reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka wiesz,że czasami jest cieżko jak czlowiek taki narwany jest he he
Ale Konrad szybko rośnie jak na drożdzach
 
reklama
lilly no tak mówią że bardziej do mnie chociaż ona ma oczka i usteczka tatusia :-)
ja też zmykam karmić, potem muszę spakować nas, obiad zrobić i co nieco posprzątać dalej bo część już zrobiłam :-) zajrzę może do was wieczorkiem od mamy buziaki kochane :*
 
Staramy się z mężem od 3 miesięcy. Do tej pory bez skutku, ale w tym miesiącu zaskoczyła mnie dziwna sytuacja. Okres powinnam dostać 21 czerwca. 24 zaczełam lekko plamić - pomyślalam sobie okres..przez dwa dni jego intensywność była z 10 razy mniejsza niż zwykle, kolejne 2 dni to już małe kropelki - zrobiłam wczoraj z samego rana test, ku mojemu zaskoczeniu pozytywny! Co prawda kreseczka słabiutka od razu po 10 min już bardzo wyraźna. Ale jako że ja zawsze dmucham na zimne i wolę być pewna na 100% dzisiaj rano powtórzyłam test, tyle, że innej firmy...i nic..jedna krecha...może na upartego można by sięczegoś dopatrzeć ale wydaje mi się ze kolejnego dnia powinna być mocniejsza niż poprzedniego. No i teraz mętlik w głowie...:(
 
Atan, uważam, żę pójście do szefa nie znając swych praw jest kopaniem pod sobą dołków i skrajną głupotą. Przysługuje Ci normalny urlop, w wymiarze skróconym o czas wychowawczego np, a jak nie bierzesz to cały. Pracodawca nie może Cię zwolnić, jeśli nadal istnieje Twoje stanowisko pracy, nie może odmówić mniejszego wymiaru godzin, urlopu wypoczynkowego, czy wychowawczego, poczytaj, jest tego masa w incie. Kobiety nie wiedzą i potem ryczą.

Sun, gratulacje, to teraz w wir pracy się rzuć i będzie co ma być :) Może Małe czeka na większy macierzyński ;)

A to za zzo się płaci? Szpitale nie mają prawa pobierać opłaty ani z zzo ani za rodzinne...

Fifka, jak Konrad?

Netia się wypięła i nie zadzwonili, zostajemy w tp

Avinashi, jaka czułość? Testów
 
A ja się witam pieknie po przerwie dośc długiej:-)

Ktorej ze Świeżynek-Mamuś nie gratulowałam Gratuluję:-)
Kogo nie witałam nowego...Witam!:-D

Podczytuję dośc często,a przynajmniej sie staram choć czasu u mnie teraz jak na lekarstwo i muszę Wam kochane powiedzieć,że popsuło się nieco między Nami-Wami Mamusiami.... Możecie sobie zaprzeczać ile chcecie ale ja mówię to jako forumowa weteranka(bo takową mam prawo się nazwać już) i jako koleżanka patrząca na to z perspektywy....
Od czasu do czasu widzę jakieś nieporozumienie,niedopowiedzenie a szkoda....bo kiedyś tak nie było.
Wszystkie po trochu rację macie w swoich wypowiedziach,wszystkie macie piękne i mądre dzieciaczki i wszystkie jesteście lub bedziecie wspaniałymi Mamami...I choćby dlatego szanujmy się nawzajem,swoje uczucia..

Koniec przemówienia:-p
 
Oba 25, pozytywny Bobo-test, negatywny pre-test..Wczoraj nakręciłam się jak głupia a dzisiaj kubeł zimnej wody..myślę żeby odczekać ze 2 dni i zrobić powtórkę. BTW sorry, że tak się wpierniczyłam z tym postem, jestem tu zupełnie nowa:) Swoją drogą wszystkie kumpele mają już kilkuletnie dzieciaczki, tylko ja zwlekałam:/
 
AAAAAA :) Dziureczka :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Avinashi, testy się czasem mylą w obie strony, nie wolisz iśc na betę?
 
Sil ano,przywiało mnie nareszcie:-D

Avi Ty się kobieto nie zastanawiaj,szkoda kasy na aptekowe testy,Betka i to biegusiem:-)
Aaa i nie gadaj głupot w stylu ,że wszyscy mają tylko nie Ty...Jestes indywidualnością a reszta to inna para kaloszy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bym poszła od razu, plamienie może być objawem jakichś problemów, a tak zaradzisz. Może się też dziać tak, że ciąży już nie ma, przepraszam, ze tak z buta, ale wiele kobiet roni i nie wie o tym
 
Do góry