reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Natkusia GRATULUJE !!!!!!!!!!!!! :-)



Magda dziękuje za piękny wierszyk :-) aż miło mi sie na serduszku zrobiło...
 
Ostatnia edycja:
helloł laski wiecie masakra w nocy taka burza
dzis dzien spedzony zmezusiem jeszcze go wieczorkiem na spacerek wyciagne


Gratujacje natkusia wracaj do nas szybko
 
Ostatnia edycja:
Fifka jakiej firmy ta huśtawka może znajdę uzywana..moja ma dopiero 5.5kg wiec troche by w niej była...
Magda no no talent masz sliczny wierszyk
Iwasku Ja też zadko na forum bo same imieniny.. sorki ze nie dzwonilam..
Ludzie mnie denerwoja pisze michalowi że niunia w koncu zasnela _eby nikt mi tu nie lazil a tu kurcze teściowa wlazi a moje dzwi się obniz6ly i halas robia..i mowi idz na kolację a jak wiemy jiunia spi mi na nodze bo to jej ulubiona pozycja a jak ja przeloze to sie obudzi.. a tu dziś się męczyła bo nic w dzien nie spala bo taki sie upal zrobil.. a przeciez logiczne ze gdybym byla glodna to bym napisala michalowi wes może uda ci sie. Ja przelozyc musiałam sie wygadac bo mnie to wkurzylo wlasnie...

A z dobrych wieści zalatwilam 2 fotelik samochodowy do spacerowki pasujacy i bedzie u dziadkow by mogl8 mnie odwozic jak pada :-) za 50zl

Aaaa natkusia gratuluję! Czekam na zdjęcia i wracaj do nas szybko
 
Ostatnia edycja:
reklama
NATKUSIA GRATULUJĘ KOCHANA MAMUSIU:) Ucałuj Michasia od Eciotki!

Atanku my też zaganiany tydzień mieliśmy. Już jesteśmy bez autka,dzisiaj zabrali. Wyszukaliśmy jeden który nam pasuje ale w Gdańsku . Szkoda że nie mamy nikogo z tamtych okolic kto zna się na autach boby zrobił wstępne oględziny czy warto taki kawał jechać .

A teraz lecę Was nadrabiać:)

hehe Madziu widzę że te wierszyki Ci weszły w krew...i bardzo dobrze:) Super napisane:):):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry