reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja brałam tabletki 5 lat zaczłliśmy starania zaraz po odstawieniu,nie robiliśmy przerwy.Lekarz uprzedził Nas,że po odstawieniu może udać się od razu albo zajmię to spoooro czasu,oczywiscie są przypadki ciąży wieloraczych zaraz po odstawieniu,ale najważniejsze, że dostępne dawki hormonów w tabletkach są bezpieczne i nie zagrożą dziecku l. My starań nie odkładaliśmy a i tak zajęło nam to pół roku;-)
 
reklama
Hej dziewczonki :-)

Aleeeee poszła produkcja postów:szok: i jak ja teraz odpiszę? znowu godzina pójdzie :p
no ale nic to, dam radę :tak::-)

IWASKU gratuluję zrobienia obiadków!!!!! :-):-):-):-):tak: DUMNAM!!!!:-) dawaj szybko na wątek żywieniowy i chwal się co i jak i ile i dlaczego :-p może jakieś zdjęcie :tak: czekam! :) Julia na szczęście te moje obiadki jakoś woli od tych słoiczkowych, pewnie dlatego, że smak wyraźniejszy, ale słoiczków i tak pewnie będę od czasu do czasu używać np przy wyjściach w gości czy wakacjach :happy:
Ni dalej trzymam kciuki za autko :tak: &&&&&&&&

Sleepy pewnie, że się możemy umówić na ksielek! :-) ja tam lubię kisiel, dla mnie poproszę truskawkowy! :tak::-):-p

Magdalena to powodzenia w zakupkach warzywno mięsnych!!!! :tak: no i trzymam kciuki za szczepienia Bartusia!!! :happy: :*:*:*

Sil
ja też jestem z tych, którym nie przeszkadza utrzymanie męża :tak: u nas kasa jest zawsze wspólna, nie ważne kto i ile zarobił, i nigdy nikt nikogo z niczego nie rozlicza :happy:

Fifka to zmobilizujmy się i weźmy się w końcu za te albumy!!! :tak: może razem będzie łatwiej :-):tak: to co, kiedy zaczynamy?:-p
A co do Małaszyńskiego to ja bym się chyba w gacie posiurała jakbym była z nim na piwie!!! :-D zazdraszczam!!! :-)
Napisz mi proszę tą stronkę o tych skokach rozwojowych :happy:
No i powiedz czemu się źle czujesz ? :( wyżal się, może Ci trochę ulży...

Magdalena dołącz z do nas z Fifką do wspólnego tworzenia albumów :-p no i czekamy na obiecane fotki!!! :tak:

Miq super, że wózio zamówiony :tak:

Natkusia!!! ojoj!!! wow!!!! trzymam kciuki!!! &&&&& Ty już rodzisz prawie że :-):tak::-p

gochaa
piękny ten Twój Mateuszek :) super, że już macie pewność że to chłopczyk :tak:



A co do chodzików pchaczy, to ja sama się nad takim zastanawiałam, ale koleżanka jak jej córeczka zaczynała chodzić sprawiła jej taki, dziewczynka już bardzo dobrze stała i dobrze chodziła trzymana za rączki, ale jak dostałą chodzik, to efekt był taki, że chodzik sobie pojechał, a jej nóżki zostały w miejscu:baffled: tak się wywróciła na twarz że prawie wszystkie ząbki zgóbiła :cool:
 
hej sil iwasek no wie chodzi o zalegly urop to nimam.. a jesli mam to za ten rok jesli mi przysługuje jak jestem na macierzynskim to tez mam urlop?z nowym rokiem?
\
'goocha gratuluje chlopaaka sliczna ma twarzyczke;-)

miq super ze wozek kupiony sliczny ;-)

fifka no tesciu fajnie ze wam samochod kupil ;-)

natkusia za szybki bezbolesny porod &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dostalam paczke z bbobowity z maarcheweeczkA A Z HIPPA z jabuszkiem i probka herbatki i łzczka i kuponem do odbioru 2 paczuszki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Miq- to tak , jak ja. Też 5 lat brałam tabletki anty. W maju odstawiłam. A nie chce czekać ze staraniami nie wiadomo ile, bo kto wie kiedy się uda... trzeba działać :-)
 
Ja zrobiłam tak jak mówisz,a nie obyło sie bez testów owulacyjnych,obserwacji śluzu,mierzenia temperatury... wkońcu sięgłam po costangus na wyregulowanie cyklu,zastosowaliśmy metode męże "codziennie do skutku" i się udało;-) więc powodzenia i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Lista zaktualizowana:


NASZE WYSTARANE I SZCZĘŚLIWE MAMUSIE
biggrin.gif


Wśród naszych dzieciaczków jest 15 dziewczynek i 9 chłopców !!!
biggrin.gif


BigChild zaciążona (4c) styczeń 2011 Dominik urodził się 30.09.11 waga 3440, 55cm i 10pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Aelreda zaciążona (2c) Luty 2011 Wiktorek urodził się 31.10.11 waga 3500, 58 cm i 10pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Lilydelux zaciążona Luty 2011 Juliaurodziła się 2.11.11 waga 3700 i 10pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Ewika zaciążona Luty 2011 Lilianaurodziła się 3.11.11 waga 3000 ,52 cm i 10pkt GRATULUJEMY!!!
Madziaarka
zaciążona (9c) Marzec 2011 Gabrysiaurodziła się 15.12.11 waga 3760 ,54 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Silmiriel zaciążona (1c) Marzec 2011 Dominikaurodziła się 26.12.11 waga 3560, 57cm i 10pkt GRATULUJEMY!!! (N)
Dagne zaciążona (3c) Kwiecień 2011 Kalinkaurodziła się 28.12.11 waga 3750 ,57 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Mineralnakocica zaciążona (1c) Kwiecień 2011 Jowitkaurodziła się 01.01.12 waga 3400 ,58 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Ma-gdalena zaciążona (5) Kwiecień 2011 Bartuś urodził się 08.01.12 waga 3330, 53 cm i 9 pkt GRATULUJEMY!!! (N)
Iwasek zaciążona (8c) Kwiecień 2011 Igorek urodził się 12.01.12 waga 3980, 56 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Claudusia ♥ mama aniołka ♥
Fiona zaciążona (3) Kwiecień 2011 Remik urodził się 23.01.12 waga 3780, 51 cm i pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Fifka zaciążona (11c) Maj 2011 Konradek urodził się 27.01.12 waga 2800, 50 cm i 9 pkt GRATULUJEMY!!! (N)
Donia zaciążona (14c) Maj 2011 Amelkaurodziła się 29.01.12 waga 3390 , cm i pkt GRATULUJEMY!!!( )
Soglam ♥ mama aniołków ♥
Vanilia zaciążona (3c) Czerwiec 2011Karolinkaurodziła się 07.02.12 waga 2690 ,54 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(SN)
Paluszek zaciążona (2c) Maj Ninaurodziła się 18.02.12 waga 3000 ,55 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Lovka zaciążona (3c) Maj 2011 GRATULUJEMY!!!
Atan zaciążona (3c) Czerwiec 2011 Amelkaurodziła się 24.02.12 waga 2980 ,51 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Zafasolkujęodzarazu zaciążona (2c) Sierpień 2011 Łucjaurodziła się 28.02.12 waga 1400 ,48 cm i 6/5 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
K&M zaciążona (c) Czerwiec 2011 Kacperek urodził się 09.03.12 waga 2900, 51 cm i pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Neciuszka zaciążona (3c) Wrzesień 2011 Małgosiaurodziła się 06.04.12 waga 1730 ,45 cm i 1 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Lamiav zaciążona Lipiec 2011 Adriankaurodziła się 23.04.12 waga 3550 , cm i pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Sleepyhead9996 zaciążona (1c) Sierpień 2011 Filipek urodził się 03.05.12 waga 3820, 57 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Magenta zaciążona (12c) Sierpień 2011 Nikolaurodziła się 10.05.12 waga 3100 ,55 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Krucha zaciążona (c) Sierpień 2011 GRATULUJEMY!!!
Konstantynopolitanka zaciążona (c) Sierpień 2011 GRATULUJEMY!!!
Lauraa zaciążona (c) Sierpień 2011 GRATULUJEMY!!!
DziuraWskarpecie ♥ mama aniołków ♥
Nalaa zaciążona (c) Wrzesień 2011 GRATULUJEMY!!! Aleksander urodził się 31.05.12 waga 3500, cm i 10pkt GRATULUJEMY!!!(SN)
Kasia Natka zaciążona (6c) Wrzesień 2011 GRATULUJEMY!!! Dominika urodziła się 06.06.12 waga 3460 ,56 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(SN)
Martoocha ♥ mama aniołka




Nasze ciężaróweczki

2011
Natkusia zaciążona Październik 2011 GRATULUJEMY!!!chłopczyk
2012
Pok zaciążona Styczeń 2012 GRATULUJEMY!!!dziewczynka
Bella
zaciążona Styczeń 2012 GRATULUJEMY!!!
Miq zaciążona Styczeń 2012 GRATULUJEMY!!!dziewczynka
Gochaaa zaciążona Luty2012 GRATULUJEMY!!!chłopczyk
Claudusia zaciążona Marzec 2012 GRATULUJEMY!!!
dotka85
zaciążona Kwiecień 2012 GRATULUJEMY!!!
Amlfi zaciążona Kwiecień 2012 GRATULUJEMY!!!
Ooollcciiaaa zaciążona Maj 2012 GRATULUJEMY!!!
Eve zaciążona Maj 2012 GRATULUJEMY!!!
Monis zaciążona Maj 2012 GRATULUJEMY!!!
Martoocha zaciążona Czerwiec 2012 GRATULUJEMY!!!






Nasze staraczki ♥

Kwiatuszekq20 (20cykl) - 5 lipiec



Coś jeszcze albo kogoś dopisać???
 
Kwiatuszku ja ci mówię że w te wakację!!! :*

Gocha jak dobrze cię widzieć! A więc jednak chłopiec! Fajnie bo ostatnio dużo kibitek się płodzi :-D Maleństwo śliczne! Matko... to już połowa ciąży.... KIEDY TO ZLECIAŁO!!! :szok:


Miq ja nie kupowałam... w wózku używam po prostu poduszeczki i kocyka... a małego woziłam zimą i wiosną. :tak: uważam ze wystarczy :biggrin2:



Monalisa mówi się ze po odstawieniu leków trzeba odczekać 3 miesiące ale ja tam nie wiem... z kolei słyszałam też teorię ze dobrze jest się starać od razu po odstawieniu tabletek bo wtedy łatwiej zajść :sorry2: zresztą.. jakby to było takie złe to dzieci z wpadek były by chore a tak nie jest więc wydaje mi się ze nie ma to jakiegoś ogromnego znaczenia... ale nie mam żadnych "naukowych" opini na ten temat to tylko moje gdybanie...




Lily już daję! Przepraszam ze wtedy nie podałam... jakoś mi z głowy uciekło, a widziałam ze pytałaś... :zawstydzona/y:
Skoki rozwojowe w pierwszym roku życia niemowlęcia - osesek.pl - ciąża, noworodek, niemowlę, wychowanie i rozwój dziecka, rozszerzanie diety
Bardzo fajnie jest to odpisane tutaj!

Co do podniety to ja też miałam :-D Baa ja nawet jak ostatnio pisałam przez internet z taką "gwiazdką" internetowa to myślałam ze zeświruję... a widząc się z nim twarzą w twarz??? Ale jakoś poszło bez zawałów! Szkoda tylko że urwałam kontakt z tym Tomkiem... ale się do mnie tak przystawiał ze nie miałam wyboru :confused2:

O tym kolesiu mówie że "gwiazdka" internetowa -> Piątek: The Series 3 - Warszawiacy - YouTube

Uwielbiam jego filmiki! :-D Już kilka lat śledzę jego "twórczość" :-p


Ooo matko... dobrze jest wiedzieć o takich rzeczach :szok: biedna mała...




No a ja już po zakupach! Kupiłam jedną sukienkę, spódnicę i tunikę :tak: Tam jest tyle ślicznych ubrań ze szok! W następnym tygodniu pojadę z mężme to więcej kupie bo dzisiaj z małym to cięzko było mi samej... :*

Lece jakiś obiad zjeść.... dzisiaj robie devolay z ziemniaczkami :-D Kocham je po prostu!
 
:-)Witam :-) weszłam zobacyc czy sa jakies wiesci od natkusi, jejuu... stresuje sie tym jej porodem:-) juz bym chciała zobaczyc Michałka. Kochana, jesli jeszce to precytasz to zyce Ci szybkiego porodu i zebys juz mogła trymac swoje szczescie w ramionach.
Ja mam dzisiaj swietny humor :-)jejuuu tak kocham tego mojego szkraba, dzisiaj jest tak strasznie greczny, rano bylismy na spacerku, teraz sobie ladnie spi, choc budzi sie co 2 h na jedenie. Musze Wam powiedziec, ze on juz tak ładnie głowke trzyma jak lezy na brzuszku, jestem po prostu niego dumna... i jeszcze, moze sie bedziecie smiac, ale przedwczoraj pierwszy raz jak mały płakał to pojawiły sie u niego lezki w oczach... jejuuu tak mnie to roczuliło, ze szok, no i zauwazyłam, ze juz lepiej widzi, bo zaczał zwracac uwage na karuzele nad łozeczkiem.....jejuuu moj maluszek dorasta:-)
Fifkajaka ta lista juz długa:-)super. gratuluje udanych zakupow
Miq sliczny ten Twoj wozek
Gocha gratuluje chłopca, sliczny jest :-)
 
Hejo :)

My po spacerze :tak: a teraz tatuś próbuje ululać dziecię do snu i coś słyszę, że mu nie idzie :-p

Fifka dziękuję za linka, wychodzi na to, że Julia zaczyna myśleć tak jak dorośli, przypisywać rzeczy do poszczególnych kategorii i od teraz kształtuje się jej inteligencja...

Fajnie, że sobie kupiłaś parę ciuszków :tak: poka zdjęcia!! :tak::-)
Ale jak Ty je przymierzałaś? z Konradkiem w przymierzalni?

A co do tego Tomka, to może weź odnów z nim kontakt i weźmiesz Małaszyńskiego na zjazd? :-):tak:

Nalaa to super, że dzisiaj dziecię Twe takie grzeczne!! oby tak dalej!!! :tak:&&&&&&&&&&&




A tak poza tym, to wszystkie dzieci jako pierwsze słowa wypowiadają mama, albo tata, a moje dziecko dzisiaj cały dzień mówi Obama :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nala zanim się obejrzysz będzie miał 5 miesięcy..... oj ja nawet nie wiem kiedy to minęło... :-p



A ja właśnie miałam jakiś horror... dałam małemu gerbera z indykiem - pierwszy raz... - małemu posmakowało jak nie wiem! Wcinał aż mu się uszy trzęsły... aż tu nagle jeden wielki płacz i rozpacz... :szok: Nie mogłam go uspokoić przez dobre 20 min... zachowywał się jakby coś go bolało... ale to nie możliwe że reakcja na gerbera tak szybko wystąpiła :baffled: teraz padł biedaczek...

Poza tym widzę ze jest chyba przeziębiony bo coś mi kicha i smarka noskiem... :sorry:



Hahahaha Lily mała terrorystka ci rośnie! :-D ty ty gdzie na zjazd? Ja z mężem przyjadę na zlot :-)

A ciuchy tylko przykładałam do siebie :tak: Moze wieczorem dam fotki... bo teraz mój m śpi a sama sobie nie robię zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry