reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Chyba zostanę jednak przy organoleptycznym zakupie i poszukam czegoś w sklepach niedrogiego, jako alternatywa będę mierzyć w h&m taką jak sun kupiła a może coś innego znajdę będę za tydzień szukać bo muszę kupić przed wyjazdem do mamy tam może i coś bym znalazła ale drogo jest.

a Małgonię za dnia karmię piersią a po kąpieli i nocą dostaje MM. No i to nieszczęsne żelazo jej daję. W ciągu dnia udaje mi się ją jakoś oszukać zająć jak nie doje z piersi a na noc pediatra kazała żeby najedzona była
 
reklama
Neciuszka hmmmm... to ja nie wiem jak z tą kupką, to pewnie wina tego żelaza, bo jakbyś karmiła samą piersią, to nic nie szkodzi, że tyle czasu kupki nie ma, ale jak karmienie mieszane, to już ta kupka jakoś tam chyba powinna występować... Ale nie wiem co Ci doradzić, ja raz dałam kawałeczek czopka glicerynowego jak Julia kupki nie mogła zrobić, dosłownie 1/4 i pomogło, ale ona ewidentnie się wtedy męczyła od paru dni, prężyła się i puszczała bączki śmierdziuszki :-p może Ty popij użo soku jabłkowego i zjedz śliwek suszonych? to może pomoże :tak:

Fifka mówisz, że masz blisko na mazury? :-p a jak daleko masz do Giżycka?
 
lilly najpierw mi robiła codziennie przez ostatnie dwa tygodnie co drugi dzień a teraz od soboty w południe nic tylko bączki, ale wyjątkowo nie widzę żeby ją jakoś brzuś bolał. ach z tymi maluszkami ;) ja do was mam łohohoh i jeszcze więcej ;-)
 
Neciuszka ale za to do Dziurki jak masz blisko :tak: a z tymi kupkami, to zostaje Ci tylko obserwować Niunię, i podjąć najlepszą i słuszną, bo maminą decyzję :happy:
 
lilly dziękuję :* a teraz idę spać bo jestem wykończona, a nie dość że małż pracuje od 10 do 22 to jeszcze mi dzwoni teraz że musi zostać godzinę albo i więcej :baffled: jestem zmęczona zła pora spać bo coś mi się zdaje że kolejny ciężki dzień przede mną jutro a nie wiem ile teraz też pośpi moja gwiazda

Dobranoc kochane :*
 
Do Giżycka? Jakieś 160km... ;-)



Necia jak nie boli ja brzuszek to chyba wsio okej.... mój dostaje słoiczki a też roki kupy raz na pare dni... :tak:
Dobranoc! :*
 
Hm..... a mój będzie miał wtedy urlop! :-)


Kurcze to powiem ci ze jest szansa na dzień sie potkać! Przyjechalibyśmy nad wode sobie :tak: tylko ciekawe kiedy jest zlot... bo jak w podbnym czasie bedzie to kasy nie bede miała i na to i na to.... :no:
 
Nie no Fifka, zlot to tak jak dziewczyny mówiły :) coś sierpień wrzesień dopiero :) więc jest szansa!!! :tak: ale byłoby super!! :-) my moglibyśmy też jakoś podjechać, żebyście bliżej mieli :) może jakoś w połowie drogi byśmy się spotkali :rofl2: ja w sumie nie znam tamtych rejonów, więc to Ty musiałabyś wyznaczyć miejsce :-p
 
reklama
A jakbyście podjechali to już na 100% sie spotkamy jak tak! Bo jakieś około 100km to całe nic do przejechania! To ja pomyśle jeszcze nad miejscem :tak:


Ależ sie cieszę!!! Aż tyłek mi podskakuję na myśl o spotkaniu!! :-)
 
Do góry