reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nalaa, pisz co u Ciebie :)

Miq, niestety coraz gorzej z tym allegro... i on też pewnie poleci Tobie negatywem, to jest najgorsze, że się mszczą
 
reklama
Nalaa nie jest droga tylko raczej musisz jej szukać w taki konkretnych sklpeach! Ale cena nie przekracza 5zł :-) we wszystkich wagach chyba jest ta właśnie bateria. Ale oczywiscie popieram, ze skoda na aukcji jest napisana, że waga z baterią więc powinien Ci dosłać...

Miq nie denerwuj się kochana! najważniejsze, że wózek dotrze :-) chociaż rozumiem Cię w 100% bo jak ja na coś jestem napalona a to coś się opóźnia to lepiej do mnie nie podchodzić bo wtedy gryzę :-p
 
Sil, u mnie coraz lepiej :-psyn mi dorasta, dzisiaj spal od 22 do 5 rano:szok:nakarmiłam go i dalej poszedl spac, sen mu sie nocny wydluza jak nic:-)od poczatku ladnie przesypial noce ale dzisiaj to juz przeszedl sam siebie:-)bardzo wysoko podnosi juz głowke i to znacznie ponad 10 sekund, troche jest maruda przez to, ze jest goraco ale wtedy trzeba go troche poprzytulac i sie uspokaja:-)takze uwazam, ze moje dziecko jest aniołkiem i mam nadzieje, ze to sie nie zmieni:-)jak chcecie to pozniej moge wrzucic troche nowych fotek,teraz nie mam aparatu bo moj maz zabrał do pracy
dzisiaj zamierzamy z mezem jechac na zakupy, zeby wykorzystac troche wyprzedaze dla malucha, widziłam ze w mothercare jest juz 50%
Magdalena, no to sprobuje poszukac, ale i tak zdenerwowal mnie ten sprzedawca, skoro mowi ze to batreia to moze oni wiedza ze te baterie jakies niesprawne
 
Nalaa, zazdroszczę... moja jak zaśnie o 8, przed 8 to maks śpi do 2, dziś do 12, zresztą, przez te upały częściej się budzi, bo pić jej się chce...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam
gochha sliczny brzunio ;-)
miq sliczy srodowy brzuszek ;-)wspolczuje z wozkiem,,,
fifkA kurcze cos chcialam i zapomnialam.... jak se przypomne to napisze ;-P
aa ze sliczny suwaczek;-P\

magdalenko bartus sliczny a fajne to krzeselko drogie??

pyscek sliczne chomiczki i kotek ;-)

sil dominisia dzielna na szczeepieniu !!

a moja w dzien dzis markotna bo chce spac a zasnac nie moze wiec wracam do niej
Zobacz załącznik 480875Zobacz załącznik 480876
 
Co za dzień!
Gorąco, ale to akurat nie problem. Nawet się poopalałam ale tylko godzinkę bo jest ostre słońce - jutro znów poleżę :)

Byłam u ginekologa. Wyszukałam jakąś babkę (mieszkam w nowym mieście od pół roku i musiałam zmienić gina). I tak mi małpa humor popsuła! Jak można mówić komuś, że jest za młody na dziecko? I mimo, że odstawiłam antykoncepcje i wyraźnie jej to mówię i że chce starać się o dziecko to ona mi prezerwatywy proponuje skoro tabletek nie chcę!!!

Popsuła mi dzień. Cóż trzeba szukać innego lekarza, bo do niej z pewnością nie wrócę.
 
Monalisa co ty mówisz???? A ile ty masz lat? - chociaż to nie istotne bo każdy ma swój czas na dziecko :no:



Atanku no piękne główkę małą trzyma!


Nala oj zazdroszczę!! Mój miał tylko dwie takie noce... a tak wstaję choć raz w nocy koło 2 na karmienie - w te upały częściej bo pić chce - czyli tak jak u Sil...



Miq współczuję...Czasem są tacy nieodpowiedzialni kolesie na tym allegro ze szok.... ale spokojnie, wózeczek musi dość w końcu :* Ja ostatnio kupiłam sukienkę za 3.5 (tak udało mi się wylicytować) i poprosiłam o dane do przelewu... do dziś nie dostałam odzewu w tej sprawie...



Magdalena
super Bartuś się bawi na macie!! Ja swojemu też kupiłam takie puzzle! I krzesełko super jest!! Kurcze ja nawet takie bym wolała nić taki stojące... :tak:






Ależ gorąco żyć się nie da...mały też marudny biedaczek... U nas w domu dużo chłodniej niż na podwórku ale i tak żyć się nie daje... :szok:
 
Mam 23 lata a decyzje o dziecku podejmuję świadomie. Pracuje, narzeczony też. Jesteśmy razem 7 lat a od 3 mieszkamy razem. W przyszłym roku planujemy się pobrać. Kochamy się i myślimy że to dobry czas na dziecko. A tu taka baba Ci powie "gdzie dziecko w tym wieku" i jeszcze mi proponuje dalej tabletki anty kiedy ja po 5 latach je rzuciłam.
 
Monalisa ja miałam 23 jak zaszłam w ciąże i to wcale nie jest za wcześnie!!! Mam teraz 24 - znaczy zaraz będę miała :-D - i bardzo sobie chwalę bycie młodą mamą! Ba chciałam być mamą już w wieku 22 lat... ale niestety nie chciało zaskoczyć :-(

A baba durna jakaś... masz rację zmień gna... :no:
 
reklama
Też myślę, że fajnie byłoby być młodą mamą :) A jeszcze trzeba się liczyć z tym, że nie zawsze szybko można zajść dlatego już zaczęłam starania. A gina zmienię :)
 
Do góry