reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej dziewczynki! :-)


Madziu śliczny wierszyk!! Jak fajnie ze są nowe fasolki!! Aż raduj się serce! :tak: co tam u ciebie? :*


Natkusia
nie ma za co :tak: teraz odpoczywaj ile wlezie! Później będzie tylko gorzej jeśli chodzi o sen :-p jeszcze do ciebie zadzwonię to pogadamy sobie ;-)



Pyscku
tulę cię do swoich mlecznych (.)(.) :* mąż nim się obejrzysz wróci! :*

I dziękuję za przepiękne życzenia! :* Jesteś najlepsza!!! :*





Nicola heh niestety starania bardzo często niszczą uczucia w związku... Mężczyźni do tego inaczej jednak podchodzą i nie możemy od nich wymagać takie zaangażowania jakie mamy my - co nie znaczy ze im nie zależy. Tak samo z ciążą... faceci niby rozumieją ze będą ojcami, ale w większości przypadków uczą sie kochać dziecko dopiero kiedy jest na świecie. a my już od chwili ujrzenia tych 2 kresek... taka jest już psychika kobiet i mężczyzn. Weź się w garść, jak tak czytam twoje posty to widzę że jesteś strasznie spięta a to naprawdę nie pomaga w zaciążeniu... są kobiety które starają się latami, przyczyn ich niepłodności nie ma... bo się po prostu zablokowały psychicznie (albo ich mężczyźni pod naporem kobiecych pragnień....) Poczytaj sobie o tym na internecie... to jest naprawdę zgubne,..


Magdalena domyślam się że w głowie ci to siedzi... ale kiedyś czytałam ze ponad 50 % (!) ciąż jest poraniana w terminie @ że nawet kobiety nie domyślają się ze w ciąży były... nawet jeśli to była ciąża znaczy ze była bardzo słaba i nie miała szans sie utrzymać...


Kwiatuszku u nas też leje... ale się żar z nieba... :baffled: jest taki upał ze głowa mala...

A tu zdjecia:
Zobacz załącznik 479265Zobacz załącznik 479266

Jest zaje&ista!!!! Konrad dzisiaj cały dzień się w niej bawi!! Zdążyłam w chacie posprzątać... po prostu CUDO!



Danao wszystkiego najlepszego kochana :* Obyś szybko doczekała sie swojej fasolki!!! :*
 
Witam się popołudniowo

Milia to nie tajemniczośc alewszystko opowiedzieć….miejsca w poscie by brakło;-)

Iwasku cieszę się bardzo,że Maluszek się pięknie „chowa” i wcale się nie dziwię,że jest dumą rodziców. Ogromny buziak dla Igorka:-)

Mag…nie mam pojęcia,nie pomogę…przykro mi:-(

Fifka do Anety jadę w poniedziałek. Też chętnie przyjadę na zlot,mam nadzieję,że do tego czasu wróce. A tak w ogóle WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!:-)

Natkusia,dziękuję jakos leci. Bywam rzadko bo kompletnie nie mam czasu ale teraz chwilowo będę. Jak się czujesz? Kurcze,szkoda mi Cię dziecino,że się tak namęczysz żeby mieć malucha na rękach:tak:

Magda…przyłazić będę jak dam rade….co tam u Ciebie? Jak się mają sprawy z M.?:-)

[FONT=&quot]Danao STO LAT I SPEŁNIENIA MARZEŃ![/FONT]:-)
 
Dziureczko,a u mnie nic nowego, pracuje i się mocno nad tym skupiam.. :-)
z M... nie pisałam wcześniej ale rozstaliśmy się jakiś czas temu.. widujemy się czasem.. to tyle w temacie związków.

Fifciu ja też się cieszę,że fasolki się pojawiają ;-)
 
AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa Natkusi wody zaczęły odchodzić!!!!! Jest na porodówce!!!!!!!!! Skurczy jeszcze nie ma ale si zaczęło!!!! Już jej z porodówki nie wypuszczą!!
 
Witam
Danao wszystkiego naj naj i spełnienia marzen &&&
Fifkka jaką fajna huśtawka ale się konradek zmienia na telefonie wygląda jak nie on.. a i wszystkiego naj najlepszego z okazji imienin

A impreska trwa ale niunia padla i leże narazie koło niej bo co chwila się cos jej sni i płacze

Natkusia &&& za szybki porod. :-)
 
Ostatnia edycja:
Co do huśtawki to powiem wam ze teraz pluję sobie w brodę że nie kupiłam jej na samym początku... Super sprawa!!


Dziureczko oj!! Mm ogromną nadzieję ze będe mogła cię wyściskać na żywo!!!! Nie mogę się już doczekać zlotu... :-)




Natkusia ma pisać jakby coś ruszyło! Siedzę z telefonem w ręku i czekam!!




Żoneczko a jak sobie radzisz sama w domku? :* Przyjedziesz na zlot??
 
reklama
Fifka siedzę u teściowej bo mąż z tatą pojechał więc nocuję u niej :) ale i tak sie denerwuje tym wyjazdem, chociaż mąż dzwonił i pisał że wszystko ok. a o jaki zlot chodzi ???
 
Do góry