reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

kochane jakie młode mamy młoda mama teraz to w wieku 19 lat :-p wiek moim zdaniem jak najbardziej odpowiedni :-) ja żałuję że zwlekaliśmy nieco we wrześniu kończę 27 lat :zawstydzona/y:
 
reklama
no juz jestem ,mała spi a ja objadam sie sałatka grecką - pycha,

neciuszka:
oj oj 27 lat to naprawde duzo :-) ja to stara mama bo w maju skonczyłam 30sci , także ja tu na forum to chyba babcia jestem i nie ma starszej mamci :-pale powiem ci że tez żałuje że wczesniej sie nie zdecydoawałam to może juz bym 2 miała, no ale widocznie tak miało być z czego sie ciesze bo mam najudowniejsze dziecko swiata :-D

miQ: oj współcuzję, bo jak sie tak czeka i czeka to człowiek rozczarowany a jeszcze jak cię w bambucho robią to juz nie wiesoło, tak to z tym allegro jest i takie dziady jak twój sprzedawca psują opinie innym

fifka: no goraco , ja spacer sobie odpusciłam i tylko somochodem w jedną i w 2ga stone ale upał jak 150siąt.

sukienke mam., ale trzeba zrobić małą poprawkę bo cos podszewka mnie cisnie na jutor ma być gotowa,

zaraz zabieram sie za robienie moich stópek i malowanie paznokci
 
znacie sposob by ulzyc dziecku w ten upal oprucz kapieli??

lamiav niemow tak bo iwasek sie obrazi bo starsza od ciebie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczonki:happy:

Widzę, że dzisiaj wszystkie na upału narzekają :confused2: mnie przez tą pogodę tak dzisiaj cały dzień głowa boli, że już nie daję rady... :eek:

Fifka
śliczny ten kocyk, muszę go na allegro wyszukać, bo ten co mam (mam niby parę ale chodzi mi o taki cieplejszy, a ten z żyrafką na taki wygląda) jest straszny :baffled:dałam za niego 40zł, a tak STRASZNIE lnieje, cały dom jest w tym kocu, Julia jest w kocu, my jesteśmy w kocu :crazy: a koc zaraz będzie łysy :sorry: a duży on jest?
A jak Ty dzisiaj sama, to wpadaj do mnie na kawkę :-)
I super wózek :tak: daj znać jak już będziesz go miała no i oczywiście chcemy fotki :tak:

gochaa super, że u endokrynologa wszystko ok:tak: i brzusio piękny :-)

lamiav Julia ma skok rozwojowy połączony z mega ząbkowaniem :baffled:

miq obyście znaleźli coś fajnego nad morze, teraz w sezonie może być ciężko ta na ost chwile w dobrej cenie znaleźć....

Sil
a macie już jakiś względny wstępny plan na kiedy zamierzacie się tam wprowadzić?

Magdalena ale fajne zdjęcia Bartusia :tak: mój przystojniak :tak: a krzesełko super! nigdy takiego nie widziałam... gdzie kupiliście? :happy:

nalaa czekamy na nowe fotki :tak: no i pięknie Ci Aluś w nocy śpi :)

Monalisa masakra z tą babką :no: co jej do tego kiedy Ty chcesz się starać o dzidzię, nawet jakbyś miała 18 lat, nie powinno jej to obchodzić :crazy:

Przepraszam, że nie wszystkim odpisałam, ale dzisiaj padam :dry: nie mam siły na nic... chyba nie służy mi taki klimat :dry:To i ja się pochwalę nowym fotkami Julii :-p

Zobacz załącznik 480937Zobacz załącznik 480938

A widziałyście dziewczyny może film "Babies"?
BOBASY - zwiastun PL - YouTube

Ja dzisiaj go obejrzałam, i na prawdę polecam, spojrzałam na podejście do wychowania maluchów trochę z innej strony :)
 
hej laseczki :)
mam pytanko po jakim czasie pojawiaja sie objawy ciazy i czy jest mozliwosc ze mo0ze ich wcale nie byc?
moze naiwne pytanie czy współzycie codziennie przez 4 dni i dostanie sie do organizmu kobiety za kazdym razem plemników moze spowodowac nabrzmialy brzuch lub wstrzymanie wydalanie kału?
 
Lily aż sobie zassałam ten film :-) pewnie wieczorem sobie go obejrzę :tak:

Ten kocyk ma 76x102 cm :tak: tu masz aukcję na allegro: e_d Kocyk microfibra Żyrafka 3D Bobobaby (2440511851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jest mega przytulny!! I nie linieje! :tak:


A wózeczek w końcu przywiozła taki:
Zobacz załącznik 480942

To jest dokładnie taki: http://allegro.pl/wozek-coto-baby-blues-kolory-parasolka-wys-0zl-i2441855850.html
szkoda tylko ze jest RÓŻOWY! Teraz to już w ogóle będą mówić że dziewczynkę wiozę :confused2: ale poza tym jest boski! Składa się jedną ręką poprzez przekręcenie rączki, jest tak lekki że mogę go podnieść jednym palcem a zarazem jest bardzo solidny w prowadzeniu! Kupiła nam go za 100zł w hurtowni warszawskiej. U nas w sklepie kosztował 400zł :sorry: więc nie ma co narzekać na kolor w takiej sytuacji...


A Julcia do schrupania! Jaka ona jest sympatyczna!!!! Buziaki :*


A co do pogody o u nas jest taka już od ponad tygodnia... toż idzie oszaleć... człowiek co raz się przebiera bo ciągle mokry...



Lam pokaż koniecznie sukienkę jak będziesz ją miała!



Atan rozebrać do pieluszki i położyć na ziemi na kocu... nic więcej nie zrobisz...



Kwiatuszku kciuki zaciskam w takim razie! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Nicola ja nie miałam w ogóle objawów... objawy się pojawiły dopiero w 8 tygodniu ciąży kiedy już dawno o tej ciąży wiedziałam :tak:A na drugie pytanie nie znam odpowiedzi...



A ja dzisiaj si zważyłam i wpadłam w depresję.... kolejne kg na koncie... ważę już prawie 74....... BOŻE CO SIE ZE MNĄ DZIEJE!!!! :angry: MNIEJ JEM... WIECE SIĘ RUSZAM.... to te karmienie tak mnie tuczy czy jak????? Przed ciążą jadłam więcej i nie tyłam jak teraz............................................................... :no2: normalnie idę się pochlastać............ :frown:
 
Ostatnia edycja:
fifka masakra mowie ci taki mam nabrzmiały brzuch ze tragedia nie wiem co jest dobre zeby przeszły te zaparcia , i wiesz co dostałam dzis sluz gdzie owulacja juz była ,a to jak owulacja jest to powinien byc,to jak go mam czy to oznacza ze sie nie udało?:-(
 
Fifka no film bardzo fajny :tak: może nie ma tam jakieś super wartkiej akcji, ale są takie zwykłe codzienne rzeczy ukazane :tak: i nawet się dwa razy wzruszyłam :-p na prawdę polecam, bo ja po obejrzeniu doszłam do pewnych wniosków :-p
No kocyk wygląda słodko!!! i najważniejsze, że nie lnieje!!:-D zaraz go chyba zamówię :-)
No i wózek jaki fajny :-) ja się też nad takimi zastanawiałam, widziałam na allegro i tam też są droższe niż te 100 zł ;-) także na prawdę niezła okazja!!! a to, że różowy to się nie przejmuj ;-) nie tak dużo tam tego różowego, a będzie przynajmniej motywacja na następną dziewczynkę :tak: a z tymi spacerówkami to fajna sprawa ogólnie, ja odkąd mamy naszą, się rozleniwiłam, i zazwyczaj na spacery teraz biorę ją, ponieważ mieszkamy w bloku:happy: Julia w niej ładnie śpi, jazda jej się podoba więc mama idzie po łatwiźnie :-p ale swoją drogą, tą spacerówką mogę wjechać do każdego sklepu, mogę sama ją przenieść razem z Julią w środku a z terenówką nie było tak łatwo :-p

A wagą się kochana nie przejmuj!!!! po Tobie w ogóle tego nie widać, a zresztą waga 74 nie jest zła!!!! na prawdę nie ma co się martwić, bo uważam, że jesteś piękna kobitka:tak:
 
reklama
Dziękuję Lily.... ale wiesz jak dołuję człowieka to ze sobie odmawia tylu rzeczy... a dupa rośnie? Nie jem słodyczy, karmi odpuściłam....pije głównie wodę... jem normalnie bez obżarstwa - a muszę jeść ko karmię przecież... ruszam się więcej a tu??????

To musi być jakaś sprawa hormonalna... ja przed ciążą jadłam duuużo więcej... i nic... urodziłam to byłam laska jakich mało! Po porodzie ważyłam jakieś 60 kg... brzuszek płaski.... a tak przytyłam strasznie karmiąc małego... :-(

Co do wózka to też właśnie patrzę na allegro i te modele też od 300 w górę kosztują, tu w Białymstoku jest za 150zł używany w takim sobie stanie, więc nie mam prawa narzekać na ten różowy... teść chciał go przerobić i naszyć inny materiał ale zobaczymy :tak:

Ja lubię takie dokumentalne Filmy! Właśnie zasysam :-) a do jakich wniosków doszłaś??



Nicola nic nie wiem... póki nie ma @ jjest nadzieja! A każda dziewczyna miała inne śluzę inne objawy i inne samopoczucie! Więc sę nie nakręcaj! Ja szukłam zawsze u sebie objawów i była d... a jak zaszłam to nic dziwnego się nie działo... od czekałam na @ bo wszytko na to wskazywało... a tu proszę! Mam synka!
 
Do góry