reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka ojoj biedny Konradek :( ale też wątpie, żeby to było przez gerberka.... bo żeby aż tak szybko?? Moja Julia jak dostała pierwszy raz słoik z mięskiem to też wcinała jak szalona.... pokochała mięsko! :)
może Konradek tak płakał przez to przeziębienie bo się źle poczuł?
a coś robisz mu na przeziębienie?
A na fotki czekam :tak: a przymierzałaś już ciuszki w domku?
 
reklama
Mierzyłam! Dobre są :tak: Mężowi też się podobają!


Nic nie robie... dzisiaj dopiero zobaczyłam ze coś mu dolega... przedwczoraj jak jechałam do mamy strasznie padało... i wtedy pewnie małego gdzieś zawiało i się pochorował :-( No ale zobaczymy jeszcze do wieczora co bedzie! Jak nie ma temperatury to dostanie tylko witaminę C i będziemy w domu siedzieć dopóki nie będzie na dworze cieplutko.
 
Dzięki dziewczyny ! Ja cały czas patrzę na tę buźkę i marzę żeby już był listopad !!!! Byłam u rodziców i pozachwycali się wnukiem aż miło :D A za chwilkę jadę na zakupy i pewnie skończy się na tym że kupię masę ubranek :D

Fifka współczuję Konradkowi :( Ale może faktycznie to bardziej z kataru albo ząbki idą hmm?? u mojej siostry młody miał katar jak mu zęby szły ( tak powiedział pediatra )

Monalisa Ja brałam tabsy 1,5 roku i 1,5 roku się starałam o dzidzię. Ale to ze względu na moją tarczycę także chyba nie ma związku :)
 
Ostatnia edycja:
Fifciu a w jakiej formie podajesz wit c? są jakieś specjalne dla niemowląt? chciałabym wiedzieć gdyby nas przeziębionko złąpało.... a może katar rzeczywiście od ząbkowania? bo te objawy ząbkowania są tak różne, że szybko można pomylić z chorobą :eek:

Gocha oooooo :) też będziesz miała dzieciątko z listopada? :tak: listopad to fajny miesiąc na rodzenie :tak: a na kiedy dokłądnie masz termin?


coś tu dzisiaj cicho i pusto na forum....:eek: jak nigdy :eek:
Ciekawe co u Natkusi :happy:
 
witam kochane postaram się wieczorem każdej coś napisać bo tyle naprodukowałyście, ale muszę poczekać aż Małgosia spać mi pójdzie bo jest bardzo marudna. a jutro będę miała mało czasu jak małż wróci z pracy jedziemy do mojej mamy pomóc
 
Kochane dziewczynki mimo, że los nie sprzyja mi w zaciążeniu.... to moja sytuacja zawodowa się polepszyła.... Dzisiaj dowiedziałam się, że dostałam awans i większą pensję.... :tak:;-):-):szok:
 
reklama
Specjalista ds marketingu :-) bo teraz byłam referent ds marketingu... No wyższe stanowisko to Dyrektor ds marketingu, ale na to stanowisko muszę wiele lat pracować...

No żebyście widziały jak mój mąż ucieszył się na słowo "podwyżka" :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry