reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek no no ale kuchara z Ciebie,fiu fiu:-)
zona...ad1...a kiedy ta rocznica
ad2. godom Ci przeca,że wieczorem
Lam...a to w nocy da pospac mimo wszystko:-pFotki zaraz zobaczę ale Ty powtarzam Ci,ślicznie wyglądasz:tak:
Mojej młodziezy foto najwyzej na maila Ci posle:-)
 
reklama
pyscek:a zapatrzylam sie na ten serniczek i 2 kawały zjadałam :-D oczywiście w wyobraźni, nawet lepeij to mi w biodra nie pójdzie - był pyszny :-p

dziurka:
ty to mnie słowami rozpieszczasz,:-) dziekuje ci kochana ale i tak nic nie poprawi mi humoru na tle mojego wyglądu jak spadek wagi a on jakoś nie przychodzi nic, dałam sobie rok na dojście do formy, martwi mnie powrót do pracy bo niestety nie będe miała w czym chodzic a nie stać mnie na wymiane całej garderoby, a do pracy musze chodzic jakoś ta\k na eleganta, a takie spodnie, spódnice i koszule to cholera drogie .
No oczywiscie na maila wylślij to pooglądam sobie twojego synia ,



no ja juz pół salatki greckiej robiłam ,co by moi rodzice mieli co jesc jak mnie nie bedzie, walki na głowe zakreciłam i sie stroje

neciuszka: masz racje przyda mi sie wyjsc z domu bo oprócz wyjscia do gina gdzie byłam bez małej to sie z nia nie rozstaje wcale :-)
 
pyscek ostatecznie wezmę cię z chłopem twym :-D

Żona ano trza by się cofać na forum łohohohohohoh i sprawdzić kiedy ta rocznica nasza. no dobra ale jak wejdę wieczorem i nie będzie zdjęć to będzie Zobacz załącznik 481745

lam dojdziesz do formy zobaczysz, jakoś damy radę :-D a to my kilka razy na zakupach bez małej byliśmy
 
Dziurko, taki sam nie, ja Ci lepiej życzę, mniej złośliwego ;)

Lam, to chyba normalne, moja też tak ma i nie strasz mnie @ bo ja jeszcze nie mam... czuję, ze robi przyczaj i będzie omatkobosko olaboga i niemazmiluj

Pyscku, mniamiiii

Ja wieczorem też Wam wrzucę fotę, a teraz lecę jarzynówkę gotować :)
 
Pyscek i gdzie ja mm teraz język schować? Daj przepis na ten sernik

poszłam na łatwiznę :zawstydzona/y: o taki : 307-thickbox.jpg
 
reklama
jak można zostać anorektyczką, ja nie mogę, jak ktoś kocha jak ja jeść to nie idzie sie zagłodzić, -to tak apropo programu który leci,

sil:
oj współczuje ci juz przyszłej @, mam nadzieje ze będziesz ją znosić lepiej niz ja

moja malutka sobie spi, a ja czekam na gości i się obżeram przed wyjściem co by luzu w jeansach nie mieć :laugh2:
 
Do góry