reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Neciuszka tyle że ja jeszcze nie rodzę... jestem dopiero na początku tej drogi... 9 tydzien :) przy porodzie to wiem, że to normalne, ale o początkach nie wiem nic, wieć trochę się zastanawiam...
 
reklama
lilly: no powiem ci że ja też się cieszę:) Jeszcze się trochę boję że za wcześnie chwalę, ale póki co jest rewelacja!:-D
Julcia po prostu mierzy wysoko:-D

necia: a do mnie nie masz rozsądnej odległości przypadkiem?:sorry2:

monis: ja sobie takich bóli nie przypominam powiem szczerze, ale przeróżne rzeczy na początku bolały, więc w sumie.. i tak myślę żebyś poszła do lekarza. nie zaszkodzi na pewno;)
 
Ostatnia edycja:
Neciuszka no to rzeczywiście nie tak daleko! :) super, że macie możliwość się tak od czasu do czasu spotkać :) zdaj nam relacje po spotkaniu jak było :tak:

Sleepy mi się wydaje, że już możesz chwalić :tak: skoro już ten bobotic podziałał to znaczy że Filipek pozytywnie na niego reaguje i tak już pewnie będzie :) tak jak u nas było :tak: także gratki :) tylko, że my stosowaliśmy go codziennie, nawet zapobiegawczo :tak:

monis no ja wiem czy to takie trudne słowo? ;-) faktycznie trochę chyba za wysoko mierzy:-p nauczę ją dzisiaj mówić Komorowski :-D
 
sleep może i ta odległość byłaby rozsądna gdyby finanse chwilowo inne były :sorry2: ale poczekaj nie znasz dnia i godziny kiedy zapukamy do twych drzwi :-D

moniś na początku to mnie wszystko bolało w pewnym momencie :-D ale jak coś niepokoi lepiej iść do lekarza

lilly to ja poproszę o dokumentację jak mówi Komorowski :-D

wczoraj wciągnęłam się w serial :-) muszę potem sobie obejrzeć odcinek kolejny, jej jak to miło mieć czas na swoje co nieco.
 
Ostatnia edycja:
Sleepy jest boski! Ja polecam podawać go w większych dawkach (tak jak ten słynne Sab Simplex) bo one mają takie same składniki ale ten niemiecki trzeba podawać 12 kropel po każdym posiłku (chyba ze posiłki wypadają co 2 godziny wtedy przy co drugim karmieniu) działa to w tej dawca rewelacyjnie! Ja do dzisiaj to stosuję choć dawkę zmniejszyłam bo boj się powrotów...



Necia widziałam zdjęcia na Fb! Śliczna ta moja synowa!! :* Ja ostatnio złapałam lepszy kontakt z teściami to aż się chce do nich zachodzić :-D ale pewnie tylko czekać aż mnie wkurzą :baffled:



Lily no mój grzecznie sam zasypia... choć boję się ile zapłacę za rachunek bo ostatnio nauczył się zasypiać przy suszarce... :dry:

Może się wybija... nie sprawdzałam... on teraz jest na etapie latania z wywalonym jęzorem wiecznie więc ciężko zajrzeć :-)

Hahahaha rozwala mnie ta Obama... :-D aj... z jednej strony chciałabym żeby Konrad już chodził i rozmawiał... a z drugiej fajny jest tak malutki :-p ja już tęsknie za czasami kiedy był noworodkiem takim malusim... a co bedzie za pare lat?



Monis nic nie szkodzi żebyś zapytała lekarza... ja wolę dmuchać na zimne jednak... choć na początku są takie bóle bo się macica rozciąga :tak:


Miq ja też w ciazy zawsze taka szybka i pierwsza do wszystkiego.... :-p ale ty patrz zebyś później problemów jak ja nie miała... jednak w ciąży lepiej chodzić jak emeryt :sorry2:



Powiem wam ze ja ostatnio odliczam dni do powrotu do starań... jak nienormalna!! :sorry2: No i pochwalę się moim bąblem!! Jak ja go kocham!!! :*

Zobacz załącznik 478961Zobacz załącznik 478962

Później usunę zdjęcia!
 
Ostatnia edycja:
W sumie wizyte mam dopiero za 3 tygodnie, a nie chce wychodzić na panikare :p póki co czekaja mnie wszystkie badania krwi i tym się najbardziej stresuję, bo boje się ze nie przetrwam tego na czczo. Póki nie zjem śniadania to tak mnie męczą wymioty, że prawie z kibelka nie wychodzę. a tu trzeba pojechac, wystac i wyczekać swoje, no i przeżyc stres pobierania krwi... chyba padne tam trupem :D

A jak to u was jest z tymi badaniami? musiałyście płacić za nie czy były one refunkowane? bo mi w przychodni powiedzieli, że skoro mam skierowanie z prywatnego gabinetu, to za badania też muszę zapłacić...
 
Fifka ahhh ależ mam zięcia pięknego :-D hih a to zdjęcie z tatą robione o 3 nad ranem dziś, Małgosi się zebrało na pokazywanie Like :-D. ja nie powiem lubię nawet moją teściową ale takie jej głupie gadanie często do szału doprowadza jak typu że Małogsia to ich a mojej mamy to już nie, czy jak widzi że zasypia jak wczoraj po kąpieli sobie sama ja siedzę sobie w fotelu żeby jej nie rozpraszać a ona włazi staje nad łóżeczkiem i pitoli do niej i koniec spania na najbliższą godzinę.

Pyscku :* dzień dobry

moniś za badania z prywatnego gabinetu się płaci
 
reklama
moniś: nie dam sobie uciąć ręki ale wydaje mi się że tak jest wszędzie. jak chodzisz prywatnie to badania na własną rękę. Ja za nic nie płaciłam. byłam tylko na dodatkowym usg w połowie ciąży

necia: a ja już mówiłam że zdjęcia widziałam?:p bo widziałam i jak zwykle pikna mała dama:) Te oczka ma cudowne:)
 
Do góry