reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Wiem mig, tylko ja mam strasznie złe wspomnienia z pobytów szpitalnych... :-( Ale jak jutro lekarz powiem, że mam iść koniecznie to pójdę...

Raz jest lepiej... za chwilę znów jest źle... A jeść rzeczywiście nie mogę... Dzisiaj ledwo zjadłam pół bułki... Nawet mąż mi mówił, że widzi, ze wszystko staje mi w gardle... ale jakoś na siłę zjadłam...

Rozumiem Cię doskonale bo też swojego czasu przebywałam bardzo często w szpitalu, wiem jak tam jest
unhappy.gif
Może bez tego się obejdzie, miejmy nadzieję. Trzymam kciuki i napisz koniecznie jak tam po wizycie u lekarza...Dużo zdrówka, staraj się pić sporo wody żeby się nie odwodnić
unhappy.gif
 
Witam sie od mamusi :-)relaksujemy się z Alusiem daeko od zgiełku miasta...o:)
Ael oczywiscie ze o Tobie też mówiłam!
Natkusia mnie nie masz, ja sobie Was podglądałam ale skoro pytasz o mnie to wysłałam Ci zaproszenie ;-)
Zafasolkuje, ze tak pwiem dobra z Ciebie matka :-)gratulacje dla Łucji
Grete witam na forum, mam nadzieje, ze z nami będzie Ci łatwiej
Łamiav uwazam ze cena za sukienieczke nie jest wygorowana, ale moze zrob licytacje z ceną minimalna :)zawsze łatwiej jest zaczac licytowac jak nie widac tej ceny:-pa twoja coreczka jest przesliczna, masz juz dla niej narzeczonego:-p
ja uciekam spac:-)buziaczki dla wszystkich z okazji mojego dobrego humoru;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Gretel &&&&&&&&&&&&& dla Ciebie

Hej :biggrin2: Dzisiaj boli mnie brzuch i trochę zaczynam się martwić, może niepotrzebnie.Echhh. Do soboty już niedaleko ale słyszałam że nad morzem pogoda taka sobie. Jeny jak ja się już nie mogę doczekać.
No a powody są dla których rozpiera Cię duma,zostałaś pochwalona- super mama :-) Gratulacje dla Was :-)
 
reklama
Do góry