reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam sie laseczki
ja tez od rana zalatana stalam na poczcie naszej kochanej chyba z pol godziny baba juz mnie na sam widok unikala bo oststnio jej sie z@$$% siegla
dzis mam stresa przez te badania
 
reklama
Silmiriel z piersiemi jesli chodzi o pęcznienie mam zadko nie mam tak ze w kazdym cyklu to zalezy ale od czego to nie wiem , w kwesti wydzieliny to kolezanka mi kiedys powiedziala ze jak zaszla to miala wydzieline od tamtej pory zawsze sprawdzam pred okresem czy jest zawsze byla ale raczej przewaznie przezroczysta , ja sie staram od pazdziernika ale zawsze najpierw czekalam na sluz potem w trakcie mierzylam temp. i wtedy dzialalam , a teraz dopeiro kupila testu woulacyjne i owulacja mi wyszla miedzy 16-18 dzniem cyklu

miq teaz tak mam ostatnio 42 dni , 32 takie cykle wierze w nie ale mikroskop wydaje mi sie bardziej wiarygodny i zastanawiam sie czy sie nie zdecyduje na nastepny cykl
 
Pyscku, biedna...

Kwiatuszku, będzie w porządku, każde badanie to postęp

Nicola, sutków to ja bym nie miętosiła, bo się wydziela oksytocyna, daj sobie spokój, bo organizm lubi pokazywać to, co chcemy zobaczyć. Masz bardzo nieregularne cykle, po odstawieniu, czy zawsze takie miałaś?
 
A przepraszam, pomyliłam się. A konsultowałaś z gin te nieregularne cykle? Bo wtedy trudno wyznaczyć owu jednoznacznie, bo w każdym cyklu kiedy indziej
 
bylam u lekarza zrobila mi usg i cytologie powiedziala ze wszystko jest wporzadku i zeby sie starac, wiem ze mam nie regularne cykle i dlatego zdecydowalam sie na te testy
miq a ty jak robilas te testy to przez caly miesiax czy jak ci pokazalo ze masz owulacje to juz nie robilas przestalas?
 
reklama
nicola na testach owulacyjnych się nie znam więc niestety nie pomogę mimo ogromnych chęci

miq no uśliniłam się po same kostki,chłodniej coś u was dziś dziewczynki?

kwiatuszku za wizytę moc &&&&&&&&&&&&&&& żeby armia silna była :-)

sil jak tam marudka się miewa? lepiej coś?

żono znajdź tą piękną datę znajdź :-)

donoszę uprzejmie że małżowina ma prywatna się obroniła więc mam w domu wykształciucha wariata od dziś :-D
 
Do góry