reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
lilly: chyba na prawdę przesadziłam.. ale parę dni odpuściłam i jest lepiej. Muszę iść w końcu na tą wizytę poporodową do gina bo jakoś jeszcze mi się nie złożyło:/ co do włącznika to zboczenie zawodowe się czasami odzywa;P ale spoko, włącznik zainstaluje młodemu w pokoju i będzie ok;) Jak to julcia śpi całą noc?! Łał.. zazdroszczę;P

mag: oj pączuś.. ale spokojnie.. już ja się rozprawię z tym sadełkiem jak tylko trochę ochłonę:tak: bartuś elegancki chłopak super się prezentuje na puzlach:) a zdjęcie w wodzie rewelacja:D

sil: co to za chwalenie jak sobie człowiek nie może pozazdrościć oglądając zdjęcia? gratuluję samodzielności domi! Ja już się nie mogę doczekać jak mój syn będzie z oddali cieszyć me ucho dźwiękiem spłuczki...:cool2:

fifka: toort, maaaajooonezzz..??!! mam oczy jak kot ze shreka a ślina leje się strumieniami..jak mogłaś mi przypomnieć o ich istnieniu?!:p

lam: wierzę że ciężko z 2 dzieci.. zwłaszcza jak się męża doliczy to już wg.. Ale dzielna kobietka jesteś to i dasz radę wyborowo!;)

necia: a pytałaś w końcu pediatry o tego jednego zęba?:p Ja zapomniałam oczywiście.. moj też się ślini i piąstki pakuje do buziaka, ale mi się wydaje że to taki okres.. zębów więcej nie widzę w każdym razie;P
 
sleep ano rozmawiałam z pediatrą tylko przez telefon i zapomniałam a szczepić się będziemy dopiero 18tego bo kazała przesunąć z tego tygodnia

kurcze kieca mi się podoba na all ale się boję toto kupić skończy się na tym że za tydzień polecę mierzyć tą co sun kupiła :cool2:
 
Wtrącę się na chwilę bo brałam i Lutkę i dupka. To nie jest do końca inne stężenie... Luteina to czysty hormon podawany bezpośrednio do organizmu. Dupek to "coś" co pobudza organizm by sam produkował większą ilość progesteronu. - Przynajmniej tak mi tłumaczył mój ginekolog :tak:



A tak na własnym przykładzie... ja na lutkę źle reagowałam... Źle się czułam, była jakaś taka rozdrażniona :no: miałam nudności itp.... kiedy powiedziałam o tych objawach gin przepisał mi dupka i na niego reagowałam super! Nie było żadnych skutków ubocznych.


Magdalena fajne te puzzlę! Kurcze ja jakoś nie moge się wybrać do nas do hurtowni.... ni chce na allegro kupowac bo wiem ze tam będzie o wiele taniej. :sorry:


Claudusia czekam na zdjęcia w takim razie!! Ten brzuch na zdjęciu to jest i tak "naciągany"... b robiony na wieczór po obfitej kolacji... :-p


Sil no!!! Pięknie!!!! Brawo Domi! Mój już coraz chętniejszy do jedzenia tego co je ja! Jak widzi że coś żuję wyciąga rączki i mlaska :-D

Ja małego bym nie zostawiła z łyżeczka... ale to dlatego ze on sobie wszytko pcha w oczy... :confused2:


Lily powiem ci ze miedzy mną a teściami się ostatnio BARDZO poprawiło! Teraz nawet mam takie chwilę ze się cieszę ze mieszkają tak blisko! Stwierdziłam ze dobrze jest czasem schować dumę w kieszeń i przyjąć pomoc... a tym bardziej że oni się do tego palą!
A krzesełko masz super!! Kurcze muszę też pomyśleć nad kupieniem czegoś takiego... bo na razie mały je na leżaczku w pozycji siedzącej :tak:



Necia cieszę się że prezenty się podobają! Przekaż buziaki dla mojej synowej!!



Kwiatuszku kurcze nie powinnaś plamić biorąc lutke... nie wiem co ci poradzić bo nie znam się na tym... tyle co wiedziałam napisałam na początku....



Sleepy
no sama sobie przypomniałam.... cieszę się ze są teraz takie upały bo jeść się tak nie chce... mam nadzieję ze choć troszkę zrzucę... :zawstydzona/y: No ale muszę zapomnieć o istnieniu "tych" produktów...
 
Fifka to ja mam odwrotnie ostatnio już odliczam dni do wyjazdu bo mnie nerwią tutaj niemiłosiernie głupim gadaniem. Cieszę się że wam się poprawiło :-) chudzino jaki rozmiar rajstopek nosisz?

czekam na małża bo inaczej to się widzieć będziemy rano jak do pracy wychodzić będzie i tyle na ten tydzień :confused2:
 
Sil dziękuję bardzo, że pytasz. U mnie nic nowego niestety... mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości. Moc porcelanowego ucha niestety jest ze mną :/ Poza tym! Gratulacje dla Dominisi za samodzielność!

Ja Was staram się podczytywac na bieżąco w miarę, ale nie mogę się zebrać do odpisywania. Mam na to czas tylko wieczorami, a właśnie wtedy mam najgorszy moment w całym dniu :(

Magdalena Bartuś to taki mały amant co? Jak na jednym zdjęciu spojrzenie posłał to aż kolana miękną! Ja wiem, że obiecany był, ale bla bla bla. Obiecanki cacanki :) Się weź zastanów czy synowej nie chcesz mieć z bliska co? :-)

I już nie pamiętam co tam komu miałam... :(
Konradek Fifki ma huśtawkę jak dobrze pamiętam? I dobrze mu tam? Cieszę się :)
Sleep zadziałał ten cudowny lek na b? Cieszę się :)
Neciuszka jakiś problem z maluchem? Ząbki czy coś? Współczuję i trzymam kciuki!
Kwiatuszek bierze lutkę? Ja brałam dupka i znowu odwrotnie do Fifki czułam się po nim tragicznie! Zawroty głowy, mdłości itp. Ale jak dobrze wszystkie wiemy - co organizm to inna reakcja.

A właśnie... któras z ćwiczących mam świeżo po cesarce (nie pamiętam kto:zawstydzona/y: - kajam się) mówiła, że bolało ją podbrzusze po ćwiczeniach i miała upławy z dodatkiem krwi?
Mi gin powiedziała, że po cesarce (w kwietniu ub.r. miałam operację i przecinali mnię przez cc) nie można wykonywać pół roku ćwiczeń obciązających mięsnie brzucha, bo rana w srodku nie jest jeszcze zagojona. Ale co kraj to obyczaj.

Przepraszam wszystkie, które pominęłam!
Ściskam Was wszystkie mocno i przesyłam dzieciaczkom buziaki mokruśne, ciężaróweczkom buziaki w brzuchol, a staraczkom fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
witam ojoj ale pisaly..

magdalenko bartus sliczny ;-) ale sie kompu kompu w pieluszce ;-) a jakie fajne zabawki ;-)

necia niech sluzy ;-)malgosia sliczna ;-) dorosleje ;-)

claudusia no ty sie nie zamartwiaj !!! wszystko dobrze bedzie !! dawaj zdjecie brzuszka ;-) i fluidki dla naszych staraczek ;-) i wow juz polowa jak ten czas leci a gdzie zdjecie z polowkowego ? pokaz synalka ;-)

lili fajne krzeselko ;-)

sil mysle ze tez kupie prdzej takie jak ty chcesz kupic bo taniej i widzialam takie zyrafka pod lozeczko bezie mi pasowac do kompletu jest;-) a gdzie jakies foty dominisi?

fifka ty sie podziel takie obiady mniam mniam az slinka leci

no i zapomnialam co mialam jeszcze napisac o tak jest jak tyle piszecie..

u mnie luzik mam fotelik co pasuje na selarz spacerowki i bedzie u dziakow ;-) by mogli mnie czasem do domku odwozic taki ładny fotelik BEBE CONFORT Creatis (2439289362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
duzo wiekszy niz maxi cosi zdziwilam sie ze on taki duzy ;-P niunia spi a przez ten upal nic mi sie niechce nawet jesc..ale zjadla troszke by nie bylo z czegossie musi to mleczko zrobic...
 
Necia pfffffffff............ chudzinko... 3 noszę :tak:


Eve jak się czujesz??? Tak w huśtawce to mój Konrad! :-D Bardzo mu tam dobrze, dziękujemy :-)


Atan to moze schudniemy przez te upały :-D A obiadek wyszedł mniam mniam! :-p Został jeszcze na jutro!




Mamy cycowe dopajacie dzieci w te upały?? Konrad się az domaga picia...
 
Hej dziewczyny :)

Sleepy nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że ten bobotic u Was zadziałał :tak: super sprawa :-) trzymam kciuki, aby Filipek już zawsze był takim zadowolonym maluszkiem i żeby kolki już nigdy Was nie dręczyły :tak:
A z tym włącznikiem to tak sama sobie poszłaś i tak po prostu kupiłaś sobie włącznik? :-p:-)


Neciuszka
no Julcia śpi ładnie, bo zazwyczaj nie budzi się w nocy wcale, albo jeśli już to tylko raz nad ranem ok 5, więc nie jest źle :) a Ty pewnie siedzisz teraz z dziurką :tak: czekamy na jakieś małe sprawozdanko :-p

Magdalena ale superaśne zdjęcia!!! i to w baseniku i te z piankami :tak: fajna sprawa te pianki prawda? zawsze to bardziej miękko niż na samej podłodze, no i cieplej przede wszystkim:tak: a basenik super! sama się zastanawiam, czy nie kupić już jakiegoś małego do mojej mamy na ogród, ogólnie myśleliśmy nad kupnem takich rzeczy w przyszłym roku, planujemy nabyć taki większy dla całej rodzinki, i jakąś piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawkę :tak: ale nie wiem, czy się nie skusić na jakiś basenik i piaskownicę już teraz:tak::-p

Sil super, że już tak daleko jesteście w budowie :tak: jak już dachówka będzie położona, to już będzie dach nad głową i można się wprowadzać :tak::-p
A Domi wstała o 3 w nocy i już do rana nie spała?? no i zdolniacha ta Twoja córa :-) ładnie sobie z miseczką poradziła :tak: ja Julce chyba bym się bała powierzyć miseczkę z jedzeniem :-p bo to mogłoby się skończyć koniecznością zrobienia remontu :-p

lamiav ojoj a co młody przeskrobał?

Claudusia!!!
o jak super, że z maluszkiem wszystko dobrze!!! GRATULACJE!!! :-) No i chłopczyk :tak: pewnie narzeczony sika z radości :-) a brzuszkiem się nie martw, bo to na prawdę indywidualna sprawa, ja z kolei miałam tak wielki, że ludzie nie mogli uwierzyć, że noszętam tylko jedno dziecko :p:-D

Fifka
no to się ciesz kochana, że Ci Konradek w huśtawce zasypia!! :-) korzystaj z tego, póki jeszcze ona działa na niego usypiająco :tak: i jak nigdy zazdroszczę Ci teraz takiej bliskości teściów :-p ja też chce czasem móc sobie odsapnąć!!!:sorry:



Magdalena, sil my mamy takie krzesełko KRZESEŁKO stolik do karmienia oddychająca tapicerk (2432864473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jesteśmy nim zachwyceni! :tak: ja już nawet nie wyobrażam sobie życia bez niego! :p
Przede wszystkim, główną jego zaletą są 4 kółka, bo większość krzesełek ma tylko dwa. A tutaj te 4 kółka są z dobrej, cichej i nie rysującej gumy, i jak maluszek siedzi w środku można wszędzie z nim pojechać. Julia jeździ ze mną do kuchni, do łazienki gdy idę się kąpać, gotujemy razem, sprzątamy :tak: oczywiście na stoliku leżą zabawki więc się nie nudzi i aktywnie uczestniczy w obowiązkach domowych :-p krzesełka na dwóch kółkach nie da rady transportować z dzieckiem, więc przenoszenie go w kółko po całym domu robi się uciążliwe... druga zaleta, to rozkładane oparcie, można je ustawić do poz półleżącej i całkowicie leżącej, dla niesiedzących jeszcze samodzielnie dzieci, no i regulowany podnóżek :) a to wszystko w przystępnej cenie. Więc na prawdę polecam, doradziłam to krzesełko dwóm moim znajomym dla ich dzieci, i one również są zachwycone :tak:

Lilly naprawdę rewelacyjna sprawa te puzzle! Mogę małego zostawić na brzuszku i wyjść do ubikacji na spokojnie wiedząc, że znikąd nie zleci i nic mu się nie stanie! Podłoga nie zawsze jest czysta a tak jak piszesz nie ciągnie od podłogi i ciepło w pupę...
Krzesełko super! Przydałoby się, żeby dziadkowie sprezentowali :-D


lam ja zębolków też nie widzę ale kto wie może to jakaś zapowiedź czy cooo :eek: jeszcze troszkę czasu minie zanim wasz młody się odnajdzie w nowej sytuacji itp, a jak to dzieci w jego wieku pyskować też będzie czasem ;-) ale na pewno sobie poradzisz :-)

Necia to jak najbardziej mogą być na ząbki! Bartuś mniej więcej w tym samym "wieku" zaczął się ślinić a ząbek pierwszy wyszedł dopiero jak miał 5 miesięcy.


Eve no wiesz.... :-p poczekajmy chociaż do USG na którym poznasz płeć bo jeszcze możemy się bić o synowe :-D

Fifciu ja juuż nie cycowa co prawda ale jak jeszcze karmiłam a były też upały to dawałam Bartusiowi przegotowaną wodę!
 
reklama
wypija herbatke Jabłkowa ze smakiem ale wczoraj wypila 150 w 2 turach a dzis 100ml samej wody nie ruszy niestety... nawet jak jej sie bardzo chce a w upaly dodatkowo co godzine na cycka wskakuje na chwile...
 
Do góry