reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
jak wy się chwalicie termometrami to i ja się pochwalę :-p Zobacz załącznik 480027 termometr stoi na komodzie w pokoju z dala od okna które zasłonięte od rana roletkami :eek:
a tutaj Małgonia w stroju dzisiejszym ;-) nieco luzu jeszcze ma ale przynajmniej jej chłodniejZobacz załącznik 480026

Fifka fajniutkie te ciuszki :-) ja nie przepadam za spódnicami ale chyba po jakąś się wybiorę na przyszły tydzień

Lilly biedny ten Obama malutki :-D (Julcia znaczy się ;)) moja miałczy i miałczy ciągle od kilku dni akurat jak sama jestem od 9 do 23

łohohoh zaczyna pogrzmiewać może co będzie deszczu
 
Nicol - Ja dopiero zaczęłam starania, to pierwszy cykl :) Dlatego nie wiem czy tak szybko się uda - jeśli tak, to będę się cieszyć, a jeśli nie, to będę próbować dalej :) A Ty długo prowadzisz swoje starania? Ja teraz już czekam do okresu (jego braku :)) bo dni płodne mi się skończyły właśnie... zobaczymy co będzie :)
 
Necia mój dzisiaj w samym pampersie się przewracał na wersalce... a później nałożyłam mu bluzeczkę na ramiączkach żeby miał brzuchol goły :-D

I ja tez kiedyś nienawidziłam spódnic i sukienek... ale od jakiś 2-3 lat się przekonałam w te wielkie upały...(zimą w ŻYCIU nie założę z własnej woli) mam jakiś niższy próg wytrzymałości na upały ostatnio....



A malutka jest prześliczna!! :*






U nas zbliża się burza... zrobiło się ciemno jak w nocy.. :baffled:

Zobacz załącznik 480118

tu widać tą chmurę która naszła...




A malutki usypia sobie w huśtawce :tak:i zaraz położę go w łóżeczku! Czy ja już mówiłam jaka jestem zadowolona z tego sprzętu??? :-)




MonaLisa trzymam kciuki żeby się wam szybko udało!! :tak:
 
Fifka oj nie przesadzam Kochana :tak: Konradkowi się należą :tak::-) zresztą wszystkie dzieciaczki tutaj są zdolne, wspaniałe i cudowne :-) oj konkretna chmura do Was przyszła :szok: ja po tym, jak ostatnio napisałaś o tych przypadkach śmiertelnych po uderzeniach piorunem przestałam już tak bardzo kochać burzę :baffled: ostatnio to wręcz spać ze strachu nie mogłam :-p

Neciuszka
oooj krejzi ten Twój termometr :szok: jaka temperatura! :szok: u nas dzisiaj w najcieplejszej porze dnia termometr pokazywał 20st... :confused2: oj pewnie będzie u Was grzmiać!
a Niunia piękna!!! słodziutka aż bym wytuliła i wycałowała:tak: i jaki piękny bodziak!!!! :-):tak: :* na pewno jej w nim przyjemnie :)
 
fifcia huśtawka cudny wynalazek :-) Małgonia już śpi na szczęście bo tak to ciągle marudziła nawet siku ciężko było iść zrobić. Pozmywałam ugotowałam zupkę na jutro nareszcie chwila spokoju. aleeee fajnaaaa chmurka :-D

Lilly dziękujemy :-) a bodziaczek jeszcze odrobinę za duży bo to roz 62 ale założyłam jej dziś, tatuś kupił jej w C&A ostatnio :-) u nas ciągle mruczy tylko i nic więcej chociaż tyle że teraz deszcz zaczął kapać to odrobinę chłodniej się zrobiło bo myślałam że zejdę dziś. A jak spała mi niunia na brzuchu moim dwie godziny to obie mokre byłyśmy.

monalisa jak nie w pierwszym to może w kolejnym :-) trzymam mocno &&&&&&&&&&& żeby wam się udało

kobietki sama nie wiem co robić małgonia mi 3 dni kupki nie robiła puszcza tylko mega śmierdzące bąki, ale nie widzę też żeby ją jakoś brzuszek bolał :baffled:

zakochałam się w sukience z allegro niby po zmierzeniu się powinna być ale boję się kupić nie mierząc http://allegro.pl/rm407-cieniowana-sukienka-z-cekinami-46-dam-ladies-i2450908537.html
http://allegro.pl/rm784-cieniowana-sukienka-z-cekinami-46-dam-ladies-i2450781275.html
 
Ostatnia edycja:
Nooo a jak z tej chmury teraz fajnie wali... :szok:


Lily ja będąc w domu sie nie boje :-p le z domu nie wyjdę..... :baffled:
Twoja Julcia też jest przesłodka! Aj... marze zeby spotkać was na żywo.... Czego cię wywiało na koniec Polski? Tk można by było coś pomyśleć... :zawstydzona/y:


Necia piękne sukienki! Mi się bardziej ta niebiesko turkusowa podoba! Ale z tymi sukienkami na allegro często jest tak że wyglądają ładnie na zdjęciu a w ręku szmata... :no: już nawet o rozmiarach nie wspominając...


No móm mały śpi w huśtawce sporo wiec mam czas na zrobienie czegoś wokół siebie! :tak:



Jutro jedziemy z teściami nad wodę jak pogoda dopiszę :tak: cieszę się jak głupia bo to 2 lato kiedy nie pływałam ani razu.....
 
Neciuszka ja już parę razy kupowałam odzież przez internet i tak na prawdę to jest chybił trafił...bo nawet kiedy zgadzają się wszystkie wymiary to nigdy nie wiesz jak ten krój będzie się na Tobie układał, jaki materiał itd. zresztą ja nawet chyba w większości kupionych przez internet ciuchów nie chodzę :confused2: już nie raz obiecywałam sobie, nigdy więcej ciuchów przez internet, i co, dalej to robię :-p Ale zawsze można zaryzykować, bo baaaardzo ładne te sukienki :tak:
A co do kupki Małgoni to przypomnij mi proszę, karmisz piersią czy MM?


Fifka a no szkoda, że nie można się jakoś szybciej spotkać:confused2: ja też bym bardzo chciała!!! a tu jakiegoś Szczecina się moim rodzicom zachciało :eek::-p
A co do wyjazdu nad wodę to zazdroszczę!!! ja jestem strasznie wodną osobą, kocham wodę i mogłabym pływać całe dnie :-) ale niestety w tamtym roku przez ciąże całe lato nigdzie nie pływałam :dry: więc w tym roku koniecznie muszę nadrobić!!!!:tak: a Wy daleko macie nad tą wodę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Necia jak mała je z cycy to ma prawo kupy ronić rzadko.... mój robi zawsze raz na 4 dni....:tak:




Lily mam to samo!! Woda to mój żywioł.... i też właśnie przez ciąże nie pływałam i boli mnie to jak diabli...... KOCHAM PŁYWAĆ!!

Nie... może z 5km mmy nad zalew... no i mazuty obok.... około 100 km i jesteśmy nad pięknymi jeziorami :-D Nad wodę to do Gdańska... jakieś 350km... wiec to już sporo....
 
Ostatnia edycja:
Do góry