reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam:)
Znowu zabiegana jestem dzisiaj. Jak tam Natka?
Nie nadrobię Was sorka:***
Fifka ja bym chciała aby niuniek cos wypił...jedynie mamusiny bidonek jest cacy
Lilly powinnas opatentowac te swoje kciuki:D Autko kupione:D:D:D:D Kawał drogi trzeba było jechać ale warto:D
Jestem szczęsliwa bo wczoraj jeździliśmy samochodem babci bez klimy i kawałek do nich tylko przejechaliśmy a Igor wyglądał jak rybka wyjęta z wody:/ Buźka otwarta,poliki czerwone i mokrusieńki.
 
reklama
Dzis mam 25dc zapalenie minelo ale dopiero po konkretnych globulkach
wczoraj poo sexie plamilam dosc mocno ale dzis juz nic nie wiem czy jutro testowac czy odstawiac lutke i czekac na @?? poradzcie??brzuch troche pobolewa .wczoraj mialam tak wrazliwe sutki ze masakra ale to pewnie po lutce w jakims stopniu
niekoniecznie mozesz plamic po seksie, ale po lutce wlasnie, czesto bywa tak, ze ona powoduje jakies zadrapania, ale tez jej sklad dziala czasami tak, ze sie po prostu krwawi...moze lepiej bierz dupka nastepnym razem, jest drozszy, ale moze bardziej skuteczny, bo on uzupelnia progesteron. czasami bywa tez tak, ze podczas brania dupka masz niski progesteron, ale on jest inaczej wchlaniany przez organizm i na badaniach prawdziwe stezenie nie wychodzi...
ufff...no ale nie o tym chcialam...zaciskam kciuki, zeby te dupki juz nie byly ci potrzebne, tylko, zebys byla w ciazy!!! &&&&
 
dzień dobryy :-)

małż wyprawiony do pracy to pora się zająć jakimiś porządkami tylko strasznie mi się nie chce :baffled:

no i nie zmieszczę się za chiny ludowe w starą kieckę na wesele wcisnąć jakoś wcisnęłam na siebie ale rozsuniętą :cool2: i suwaka ani rusz. no jak nic trzeba coś kupić:-D
 
U Natkusi w porządku! Walczy z karmieniem, bo Michaś to mały leniuszek, ale myślę ze jest na dobrej drodzę :tak: Oczywiście mamusia oczarowana synkiem! :-)



Swoją drogą wkurza mnie ta polityka szpitali... ja miałam tak samo... człowiek walczy tu z tym mlekiem a położne jakby nigdy nic jak dziecko tylko zakwili to podają butlę... :crazy: Zabrali małego Natalce na dobę i przez ten czas karmili butlą zamiast przywozić na karmienie :angry: Zero pomocy tylko gadanie "karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka".... ale przecież młoda niedoświadczona mama nie wie co i jak i do czego i trzeba jej POMÓC! :wściekła/y:


No już mi lepiej....






No a u nas problem rozwiązany..... wystarczyło małemu dać pić w nocy żeby przespał całą noc :-) I to wyjątkowo spał do 8!!!!! :-D Biedaczek... suszyło go a mama pić nie dawała i denerwowała się że płaczę... :zawstydzona/y:





Necia w takim razie miłych zakupów! :-) Pokaż się później w nowej kiecce!
 
Ja daję małej pić, wodę, soczek domowy, czasem herbatkę z hippa, ale z mniejszym stężeniem.

Iwasku, gratuluję kupna autka, w dzisiejszych czasach trzeba dużo się najeździć a tu proszę :)

Jak ja się cieszę, że wchodzę we wszystkie moje ciuchy. I jeszcze mam dwa wesela w planie, nie wiem kiedy, ale pewnie w następnym roku i tam nikt nie zna żadnej mojej kreacji to nie muszę kupować :) ale za rok to ja będę mieć własne pieniążki :p

Domcia dziś całą noc odkryta spała... Nawet pieluchę skopywała w sekundę

Mamo, siedzę :)
Zobacz załącznik 479906
Proszę zdjęcia domku, świeżynki z 5 rano:
Zobacz załącznik 479907Zobacz załącznik 479908
 
hej dzewczyny:)
Fifka zrobiłam test i wyszedł w końcu pozytywnie , czyli odliczajac 48 godzin jutro jest nmój najwazniejszy dzień :p
nie masz pojecia jaka jestem szczesliwa jakbym dosłownie zrobiła test ciazowy wyszdłby pozytywnie :)
 

A jak się cieszy mała agentka, śliczna
a domu to ja Ci tak zazdroszczę ah:zawstydzona/y:

nicola to może być w ciągu 24-48 więc radzę działać już dziś

jejku jaka u Nas duchota, w nocy była straszna burza z piorunami, trzeba było pozamykać wszystkie okna, a ja się tak pociłam, że cała pościel do wymiany

qurcze, wczoraj zaczęłam trochę panikować, mała troszkę mniej się rusza tzn robi te 10 ruchów na h nawet więcej, ale teraz czuje jakby się przekręcała, kulała już nie ma takich szybkich kopniaczków, może jej tam ciasno?abo pogoda nie służy?
 
reklama
miq wiem własnie przedwczoraj było co nie co a wczoraj stwierdziłam ze damy sobie spokój bo tak codziennie to tez nie dobrze a po za tym w tym zbiorniczku tez musi sie ich troszke nagromadzic hehehe , wcvzoraj sie dowiedzialam ze kolezanka jest w ciazy a nie planowala jej ale jej fajnie :sorry:
 
Do góry