reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamiav nie dobrze mieć luz bo brzydko wyglądają takie wiszące jeansy ;D
pyscek cholero jedna mało się śliną nie zadławiłam. A w domu mam tylko suche biszkopty ;/
 
reklama
pyscek to jak ty tyle jesz to ja się zastanowię :-p patrzyłaś czy masz może jakąś brązową biżu?

lamia masz rację wiszące takie nie ładne :-D

sil toż ja na fotki czekam i na jarzynówkę

ja poodkurzałam, poprasowałam nawet małżową koszulę na jutro a niech ma :-D i tak zerkam co chwila na ten sernik i się ślinię po kostki
 
sprawozdanie z wizyty...:
[SIZE=-2]sprobujemy podejsc w tym cyklu, tylko @ po stymlacji moze zaburzac naturalna owulacje, wiec moze jej w ogole nie byc...dodatkowo dzis 6dc mam slabe endometrium...nastepna wizyta w poniedzialek, zobaczymy co tam sie dzieje...
dostalam wiesiolek 3xdziennie chyba na lepsze ukrwienie macicy i sluz, mam to brac do owu, no i encorton znow 1 i 1/2 tabl...
dr mi sie pyta czy mam naturalnie owu..a ja NIE WIEM
confused8gj.gif
err.gif
ona sie na mnie spojrzala jak na jakas nienormalna, no ale ja na prawde nie wiem
laugh.gif

no wiec bedziemy kombinowac, chcialabym chociaz jeden pecherzyk dominujacy!!!!jeden jedyny!!
rofl.gif
na cykl wspomagany teraz nie mam co liczyc, bo wtedy CLO mam brac chyba od 3dc...wiec jak sie nie uda teraz to nastepny cykl juz musi byc MOJ !!
yes2.gif


zbadalam TSH..niestety skoczylo troche z 1,5 do 2,33..jutro mam dzwonic do dr i z nia porozmawiac na ten temat, moze dostane jakies leki na zbicie, bo te wahania tez nie sa normalne...ale moze to od tego, ze odstawilam Femibion Natal, przez OHSS, a tam jest JOD...no i znow zaczelo mi rosnac
mad.gif

kiedy TO sie w koncu stanie...ehh...ale czekanina....

kochane a powiedzcie mi jak to jest z tym wiesiolkem, bo wy to bralyscie... w czym to ma niby pomoc?
[/SIZE]
 
mila ty wiesz że nadal &&&&&&&& mocno zaciśnięte i może i w tym cyklu wam się uda :-) ja nie brałam wiesiołka niestety

w galeri nowa fotka dla tych co jeszcze nie mają dość :-D
 
OGŁOSZENIE PARAFIALNE:-)

...(w tle słychać romantyczna muzyczkę )...
Moje drogie
Chcę wszem i wobec ogłosić że niewiasta zwana Lilly została moją małążonką :D:-D:-D:-D
Jedzcie pijcie tańczcie i cieszcie się z nami!

Gratuluję i życzę dużo miłości na nowej drodze życia :-p

Dobrze, ze trafiła na takiego lekarza..

Ale mam marudę, chyba pójdę na spacer, może mi się uśpi. Tylko mąż mi zabrał mały wózek, fotelik, w ogóle pojechał cały dzieciowy do roboty :p

Któraś marudziła o zdjęcia, trochę starsze, ale nowe niezgrane. Mąż gratis
Zobacz załącznik 481625Zobacz załącznik 481626

Ha! Jaka ona pucata :-) śliczna jest :*

no jakoś was nadrobiła ufff

slyp: ty burżujko ,jachtu w chałupie cisię zachciało :-D?! nmo ale niech i tak będzie w końu moja Adrianka coś w spadku dostanie hehe.
Cieszę sie że Filipek z żony zadowolony, ale ale żonka też by chciałm przyszłego męża sobie obejrzeć bo dawno go nie widziała może być cosik w negliżu :-p
Mój chłop urlop zużyła na poród i cały miesiąc po porodzie, także teraz nie moze mieć wolnego

necia: no to masz strażnika w roli teściowej, może śpiworem mała przykrywaj to nie będzie miała żalu ;-), moja mi ostatnio też wykład dała jak powiedziałam że mała śpi w samym pampersie i niczym jej nie przykrywam - w mieszkaniu 29 stopni, okno zamknięte wiec co ma ja przeiwć, cała spocona spi i jeszcze mam ją nakrywac ?! -Te teściowe to paranoje mają

miq:
śliczny wózeczek nich służy i dobrze sie wozi

dziurka: zainspirowałas mnie ogóraami i w czwartek ja sie zabieram za kiszenie , ja tez fotkę Bartka chcę zobaczyć

fifka: a to nie nasz parafia ten kościół, tylko taki wojskowy nam sie udało znaleźć żeby bez problemu ochrzcili, bo przeciez mamy tylko cywilny slub

pyscek: no dziurka zjadła sernik to chociaż ty się podziel
Mi też raz mąż włosy malował doszedł do połowy i stwierdził że juz mu sie nie chce i w ogole to te nowoczesne farby sa do niczego, wiec resztę musialam dokończyc sama, za to świetnie mi podcina grzywkę :-)

lyli: ciesze sie zeJulia ma sie juz lepiej, a jakie psiaki macie u rodzicow -jakiej rasy ?

magdalena
"gratuluje ząbków u Bartusia- tzn. że już wyszły pochwla sie fota z uśmiechniętymi ząbkami
A no my tez wesela nie miałyśmy zonao moja trzeba to nadrobić, bo chcę wystąpić w jakiejś pięknej kiecce ;-)

iwasek,lyli: gratuluje zqwarcie związku żyjcie długo, zgodnie i szczęśliwie :-)

sil:
Jaka Dominika długa, laska mała rośnie, :-)

dziurka:
fajna rada do grzybów bo tego nie wiedziałm

fifka: baw sie dobrze nad woda i wypoczniej również za mnie bo ja ostatnio nie mogę

No a u mnie okres w pełnym rozkwicie, leje sie ze mnie jak nie wiem, a prze ciążą miałam tylko bolesne a skąpe a teraz ful ból i powódź , oby szybko sie skonczyła.
u nas ciąg dalszy telenoweli pod tytułam, matka młodego jest psychicznie chora, wiedziała ze mamy chrzciny i specjalnie powiedział ze zabiera młodego do \nad wode na weekend, wiec mąz pojechał po niego i po kryjomu kazał mu wyjść, po czym zadzwonił i powiedzał ze zabira młodego, zresztą Seba i tak chciał iść do nas, wiec ta wariatka wydzwaniała ciągle, pisala obraźliwe smsy, ale to nic, najgorsze ze do Seby pisała ze zgosiła go na policje i zabiorą go do domu dziecka albo do ośrodka wychowawczego. Normalnie idiotka, a młodycalyczas sie bał i płakał ze go zamkną w takim ośrodku, tłumaczyliśmy mu że nic takiego sie nie stanie, ale on już swoje przezył.
Te nasze sądy jak trzeba to działają jak mrówki w smole, i nic nie można zrobić.

Mam pytanie do was, bo moja mała ma cały czas wilgotne stopy i dłonie, czy to normalne, co jej wytre to znowu more,czy tak az sie poci ?>!

zaraz dodam do albumu fotki małej w kreacji z chrzcin

Lam koniecznie trzeba coś wyprawić!!! Ty dobrze wyglądasz (wiem, bo widziałam zdjęcia) więc występuj sobie w sukience a ja ubiorę garnitur! :-p


JA przysięgam, że nadrabiałam Was na bierząco ale nie jestem w stanie już odpisać bo nie wszystko pamiętam :-p wiem, że Dziurka miała wenę na sprzatanie! To podobnie jak ja! Wczoraj jak zaczęłam o 21 to skończyłam o 1 w nocy i jeszcze dzisiaj przebierałam pościel swoją i Bartka, odkurzałam, jak zwykle sprzątałam kuchnie, prałam pranie (tzn. pralka prała ale ja naszykowałam i ją wyłączyłam :Cool:) i też padam na pysk! Ale jak miło posiedzieć w czystej chałupce :-)
 
reklama
Do góry