reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zadowolona tylko zaraz bateria padnie i dopiero mniunia zasypia prawie śpi bo zechcialo jej się kupki i się przebudziła..
 
reklama
ja tu wchodze z rana a tu o podwójnych gwałtach pisza, o zaliczaniu mężów ,i kto wie co jeszcze :-D

fifka: a co mężowi przeziębiony czy coś innego ? macie takie maseczki na twarz, bo myslmy jak sie mała urodziął kupili w carfourze - jakas promocja była chyba ze 2 zł one kosztowały z 10 szt. ,właśnie w razie choroby ze by nosić, ale na razie nie były nam potrzebne

neciuszka: widze ze twoje zakupy wyglądają jak u nas, mąż nakuoiony, córciua nakupiona, a ja nic, ewentualnie moge sobie buty lub gacie kupić, bo tak to nic na mnie nie ma ,same ciuchy dla starych bab w duzym rozmiarze :confused2:

Mój mąz wypił wczoraj z kumplem po 5 piw :szok: i za karę spał sam w d.pokoju, a ja za to w nagrode z Adusią spałam, i jak fajnie nam sie razem śpi , :-)
 
Lam przeziębiony po prostu... gorączki nie ma ale kaszle i z nosa mu cieknie... na cały praktycznie dzień wychodzi do pracy więc luz no i małego nie przytula ale jednak rozsiewa te bakterie... :no: jakbym mu dała maseczkę na twarz to by mnie wyśmiał... :confused2:

hahah a żeś męża ukarała! Fajnie spać z dzieciaczkiem nie? :-)

Ja czekam aż mąż pójdzie do pracy i zabieram się za porządki! Aż się doczekać nie mogę bo już chora jestem przez te bałagan... a przy małym nie dam rady porządnie posprzątać :baffled: Teściowa mi troszkę pomoże z małym więc damy radę we dwie!



A jutro idę na farbowanie włosków do mamy!! Aż się doczekać nie mogę!! Będe miała taki kolor - o ile wyjdzie...
http://nokautimg2.pl/p-e0-02-e002b1...losow-pronature-3-82-cieply-czerwony-braz.jpg
 
fifka: bardzo łądny kolor, mój już sie zmył i przydałoby sie iść znowu na malowanie a nie mam kasy na fryzjera, a znowu sama nie wiem czy malowac znowu na coś rudego czy na brąz,
Ja wczoraj zrboiłam porządki, ostatnio wolę sprzątać w piątki i przez co mam jakby wolny weekend:-).
W sumie i tak nie wiadomo czy ta maseczka coś da, al dobrze że twojeo męza ie bedzie cały dzien początki choroby najgorsze póxniej to juz sie chyba nie zaraża
 
hej dziewczyny milego dzionka :)
mam pytanko chodzi o te mikroskopy owulacyjne zamówilam kolezance i nie wiem jak to jest , bo w tym miejscu co sie daje śline jest taka biała naklejka i czy ja mozna sciagnąć czy ona spełnia jakas funkce ,a i jeszcze jedno czy jak sie nałozy ta śline i potem ja zbada ze tak powiem to potem to miejsce gdzie sie ja naklada to trzeba wytrzec czy nie ....
 
No zobaczymy.... ja też się do niego nie zbliżam zeby mnie nie zaraził... bo jak ja coś złapie to już mały na pewno... :baffled:


No zobaczymy czy ten kolor wyjdzie na moich włosach... bo one już były farbowane i nie wiem na jaki kolor złapie... ale ogólnie czytałam wiele dobrych opini o tej farbie (wcześniej farbowałam Lorea'lem preference) no i jakoś niedługo wybiore się do fryzjera na ścięcie włosów bo mam już takie siano na końcach ze strach się bać! :szok: ja też kasy nie mam ale mama mnie sponsoruję :-pzresztą jak zadbam o siebie to na pewno będę się lepiej czuła! :-)



Mi się marzy taki mocno rudy - uwielbiam żywe kolory na włosach! ale musiałabym najpierw włosy rozjaśnić.... a tego moje włosy do pasa nie przeżyją.... :no:
 
Hej hej
Fasolka ale masz przygody he he
A ja nadal mam manie sprzątania,dzisiaj przyszedł czas na szafki w kuchni ale pewnie n tym się nie skończy... mąż stwierdził,że i jemu się udzieliło bo poszedł sprzątać w garażu niestety nie dał się namówić na malowanie sufitu w kuchni he he
 
reklama
Miq to się nazywa syndrom gniazda! Ja normalnie pod koniec ciąży aż się trzęsłam zeby sprzątać! :-D



Nicola
nie pomogę bo się zupełnie nie znam...
 
Do góry