reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No to super!!! jej!!! ja też się tak cieszę :tak::-) mąż mój już został poinformowany i jest za :tak: hihi :rofl2::rofl2::rofl2: to już niedługo :-) a przypomnij mi Fifciu jeszcze raz, w jakim Ty mieście mieszkasz? to już sobie popatrzę na mapę :happy:
 
reklama
ooo właśnie wpisałam w mapy google :tak: nie kłamałaś z tym 160 km;-):-p dokładnie 162 :-) ale tak patrze na tą mapę, i nie mam Ci ja bladego pojęcia grze możemy się spotkać :-p ale chyba najlepiej nad jeziorkiem jakimś co? :-)

Tak oglądam i oglądam tą mapę, i jak na razie wychodzi mi Ełk :happy:
 
Ostatnia edycja:
Hm... Augustów to piękne miasteczko nad wodą... bardzo dobrze je znam i mam kilka fajnych miejsc w zanadrzu :-) Nie specjalnie po drodze, ale warte zwiedzenia jak sie jest tu w okolicy... Można też w Ełku się spotkać :tak: Też całkiem ładna miejscowość turystyczna :-)
 
No właśnie oglądałam sobie zdjęcia obu miast i oba wyglądają całkiem interesująco :tak: Tylko ten Augustów rzeczywiście nie po drodze ;-) ale tak czy inaczej, spotkać się musimy :-):tak: a co do miejsca to się jeszcze konkretniej zgadamy :tak: obgadaj z mężem i daj znać :)
hihi, ale faaaaajnie!!! :rofl2:
 
Mąż już obgadany i się zgadza :tak: ale chyba zostaniemy przy Ełku :-) Po co nadkładać dla was drogi jak po drodze tyle pięknych miejsc!


AAAAA NIE ZASNĘ!!!
 
\Hejo!
Jesooo ledwo zyję! Masakryczny upał mieliśmy. Siedziałam od 15 do 19 na dworku z małym,biedny spać nie chciał bo za ciepło,w samej pieluszce i spodenkach krótkich leżał a i tak był mokrusieńki!

Lilly mój też się przebudzał w nocy a od 6 do 8 marudził cały czas. Juz mnie trafiało.. ;) Myślę że to upał a może ząbek sie szykuje:D Maluszkom też ciezko spać w taką pogodę.

Teraz mogę pokazać foty (nie chciałam zapeszyć) :-D Nowego nie mam później pokażę. Sprzedaliśmy ten:) DSC01217.jpg



Żadna się nie wybiera do stolicy?;)
 
Iwasku my teraz tez mamy 3 drzwiowy i właśnie zmieniamy na 5... :tak: Do warszawy zobaczymy czy nie przyjadę też :-) Jeszcze do niedawna mój m pracował na trasie Białystok Warszawa i cały czas w warszawie bywał :-D




Dobra idę spać! Koniec tego dobrego! Dobranoc :*
 
Fifciu ten był 5 drzwiowy ale sedan a kupiliśmy kombi zeby sie nam fura Igusia mieściła;)

Spokojnej nocki
 
reklama
Fifka, super z tym Ełkiem :-) mi pasuje :tak: byle by się spotkać:-D hihi, to tylko jeszcze dzień ustalić zostaje :-) ja też nie zasnę :-p

IWASKU a czy Ty czasem przypadkiem też się jakoś niebawem na mazury nie wybierasz? może się spikniemy we 3? :-)
uuuuuu, jaka piękna bryka!!! :tak: no to teraz Igorek może się wozić po dzielni :-) wszystkie kobitki jego :-)
 
Do góry