reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a własnie wyjasnijcie mi cos jak to jest jak chodziłam na anuki przedmałzenskie babka nam tłumaczyla ze jak jest sluz taki i taki to sa dni plodne a tu test pokazuje ze owulacja sie zbliza a sluzu nie ma i jak to jest bo juz zgłupialam
 
reklama
nicola nie bój się w zbiorniczku nabojów nie zabraknie, jajeczko jest zdolne do zapłodnienia 24 h więc warto codziennie działać
a śluz w dni płodne jest jak białko jajka, ale ze śluzem różnie bywa zależy od kobiety, teraz przy gorączkach też może być go mniej, trzeba dużo pić, z naturalnych sposobów na poprawę śluzu zalecany jest wiesiołek a czasami wystarczy zwykły syrop na kaszel, musiałabyś codziennie obserwować i potem zobaczyć czy Ci się to pokrywa z pozytywnym testem owulacyjnym
 
Hej :)
Wystarczył weekend nieobecności a tu tyle do czytania :) Naprodukowałyście tego, że hej :) Ale wiadomość weekendu to pojawienie się Michasia :)

NATKUSIA GRATULACJE! Synek prześliczny :) Niech się zdrowo chowa!


A z tymi pielęgniarkami szkoda pisać.... i tak jest, że gadają tyle o karmieniu piersią, ze to najlepsze, a jak potrzeba pomocy to maja to gdzieś. Idą na łatwiznę i żeby dziecko nie marudziło podają butelkę. Tylko czemu nie biorą pod uwagę tego, jak potem muszą męczyć się mamy dzieci.... eh.....

A jeśli chodzi o mnie, to tak jak pisałam mój mężczyzna był w delegacji ale już wrócił w sobotę wieczorem i od soboty działaliśmy do wczoraj - bo już nie mam siły :) hehehe :) I zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :) Ale wyszło to fajnie, bo stęskniliśmy się tak za sobą, że nie było to przede wszystkim po to, by zrobić dzidzię, ale z tęsknoty za sobą :) heheh :-)

A.... Magdalena świetne te puzzle na podłogę :) Mały widać zachwycony :)
 
Nicola, dobrze, że test wyszedł, ale teraz spontan, nie zastanawiaj się, ile przyrośnie plemniczków tylko działajcie :) a śluz może się nie pojawić, jak się schizujesz na temat ciazy, wiele dziewczyn tu, ze mną na czele rozregulowało sobie wszystko, jak się starały. A Też jest tak, że śluz typowo płodny może być tylko w dzień owu, ja tak miałam, poza nim tylko lekko przezroczysty, i ciągnący przez może dwa dni :)

Miq, może się mniej ruszać, Ty jesteś zmęczona, dziecko też odczuwa, może akurat śpi, a też z czasem kopniaki zamieniają się na wypychanie właśnie, ale jak się martwisz, na IP :)
 
Silmiriel nio mamy dzisiaj zamiar jak wróce z pracy działac jutro tez i w czwartek tez bo po owulacji tez moze zajsc do zapłodnienia prawda? nie mam zamiaru myslec ze tu chodzi o dziecko tylko chce mam zamiar sie wyluzowac i cieszyc chwile i po cichu poprostu miec nadzieje . Ja wogóle nie mam śluzu chyba ze malo i przezrocisty i malo i moze dlatego nie mam jeszcze malenstwa bo ja sie skupialam (zanim kupilam testy) na śluzie przede wszystkim a dopiero potem po jego konsystenci stwierdzałam kiedy sa te najważniejsze dni i to moze było moja zguba :eek:
 
mała co chwilę się wypina więc na IP chyba jeszcze nie ma co jechać a ja faktycznie jestem padnięta.
Była u mnie znajoma, która ma już jedno dziecko, o ciąży dowiedziała się w 25 tc - nie pytajcie mnie jak to jest możliwe... teraz jest w ciąży z naszym świadkiem 11 tc i dopiero teraz odkrywa ciążę bo jest jej świadoma od początku, wtedy nie czuła ruchów dzieciątka a jak zobaczyła mój wypinający brzuch to się przeraziła, że zaraz dziecko mi pępkiem wyjdzie he he

nicola dlatego warto stosować kilka metod obserwacji, wtedy widać czy np śluz pokrywa się z temp czy szyjką macicy...
 
Po owu jest jeszcze troszkę czasu, choć szanse większe są przed, bo plemniki mogą (nie muszą) przeżyć w środowisku pochwy do 72 godzin
 
no to jak wspólzylismy w niedziele to moze sie jeszcze utrzymało pare do dzisiaj albo do jutra bo 72 godziny to 3 dni a jeszce dzis cos doplynie heheh BOŻE POMÓŻ :tak:temperatura (mierze o 4 rano codziennie) to zawsze 36.2 albo 36.3 a dzis 36.4 z kazdym dniem o jedno wyżej
 
reklama
Na temperaturze się nie znam zupełnie, jedynie wiem, że lepiej mierzyć termometrem z dwoma miejscami po przecinku, bo jest dokładniejszy
 
Do góry