reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam Szanowne lachonarium:-)
Żona ja znajdę te szczęśliwą date:tak:
Nicola no normalnie,że w ustach produkuje Ci się więcej śliny...Ja takiego objawu nie mialam,pewna nie jestes ale jak to inaczej rozumiec?;-)
Mona..a więc&&&&&
 
reklama
witam z rana;-)
dopiero teraz wchodzę bo coś mnie rano naszło i tak mi Pyscek narobił ochoty tym sernikiem na coś słodkiego, że babeczki upiekłam i serwuje jeszcze cieplutkie:tak:
mona &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
nicola ja też robiłam testy owu, są pomocne, gdyby nie one to prawdopodobnie przegapiłabym moją szczęśliwą owulację:tak: ostatnio podczas porządków znalazłam testy te ze szczęśliwego cyklu i kreseczki są tak samo widoczne jak wtedy he he szkoda, że test ciążowy mi gdzieś zaginą:-(
dzisiaj wizyta, nie mogę się doczekać, dopiero o 18.30 będę miała pierwszy raz KTG, troszkę się martwię, bo przez miesiąc przybrałam tylko 1,9 kg ale może to przez gorączki i większość wody odparowała:crazy:
 

Załączniki

  • DSC_0117.jpg
    DSC_0117.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Dziurko, pięknaś Ty i dziecko masz fajne :) a za gaworzenie to Cię kocham no... Sleepy, nie czytaj ;)

Mona &&&&&&&&&&&&&

Nicola, ślinotoku nie miałam
uciekam, bo maruda taka, ze szok dziś...
 
miq a jak kupiłas te testy to za którym cyklem ci sie udało?ja teraz miałam 1 raz ale cos czyje ze nici z tego , piersi mi napeczniały jak na okres , wydobywa mi sie z nich na przemian biala i brazaowa wydzielina :(
 
witam .. ja dziś źle się czuję ... brzuch mnie boli tak jak na @ lekko zakuł mnie jajnik lewy , jak dotknę mocniej to mnie (*)(*) bolą :-(
miq lecem do Ciebie na babeczki ;-) ale smaka mi zrobiłaś ...
 
reklama
nicola pierwszy raz kupiłam w aptece, ale były drogie za 5 pasków ok 30 zł, kolejne zamówiłam na allegro, udało się w 4 cyklu, ale miałam dluuugie cykle po 39-40 dni
jak widać w 24 dc kreski były wyraźne więc prawdopodobnie w 25 dc była owulacja, potwierdzenie rośnie mi pod serduchem
 

Załączniki

  • DSC_0118.jpg
    DSC_0118.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 21
Do góry