się na badania. Jutro mają być wyniki i tak jakoś zaczynam się tym stresować :eek:
 
reklama
Hej Karla fajnie że jestes! :-D Wszystkie mamuśki przeszły na wątek "Wystarane po raz pierwszy" żeby tu zrobić miejsce dla nowych staraczek i żebyście nie musiały czytać o kupkach kolkach obiadkach itp...

Ja staram się teraz o drugiego bobaska więc z wami zostałam :tak:


Pyscek
i jak @piszon? Wciąż żadnych objawów?? Myślę ze infekcja nie ma tu nic do tego ale przemęczenie i stres i owszem mogą opóźnić @. Choć ja mocno zaciskam kciuki za jej brak przez 9 miesięcy!! :-D


Kalina
trzymam kciuki za wyniki! Oby tam nic poważnego nie wyszło i żebyś szybko ujrzała dwie kreseczki!! :*



Witaj Larina! Rozgość się! :-) Z nami szybko mija czas od @ do dwóch pięknych kreseczek!! :-D



Addison również witam cię bardzo gorąco! No i trzymam kciuki za następny cykl! Grunt to pozytywne myślenie! :*



Kwiatuszku
już Neciuszka pisała do wszystkich dziewczyn na PW w tej sprawie :tak: Na razie zbierają się chętne!
Jak tam się czujesz kochana?



Gretel za ciebie również trzymam kciuki! Mi też @ często się spóźnia... mam strasznie nieregularne cykle...



Sun a jak tam sprawy się mają u ciebie? Pomoc psychologa jest bardzo potrzebna wielu parom bo bardzo często niemożność zajścia w ciąże ma podłoże psychiczne.. a na to nie ma niestety "tabletki" :-(




Lusia trzymam kciuki zeby beta urosła!! Bo 4 z kawałeczkiem to jest poniżej normy jak na razie niestety... dopiero powyżej 5 jest ciąża.




Justyyna
według mnie owu była 12-13dc ale mogę się mylić... bo wtedy miałaś skok.




Oho ileż nowych twarzy! :-D
 
Do góry