reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

tak tak wiem, nie ide tylko tato po mnie przyjedzie samochodem odpuszcze sobie dzisiaj spacerowe odchudzanie bo w domu jak siedze i nic nie robie to sie pocę to nie wiem co by było jak bym wyszła z domu na piechotę

Właśnie udal omi sie małą napoić wodą yupi sukces całe 100 ml wypiła :-)
 
reklama
sil ja mam to samo france wlazły na 1 piętro :baffled: a Domi dzielna kobieta :-) my za 1,5 tygodnia mamy 2 dawkę szczepienia

lamia a siedź że w domu teraz bo cię skrobnę :-p taaa chciało by mi się robić samej ;-) ja wczoraj z rana robiłam mieloneee, a dziś z pełnym poświęceniem zrobiłam małżowi do pracy naleśniki. hah a sobie w ramach diety frytki smażę właśnie :cool2:

magdalena ja to wam współczuję na tym poddaszu my się roztapiamy a co dopiero u was musi być

mila ty teraz dbaj o siebie ale wiesz ja czekam :-D
 
Sil są do kupienia w gospodarstwach domowych takie domki z pokarmem (trucizną) na te mrówki. też miałam kiedyś i nic nie skutkowało.... jedynie to albo znalezienie gniazda... u nas okazało sie ze było w pudełku od zapałek w szafce :szok:

I buziaki dla Dominisi!! :* Dzielna dziewczynka! My mamy na szczepienie przyjść po 15 sierpnia wiec jeszcze ponad miesiąc :tak:



Magdalena dokładnie... w takie upały to ja nie mam serca zakładać mu żadne czapki... a ten kapelusik jest przewiewny i chroni od słońca :tak: Podoba mi się jego duże rondo bo nawet jak słońce świeci na niego to nie razi go w oczka!



Lam też bym sobie poszła... ale tragedia z tą pogodą.... bliżej wieczora pojadę w końcu do hurtowni zabawek to zrobię sobie wycieczkę :tak:

A te fryzury są super!! Muszę sobie zrobić kiedyś!



Milia co tam u ciebie Jak samopoczucie?? :*



Kwiatuszku a u ciebie co tam słychać? Jak rozpoczęcie nowego cyklu? :-)




Ja zaraz spadam na obiad! Będą placki ziemniaczane z krupnikiem :tak:Aaa i dzisiaj najprawdopodobniej będziemy mieć nowy wózek!!! Spacerówkę :-) O taką!
Zobacz załącznik 480827
Tylko nie wiem jaki kolor akurat będzie... bo sąsiadka pojechała do Warszawy wziąć dla siebie towar to powiedziała ze jak będą to mi taki kupi :tak:
 
Ostatnia edycja:
neciuszka, fifka: jejku jedna frytki smaży 2ga placi ziemniaczane i sie palcem nie chce kiwnąć :-) ale i to i to bym pożarła bo dawnnnnnno nie jadłam

sil: moja mama kiedys solą sypała po kątach i mrówki znikały, ale podobno tez mąką można posypać tylko nie iem czy to działa
 
Na razie myję wszędzie podłogę, akurat wyjść nie możemy to posprzątam. No i czekam na maila od pana, co nam dach sprzedawał, bo nam dachówek zostało i chcemy im oddać :)
 
Necia nie jest aż tak źle bo mamy jednak odizolowane poddasze wełną mineralną więc i tak jest chłodniej niż na sieni ale za to dużo cieplej niż u mooich teściów piętro niżej! W przyszłym roku będziemy myśleć o klimatyzacji bo teraz nie ma na to funduszy a naprawdę da się wyzionąć ducha.

A ja się pochawlę nowymi fotkami Bartka
Zobacz załącznik 480828Zobacz załącznik 480829Zobacz załącznik 480830Zobacz załącznik 480831

My mamy takie krzesełko, które się montuje bezpośrednio na stole ale nie ma regulacji oparcia a, że Bartuś jeszcze nie siedzi z prostymi pleckami to pochyla się do przodu więc nadal spożywamy posiłki w leżaczku :-)
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co &@!*(@(&(!((!(!(@@&@&&/&(@
ja to mam pecha z naszym wózkiem,najpierw zmieniałam zdaniejaki chcem,choć i tak wybrałam ten,który pierwszy mi się podobał,potem nie mogliśmy się wybrać,żeby na żywo je pooglądać jak już się zdecydowaliśmy i zamówiłam,pieniądze przesłałam natychmiast,sprawdziłam wcześniej komentarze i wszystko było ok.Dostałam e maila,że zamówienie przyjęte do realizacji,potem,że wtorek-środa bedzie wysłany,napisałam żeby podali mi nr przesyłki,po czym wczoraj dzwoni babka,że nie otrzymali mojego wózka od producenta i będzie opóźnienie.Do choleru jak mogą wystawiać na sprzedaż towar,którego fizycznie nie mają %&(&((&((@) Dzisiaj znowu do nich napisałam bo nadal.cisza,a gościu do mnie,żebym następnym razem dokładniej czytała aukcje,a wg aukcji mają 5 dni a 6 dzień jest dla kuriera,wg tego wczoraj najpóźniej wózek powinien stać a domu, a facet mi pisze,że dzisiaj wysłali i nr przesyłki będzie po 14,więc wózek będzie w pon,dziad zamiast mnie przeprosić jeszcze się rzuca,ja mu już komentarz wystawie grrr
 
reklama
Witam się gorąco:-)
Miq wspołczuje:/ jednak czasem są problemy z tym sprzedawcami. ja sobie ostatnio kupiłam wage lazienkową na allegro, waga przyszła, ja szczesliwa ze sie zwaze a tu dooooopaaaa, nie działa, pisze do sprzedawcy a on do mnie, prosze wymienic baterie i tylko tyle, no to ja mu odpisałam, ze skoro pan sugeruje ze bateria jest zla, to prasze mi ja wyslac, gdyz na aukcji i na opakowaniu jest napisane ze waga jest z bateria... i dziad juz nie odpisuje 5 dzien:/a to jakas droga bateria lit-ion i nie standardowa, np. u mnie w sklepie pod blokiem nie bylo
Fifka, Neciuszka, Magdalena- sliczne te wasze małe szkraby:-)i jakie juz duze,w porownaniu do mojego malutkiego:-)
a teraz bo jeszcze nie miałam okazji, ogrome gratulacje dla Natkusi:-) sliczny ten Twoj Michas i ma strasznie dzielna mame, GRATULACJE dla Was obojga
 
Do góry