reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sil my też mamy na żółtaczkę za 5 tygodni bo my opóźnieni jesteśmy ze szczepieniami przez to ostatnie a następne jeśli dobrze zrozumiałam to po ukończeniu roku...

A jak Domisia zniosła ukłucie?
 
Następne my mamy jak skończy 13 miesięcy, my też opóźnione o dwa tygodnie. płakała, bo wzw boli, ale dostała naklejkę i dzielna była potem :)

Lam, mnie się wszystkie podobają
 
Sil nam też przy pierwszym już mówiła, że WZW boli dosyć więc myślę, że Bartek nie zniesie tego tak dzielnie jak ostatnich szczepionek :-D mam tylko nadzieję, że nie odreaguje tak jak przy ostatniej... fajnie, że u Was dają takie naklejki! U nas niby miłe są te pielęgniarki i lekarki ale tak poza tym się nie wychylają ponad poziom z atrakcjami :-p
 
no pocwiczę jeszcze te fryzy m,oze mi sie ładnie uda

sil: no to masz dzielną coreczkę, całusek w ranke od cioci lamii :-)

magdalena: no jakbym mogła o swojej zonce zapomnieć, :-p,

moja mała lezy cała rozkraczona i taka bidulka zmęczona jest tym skwarem, a moj mąz zażyczył sobie kotlety schabowe - no chłop oszalał, w takie goraco w garach stac, ja to jem na okrągło salatke grecką, ziemniaki z kefirem i jeszcze makaron z serem toleruje a tak to oczywiscie truskawki ktore uwielbma
 
Milia a bierzesz jakieś tabletki?? Ja myślę że aż tak bardzo nie powinno skakać przynajmniej ja je miałam cały czas na jednym poziomie ale każdy organizm jest inny. Ale myślę że przy takich niskich wartościach nie powinno to wpłynąć na zapłodnienie czy też na fasolkę..:tak:
no przy takich niskich to nie, bo 1.5 to by bylo super, gdyby mi sie to tylko utrzymalo..zrobie na wszelki wypadek, zeby potem nie bylo, ze zrobilam sobie crio...a nie sprawdzilam waznej sprawy...ciesze sie, ze u ciebie wszystko ok! :*

mila to kiedy jedziesz do kielc? :-p
no kochanie, chcialabym jak najszybciej, ale wiesz, ze teraz moze bede zajeta czyms innym...jak tylko crio sie odbedzie, oczywiscie niezaleznie od wyniku obiecuje, ze wpadne...do ciebie i malutkiej ksiezniczki!! :*

lamia...to ty kochana uwazaj z tm spacerem...bo dzis w takie upaly to mozna normalnie zemdlec...moze odpusc sobie teraz ta wyprawe i pojdz po poludniu, moze bedzie troche lzej...
a te upiecia sa cudne, szczegolnie to drugie, tylko ja to antytalencie jestem, jezeli chodzi o wlosy, teraz jak mi goraco to tylko potrafie sobie taka kupe na glowie zrobic i tyle:-D
 
Lamia Bartuś też śpi przy otwartym oknie właśnie! W nocy jak nie otworze to on nie zaśnie a potem jak się już robi chłodno i chce go przykryć to łobuz mały od razu się odkopuje! :sorry: cały czas spocony biedny i nie wiadomo co z nim robić bo nic mu się nie podoba w takie upały!

A Ty kochaNA ze spacerem wstrzymaj się choć do 15... w samo południe lepiej sobie darować, tak będzie lepiej dla Ciebie ale też dla Ady
 
reklama
Do góry