reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Żona no a co sie będę:-D zapomniałam dodać,że 5 prawa dolna do leczenia ale,że lada dzień wylata no to już nie będzie do leczenia:-p
Bejbe no nic nie robisz przecież,leń jesteś,zła i nieodpowiedzialna matka co przy 35st na plusie kołdrą dziecka udusić nie chcesz....przecież wszyscy to wiedzą,że Ty to się nadajesz pod sąd Marii Darii Wesolutkiej:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczornie cały dzien podgladalam was na telefonie i czekałam na zdjęcie dziurki synka i w koncu sie doczekalam
Sliczny a jaka ty sliczniusia no no :-)
magdalenko podziwiam że ci się chcialo tyle sprzatac

Pyscek no ale nam skakał narobilas na serniczek ahh
Necia ide obejrzeć foty malgosi:-) napewno piękna.
Mili &&& i amelkowe &&&

Niunia jak ja do kąpieli rozbieralam powiedziała ślicznie MaMa i to jakplynnie:-) a i nauczyliśmy się na koniec jedzenia zupki jeść z lyzeczki poznoej dam fote jaka czysta była:-)
 
żona w takim razie będę musiała oddać się w ręce sprawiedliwości ;-) no wydoiłam lampkę wina mszalnego i trza spać małżu już leży dziecię nareszcie zasnęło.

tak więc do jutra moje drogie a ty bejbe moje zaplanuj naszą rocznicę :-D

pyscku ten piasek putyni kolor super tylko cos innego kształtu by mi się przydało ale leń ze mnie i mi się robić zamawiać nie chce
 
Atan podrywasz mnie?:-p
Heh zdolna ta Twoja córa,żeby 4 miesiące i juz tak gaworzyć fiu fiu:-)
Żona a Ty wiesz,że zart to byl czy nie wiesz?
Branoc:-)
Mag..na wesele zaprosisz,cooo?:p
 
Ostatnia edycja:
dziurko nie podrywam tylko mowie prawde ;-)
Zobacz załącznik 481869 kurcz e iu dziadka ciezko sie dodaje zdjecie dam linka z fb mojgo brudaska ;-)
314052_483017375061627_1447234650_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziurka a jasne, ze zaprosze! Ciebie zawsze i wszedzie :p

kurczaczku ale sie zdenerwowalam! Chyba karta sieciowa mi padla w laptopie bo nie moze sie polaczyc z internetem a w telefonie dziala wiec ewidentnie cos nie tak z komputerem :( dobrze, ze jeszcze na gwarancji jest
 
Atan ja bardzo proszę mi tu mojej żony nie podrywać :-p

magdalena ja jako żona swojej żony też się załapę na weselisko?

żona no jacha żarcik :-D

a tak poza tym to dzień dobry
 
Dzień dobry,
śliczne te Wasze dzieciaczki :) Tylko pozazdrościć :)

Ja odliczam dni do @, która najlepiej niech nie przychodzi :) Jeszcze tylko 3 dni i wszystko będzie jasne :) Test wykonam dopiero w pierwszym dniu jak @ nie przyjdzie a potem ewentualnie kolejny po kilku dniach dla pewności :)

Piersi bolą coraz bardziej a sutki swędzą coraz bardziej - to jedyny objaw, który daje mi jakieś tam nadzieje :) Tym bardziej, że nigdy piersi mnie nie bolały, nawet przed okresem.... Zmykam do pracy i z pewnością dam znać w sobotę co i jak :)
Miłego dnia Wam wszystkim i Waszym dzieciaczkom :)
 
reklama
Do góry