reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

nie predzej jak 5lipca bo juz nie pamietam kiedy testowalam bo 2 zawsze przyłazila
fifciu siostra mowila ze w wakacje ale kurna które wakacje heh

wczoraj bylam strasznie nerwowa az poszlam na spacer sie wybeczec
babie na poczcie sie sieglo i dobrze jej
 
Ostatnia edycja:
reklama
najgorsze jest to parcie ogolnie mam tak zawsze przed @ i w trakcie dni plodnych ale teraz jest nie do wytrzymania tak czesto siuram:)chyba ze to od lutki na szczescie juz nie plamie raczej mam biały sluz na wkladce zółto więc trzeba czekac
 
natkusia czy dobry wybór to się okaże po pierwszych miesiącach użytkowania, ale póki co to cieszę się, że mam to za sobą:)
 
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie było :(:( Chciałam przeprosić i prosić o wybaczenie !!
Natkusia trzymam kciuki za Ciebie ! Życzę żebyś szybko tuliła swego Michałka w ramionach ! ;-)

Miq gratuluje zakupu wózka my tak za 2 miesiące się za to weźmiemy na razie dzisiaj po usg kupiłam parę ciuszków :)

Kwiatuszku trzymam kciuki za to żeby @ nie przyszła !

Chciałam Wam przedstawić Mateuszka bo okazało się już na 100 % że będzie facet :-)
Mati.jpg
 
Miq jakoś właśnie tak wyszło :/ Czasem Was podczytywałam ale nie pisałam.. Ale teraz musiałam się z Wami podzielić dobrą wiadomością :)

A tak w ogóle to ktoś nowy zafasolkował?? Mam nadzieję dziewczynki że i Wam się poszczęści !! Pyscek, Sun, Milia, Kwiatuszek, Mijenka trzymam kciuki ! ( mam wrażenie że kogoś pominęłam :()
 
Koniecznie częściej tu zaglądaj
Martocha miała wysoką betę,dzisiaj miała iść do lekarza wszystko potwierdzić,właśnie,gdzie ona?

Kobietki kupowałyście pościel do wózka tj. kołderkę i podusię? czy wystarczy jak dziecko będzie w kombinezonie i bedzie przykryte kocykiem no i pochrowcem od wózka
 
No no to Martusia czekamy na wieści !! Super że coś ruszyło !:-)

Ja chyba nie kupuje pościeli do wózka. T:-)ylko prześcieradło i kocyk tak sobie myślę :):)
 
reklama
Hej :)
Natkusia - spokojnego porodu i wracaj szybko ze zdrową dzidzią :D

Monis - gratulacje! Ja dopiero zaczynam starania :)

Miq - śliczny ten wózek, bardzo ładny kolor :)

Gochaa - synek śliczny rośnie w brzuszku :) niech się zdrowo rozwija! :)

Mój M. wyjechał niespodziewanie wczoraj w delegacje na 5 dni a dni płodne się zaczęły :( mam nadzieje, że jak tylko wróci uda nam się coś jeszcze zdziałać :)

A mam do Was pytanie. Sporo wiecie i macie duże doświadczenie- nie to co ja "młoda staraczka" :). Jak to jest po odstawieniu antykoncepcji? Długo trzeba czekać ze staraniami? Czy to niesie ze sobą jakieś zagrożenie jeśli załóżmy odczekam miesiąc, czy dwa... czy trzeba więcej? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Może któraś z Was była w takiej sytuacji?

Miłego dzionka :)
 
Do góry