reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja się waham, bo umowa na 24 miesiące, to byłby czerwiec 2014, może akurat byśmy mogli po prostu się przeprowadzić... Kurcze, sama już nie wiem, płacilibyśmy o połowę mniej, ale to nie byłby int na nas, bo linia z netii jest na moich rodziców...
 
reklama
Już śpi :-) akurat się obudzi i pojedziemy na szczepienie!

Popytam dzisiaj małża co i jak i napiszę Ci wieczorkiem... :-) a to, że umowa byłaby na Twoich rodziców to by Ci przeszkadzało?? Bo to chyba trzeba mieć telefon stacjonarny w Netii czy jakoś tak? Przynajmniej wiem, że kuzynka też brała na babcie bo ona ma właśnie telefon stacjonarny i teraz i ona ma internet i babcia :p
 
Nie bardzo chcę na nich i dlatego właśnie zakładaliśmy swoje łącze i zawiesiliśmy fona. Jestem zwolennikiem zasady, że z rodziną najlepiej na zdjęciu
 
Heja

Ten szpital działa na mnie nudząco, że nawet nie chce mi się na kompie siedzieć :sorry:

W końcu jakieś wieści: dzisiaj na badanku lekarz powiedział "niech Pani teraz wytrzyma" i coś zrobił żeby zaczął się poród.. podobno coś odkleił ale ja się nie znam - ból masakryczny że do teraz jest mi niedobrze :confused2: ALE.. dzisiaj z tego powinnam dostać skurcze (hurra! :-D) a jak nie dostanę to jutro na czczo na porodówkę i podłączają mnie do kroplówki :-) Jak dobrze pójdzie i wszystko zadziała to jutro będę tulić Michasia!! Trzymajcie proszę kciuki, żeby jutro się zakończyło :tak:

Miq i jaki w końcu wózio kupiliście?

Mag zapomniałam.. gratuluję zdanego egzaminu :-)

a co z Sun? Dostała wredną @?

Fifka co się dzisiaj dzieje?

Sil nie dziwie się.. ja też nie lubię być zależna od kogoś.. niestety teraz jestem od meża i nic nie poradzę :sorry: będzie trzeba solidnie szukać pracy
 
Natka kurde teraz to mają sposoby żeby wywołać poród... :eek: wszystko muszą przyspieszać dziwnymi metodami... Mam nadzieję, ze jutro już zobaczysz swojego synka i my też! :-D oby wszystko poszło ładnie i jak najmniej boleśnie :*

Kwiatuszku a kiedy tym razem testujesz?
 
Fifka mam jeszcze szanse na zasiłek dla bezrobotnych ale to tylko 600 zł przez 3 miesiące i kolejne 3 po 300 ale jak wyjdzie z zasiłkiem czy zmieszczę się w tych ramach czasowych to dowiem się za pół roku:( to nie wiele, starczy zaledwie na ratę mojego kredytu, szkoda, że mój mąż więcej nie zarabia, w sumie to ma więcej niż mój tata zarabia a utrzymywał 6 osobową rodzinę, ale mają swój ogród, kurczaki i świnkę dla siebie, ah jakoś damy radę, ważne, że mamy siebie i wkrótce naszą księżniczkę
Natkusia oto nasza karoca:) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za sprawny i w miarę bezbolesny poród
 
reklama
Natkusia no to czekam na wieści!!! Nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę Michałka! :-)



Kwiatuszku a kiedy testujesz? Pamiętasz? Koleżanka wróżyła ci Lipiec! Moze się sprawdzi? :-)



Miq no nam kasy starcza tak na styk w momencie kiedy ja nie zarabiam... na razie kombinujemy... jak mój m zmieni prace to w ogóle powinno być super!
A wózeczek jak mówiłam wcześniej Sliczny! Zwłaszcza kolor mi się podoba! :tak:



Ja lece się zbierać bo na 13 jadę do ciuchlandu jakieś ubrania kupić... nie mam teraz kasy ale moze tam za pare złotcyh coś fajnego znajdę bo po prostu mam tragedię jak zaglądam do szafy.... :no:
 
Do góry