reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

IWASKU u nas dobrze, Julia miała dzisiaj wyjątkowo dobry dzień, jak za starych dobrych czasów :tak: także oby tak dalej! :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tylko na chwilę, później będe na forum



Natkusia chodziła całą noc, bo wody odeszły ale skurczy wciąż brak... miała o 6 mieć podaną OXY więc czekam na info!




Edit:

Lily ta nasza jest do 13kg więc też jeszcze długo posłuży! Sprawdza się u mnie podczas dziennych drzemek Konrada - po prostu go kładę, nakrywam kocykiem włączam bujaninie i melodyjki i mam już go z głowy, będzie sobie oglądał zabawki aż zaśnie :tak:

U mnie z tymi bocianami to było tak że w dzień kiedy zrobiłam test (pozytywny) to teść do mnie wyskoczył z tekstem że może nas przybędzie bo bocian dzisiaj latał nad naszym domem :-D po czymś takim nie mogłam się oprzec zey mu nie powiedzieć ze faktycznie dzisiaj dowiedziałam się ze jestem w ciąży :-p

Co tam u ciebie? Jak Julia? Mój te przechodzi teraz skok.... noż po prostu tragedia... :no:




Nicola jeśli chcesz sprawdzić czy masz owu to poproś Gina o monitoring - będziesz chodzić do niego przez kilka dni pod rząd i "podglądać" jajeczka. Ja tak zrobiłam używając jednocześnie testów dzięki cemu potwierdziłam ze testy mi owu pokazują :tak:

Wiesz czasem może też tak być że owu była ale ich testy nie wykazały - bo np. za dużo wypiłaś napojów przed testem - albo czasem zdarzają się cykle bez owu i to jest zupełnie normalne.

U mnie czasem było tak ze raz tet pokazywał tylko jeden dzień owu - czyli był pozytywny a już na drugi dzień był bledzioch... dlatego właśnie testów nie robi się co 2 dzień.... a czasem z kolei testy było pozytywne przez kilka dni pod rząd i do dzisiaj nie wiem co to za "dziwy".... Mi gin mówił ze testy robi sie do PIERWSZEGO testu pozytywnego i później już nie bo tamte nic nie oznaczają.

pierwszy pozytywny = owulacja (choć nie zawsze...)


A co do siły, to po pewnym czasie człowiek nabiera jej sam bo zaczyna być zmęczony po prostu....


Iwasku
potwierdzam twoje słowa :tak: drugiego bąbla już będę bujać i bujać od początku :-p

Czekam na fotki przystojniaka! :*


Natkusia nic nie piszę więc alb śpi - bo wczoraj po 1 pisała że idzie spać - albo już coś sie dzieje... aaaaa zaraz oszaleje!!



MADZIU!!!
NAPISAŁAŚ TAKI ŚLICZNY WIERSZYK O STARACZKACH I CZEMU SIĘ NIM NIE CHWALISZ!!!! :*





NATKUSIA URODZIŁA MICHASIA DZISIAJ O 7.35!!! PORÓD TRWAŁ NIECAŁE 2 GODZINY OD ROZPOCZĘCIA SKURCZY! MAŁY WAŻY 2760 I MA 51CM!!! GRATULACJĘ KOCHANA!!! :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
hello dziewczyny, czy ktoś zauważył że mnie nie ma ??? tęsknił ???:sorry:
nie było mnie oj chyba z cały tydzień, nie miałam czasu dla siebie ani chwili, młody - ciągle coś tam chce, coś z nim rób; Ada- popołudniami robiła się marudna, płakała zmęzem nośiliśmy ją na zmianę, brzuszek ja nie bolą wiec to nie koliki chyba skok rozwojowy, ciezko to zniosłam , dom, i w ogóle, cały tydzień zleciał jak niewiem .
W dien troche spacerowalam, i jakoś nie miałąm kiedy na forum wstapić, nawet nie wiem kiedy tydzien mi miną.
Przepraszam ale nie nadrobie co kto, -- ale widze że natkusia juz urodziła
NATKUSIA : gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wkońcu masz Michasia w ramionach, zdrowiej szybko i wracaj do domku, czekmay na ciebie buziaki dla was

coś sie jeszcze działo ciekawego,nowe fasolki ?? jakieś wydarzenia ??
 
hej dziewczynky:)

Fifka a za taki monitoring to sie placi ? słyszalam własnie o tym co nie co ,ale narazie sprobóje na testach nie bede jak narazie szla na głęboką wode dam troszke na luzik :p

NATKUSIA GRATULUJE , CZEKAMY NA FOCIE :) CZEKAMY !!!!!!
 
dzień dobry kobietki

przede wszystkim to tak przepraszam że spóźnione Danao, Fifka wszystkiego naj naj :-) :*

Fifciu moja mama ma imieniny 30 czerwca :-D

Natka gratulacje :*

Lamia to miałaś tydzień przechlapany :*

magdalena niestety ciężko powiedzieć, ale ja też nie raz miałam takie skrzepy postaraj się nie zaprzątać już swojej ślicznej główki :*

my wykończeni jesteśmy po weekendzie u mamy z tym zakmnięciem sklepu zostało sporo towaru. ale ale jadę od 21 do 5 sierpnia do mamy z Małgosią :rofl2: mąż ma dużo pracy nie mają postoju ani urlopu jednak i będą po 12 godzin pracować. I dzięki moim rodzicom idziemy 4 sierpnia na to wesele jednak :-D

a jutroooo ciocia nas odwiedza ależ się doczekać nie możemy :-)

Pyscku dzień dobry :) do poniedziałku już coraz bliżej :-) zaś małża a małż ciebie zmolestujesz :rofl2:
 
haha Necia jak tylko wróci wpycham go pod prysznic oczywiście razem ze mna a potem zgwalciwszy męża będę miała banan na pysku :-D oj już się doczekać nie mogę :-)
no dziś trzeba finał obejrzec i wypatrywać mojego księcia :-D
 
Fifcia dzięki,że zauważyłaś :-) Także mała niespodzianka dla Pyscka i Sun i kilka słów reszty staraczek :-)
Opowiem Wam moje miłe koleżanki
a najpierw proszę zróbcie sobie grzanki
bo będzie długo ale treściwie
opowiem więc o takich naszych niecierpliwych staraczkach
co już chcą opowiadać o swoich dzieciaczkach..

Opiszę może więc naszego Pyscka
taka wesoła jest z niej dziewczyna
ale czasami nieco przegina !
realmad2.gif

Marudzi i dołki nam łapie
po policzku jej łza czasem kapie..
a przecież każda z Nas doskonale wie,
że w takim smutnym nastroju zafasolkować nie da się !
Więc pocieszamy, tulimy i przygadujemy
bo ciotkami my szybko zostać chcemy !
Więc Pyscku częściej męża do łózka bierz
wink2.gif

po stosunku 30 minut z nogami do góry leż
a potem w rękę test ciążowy weź
to co na nim zobaczymy- już doskonale o tym wiesz
Wielkie i grube czerwone kreski
a w oczach już będą radości łezki !

Druga taka kobietka to Sun co podobno w ciąże zajść nie może
czasami mówię sama do siebie " Przez kolano ją przełożę !"
Ja doskonale wiem,że moje słowa do Ciebie trafić nie mogą
(więc czasem je popchnę na siłę nogą
biggrin.gif
)
Zapomnij o dniach płodnych, o mierzeniu temperatury
weź męża w obroty na łonie natury !
Zapomnij, że w sypialni łóżko wielkie stoi
Dziecka nie robi się raz dwa- ale powoli
p.gif

Twoje dziecko czeka na dobry moment i czas
i za niedługo zagości wśród Nas
Może się czymś zamartwiałaś..?
a teraz podwyżkę i uznanie szefa dostałaś
Ja Ci mówię prosto i szczerze
Ja w Twoją ciąże strasznie mocno wierzę!

Mówiłam to ja.. największa wątkowa nie-staraczka,
nie czekająca na swojego dzieciaczka
O Sobie pisać za dużo nie będę
bo będę musiała owijać w bawełnę

Więc na koniec rad kilka dla Was-starających się mamy:
- termometr w łapkę i na "południu" mierz, gdy temperatura będzie wysoka do łózka partnera bierz !
-testy owu się sprawdzają to fakt, ale pamiętaj tylko po południu zawrzyj z nimi pakt !
- śluz płodny białko jajka przypomina, plemniczkom się dobrze w takim śluzie pływa
biggrin.gif

-dziurolog przy pomocy swojego sprzętu ( a fe ! zbereźne myśli Was teraz wzięły- ale już koniec odepchnijcie je na bok
biggrin.gif
) USG wie, czy wasza owulacja odbyła się !

a teraz najważniejsza sprawa, bo o tym mówić wypada
uwolnijcie swoje głowy od myśli szybkiego sukcesu
bo takie rzeczy to dzieją się przy akompaniamencie dyskotekowego sedesu
Pójdzie taka dziewuszka do wc z wyżelowanym lalusiem
a potem na nk czy fb chwali się ciążowym brzusiem !
Ale tak to w przyrodzie bywa,że na dobre rzeczy długo się czeka
a potem jest strasznie wielka uciecha
Ale ile te starania przyjemności nam dają
i potem czasami ciążowe skutki mają

Swoich wypocin kończę już czas.. po pora do łóżka na małe bara-bara chłopa brać..
 
reklama
Do góry