reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Milia fajnie, ze o mnie pytasz... to miłe... ;-)
A więc badania nie wyszły najgorzej więc do szpitala nie muszę iść... :tak:... Mam anemię i jestem osłabiona (bo nic nie jem, ze względu na ból żołądka) - dostałam leki i kolejny tydzień jestem na zwolnieniu... tak więc mam nadzieję, że teraz mi przejdzie... :tak:

Najważniejsze że do szpitala nie musisz iść, a tak się martwiłaś.Jejku jak fajnie. Będzie dobrze, wypoczywaj:-)
 
Witam się wieczornie, weszłam się z wami pożegnać bo jutro już wyjeżdżam na tydzień :-) Nie będę miała dostępu do kompa. Okresu nadal nie mam i mam ogromną nadzieję że nie dostanę go na wyjeździe. Odrzucam takie myśli. Trzeci dzień pobolewa mnie brzuch :crazy: W nocy nie mogłam spać tak strasznie mnie bolał. Dziś jest trochę lepiej.
Życzę Wam dziewczynki Miłego weekendu. :-)
Sun, przesyłam pozytywną energię na cały tydzień.Wszystkiego dobrego- zdrówka i żebyś nie musiała się już tak męczyć.:-)
 
gretel :a gdzie wyjeżdżasz sie urolopować ?

Jedziemy nad morze pod namioty do Chłapowa. Uwielbiam tam jeździć, ze skarpy są cudowne widoki- zachody i wschody słońca, widać też latarnie morską na Rozewiu. Jak się zasypia słuchać szum fal.Generalnie fajne miejsce, warte polecenia :-)
 
to udanych wakacji, wypocznij a może przywieziesz jakieś nasionko :-D trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja nad morzem jeszcze nie była ale planujemy w przyszłym roku pojechać całą rodziną, ale czy sie uda czy nie to sie okaże
 
Gretel a może @ w ogóle nie przyjdzie?? :-D Oj zazdroszczę wyjazdu!!! Za rok musimy pojechać!! O ile nie będę w ciąży albo nie będę mieć noworodka... :-p



Ależ ja jestem napalona na to moje testowanie..... a obiecywałam sobie co innego... :nerd:
 
fifka: to sie chyba nie da nie napalać sie na testy, nadzieje że uda sie, za bardzo sie chce i tyle, mimo ze masz już doświadczenie w tym wszystkim , ja sobie mówię ze jak w przyszłości będę sie starac o ile będe :-) to też ie będe szaleć tylko luz i bluz ale w praktyce to sie chyba nie da
 
reklama
to udanych wakacji, wypocznij a może przywieziesz jakieś nasionko :-D trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja nad morzem jeszcze nie była ale planujemy w przyszłym roku pojechać całą rodziną, ale czy sie uda czy nie to sie okaże

Na nasionko liczę z całego serduszka. Jejku jak ja bym się cieszyła, tylko tak strasznie boję się zapeszać. Już tyle nieudanych prób.Echhh. A myślicie o wyjeździe pod namioty czy wolicie w domku ?
 
Do góry