reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A Konradek ostatnio ma dobre dni! Ząbek jest już na wierzchu a drugi lada dzień też wylezie :tak: Bolą go te dziąsełka ale da sie zyć :-)
AAAAAAAAAAAA co ja widzę :)))) Przystojniaczek ma ząbki :-D Gratulację :-) a dla Was rodziców wytrwałości życzę i przetrwania tego wszystkiego :))

Mnie tak i to cały I trymestr.. na początku myślałam w strachu że @ nadchodzi ale to noirmalne i przyzwyczaiłam się :-) i mnie śluz zalewał, że co 5min latałam do kibelka sprawdzać majtki :szok:
o matko to ja mam tak samo :szok: brzuch od dłuższego czasu boli dołem że czasem jak złapie to nie wiem co robić :-( a śluz się leje ... wczoraj to aż rano podpaskę założyłam bo myślałam że przyjdzie @ ból niesamowity a w majtkach powódź ... ale okazało się że cisza na morzu ....
 
Ostatnia edycja:
hej kochane :* dawno mnie tutaj nie bylo i bardzo przepraszam za zaniedbanie:zawstydzona/y: ale ciagle cos w polsce zalatwiania mialam a tu z brzuchem po lekarzach potem same nerwy czy donosze czy zdrowe malenstwo itp.. duzo strachu o nic mi narobili ;-)ale to juz za mna teraz ciesze sie moja mala Nikoka codziennie mnie zaskakuje jest strasznie silna co raz bardziej komunikatywna i w udalo mi sie zrozumiec jej potrzeby bez niepotrzebnych placzow :-) a ma chatakterek nie da sie ukryc jak jest glodna to ma byc natychmiast bez dwoch zdan ciagle chce byc na raczkach co stopniowo wybijam jej z glowy :-p co nie znaczy ze jej nie nosze nie tule itp bo czasem sama tego chyba bardziej od niej potrzebuje malutka daje spac w nocy budzi sie tylko o 1 , 3 , 5-6 na cyca :) i spi dalej na spiku przebieram jej pupe :) w dzien jest bardzo aktywna zadko chce spac zrobi sobie chwile drzemki i zaraz wola mnie i trzba ja zabawic nie wiem co jeszcze wam napisac bo tyle sie dzialo :) Nikolka urodzila sie przez cesarke (mam nadzieje ze w zyciu nigdy wiecej zadnych cesarek) zadlugo do siebie dochodzilam obkurczanie macicy po bylo katorga morfina ketonale nic mi nie dawaly dobrze ze moj ukochany mogl byc zaraz po z nami bo chyba bez niego i jego pomocy bym umarla nie dosc ze nie czulam nog (wiadomo znieczulenie) to nie moglam nawet malej dotkanac w lozeczku zawysokie bylo ale godzine po operacji mala byla juz glodna i byla przystawiana do piersi odrazu udalo nam sie zaskoczyc :) i nie bylo problemu :) dwa dni pozniej byl chwilowy zastuj jedna herbatka laktacyjna i byl mega nawal ze moglam oddawac mleko na oddziale :p odpukac do dzis nie mam problemu zeby mala nakarmic najada sie i mleczka jest pod dostatkiem :) czasem blizniaki mogla bym karmic. Teraz spi wiec mam chwile dla siebie ciekawe jak dlugo pospi :) nie lubi marnowac czasu hehe. zasypia kolo 21;30-22 i spi potem do ok 1. a co u was moje kochane ?? ktos nowy z brzuszkiem ?? bo naprawde az wstyd zero informacji mam :zawstydzona/y::-(
 
natka ja nie wiem co za energię podesłałaś ale teściowa się obudziła przyszła i wzięła Małgosię właśnie ;-) zrobiłam szybki obiad i zjadłam Małgonia w leżaczku sobie leżała nawet grzecznie. mam nadzieję że chociaż większość skończymy i promotor będzie wyrozumiały bo jeszcze nie ustalił dokładnego terminu obrony więc nadzieja jakaś jest. Liczymy troszkę też że jak małż powie mu dlaczego nie ma jeszcze napisane zrozumie.

Olcia jak samopoczucie? :*

Pyscku bolał mnie brzuch jak na @ też
 
Witam kobietki
O jak forum odżyłoo,mój post tak wisiał w zawieszeniu całą sobotę i nikogo nie było:-(
Fifka ale chyba i tak nie ma jeszcze tragedii z ząbkowaniem Konrada,dzielnie sobie radzicie
Pyscek mnie też polał brzuch i miałam sporo śluzu,pamiętam jak z paniki latałam co chwile i badałam szyjkę
Natkusia gratuluje kolejnego tygodnia
Magenta witaj po długiej nieobecności,ucałuj bobaska
 
hej kobietki, ale jestem padnięta, upiekła ciasto, dom wysprzątałam, zajowałam się mała, i jeszcze młody był, mąz w pracy i wróci późno bo mają jakieś zawody, ledwo zipię,
zaraz pochwalę sie tortem bo mamy jutro pierwszą rocznicę slubu :-) ah cudowny był ten rok.
http://images39.fotosik.pl/1597/194b2405ce5c1c0agen.jpg
pyscek; no to masz meża z fantazją, mój to nie ma takich pomysłów, :sorry2: brak mu wyobraźni

miq: a uważaj zebys nie wpdala w zakuposzał ;-) śliczne zakupy, a taki trzy pak skarpetek to ja tez zakupiłam i są fajne , nie spadają z nóżek i nie obciskają,

natkusia gratuluję donoszenia Michasia, a juz bliziutko rozwiązania, a i jak golenie udało sie ?;-) bo mój mąż był zachwycony i teraz sie dopytuje kiedy ma mnie depilowac hehhe :-D

kwiatuszek: tobie też miłego dnia, buzki

neciuszka: o widzę ze porozumienie z teściową trwa :tak: no ale co sdie dziwić Małgonia taka rozkoszna że wszystkich by sobie zjednała.
Maja Adusia była dzisiaj za to z moimi rodzicami na spacerku a ja w tym czasie szybkio biszkopt piekłam

magenta: gratuluję Nicolki, o dobrze ze masz juz to za sobą teraz bedzie coraz lepiej :-)

magda: ty farciaro tez bym sobie poleniuchowała

fifka: o kurde jestem w totalnym :szok::szok: jak Konradek tak stoi toż to szok ,ale z niego skubaniec :tak:

atan: i co w koncu postanowiliście kupijecie tą spacerówkę ?

ale upał, siedze i cała płynę, mała zasnęła to i a sie przy niej kimnę, miałam myć głowę i z nią iść na spacer ale wiem jestem leniwą mamą - nie chce mi sie nic ze sobą robić a tak jak wyglądam nie nadaje sie na wyjście,
A jutro sie pochwalę prezentem od męża na pierwsza rocznicę ja jednak kupiłma mu inny zegarek o taki :
http://allegro.pl/nowosc-zegarek-lorus-rt321ax9-od-maxtime-i2396077314.html
 
Ostatnia edycja:
Netka to jest magia.. czary mary i boom ;-) jeszcze spróbuję troszkę poczarować promotorek żeby odpuścił :tak: myślę, że Wam się uda ale oczywiście ciągle kciuki zaciśnięte!

Pyscek a ja sobie tak myślę.. po co test? Może zrobisz bete? Będziesz miała 100% pewności itd .. kule bele przez Ciebie i emocje związane z Twoim cyklem chyba zaraz urodzę :sorry2: jakby mnie nie było na forum to ja Cię proszę, Ty mnie informuj przez kOm!

witaj Magenta! No dosyć długo Cię nie było ale wiadomo czemu.. Cieszę się, że z Małą tak dobrze sobie radzicie :-)

Miq ten weekend jest tragiczny na bb, pustki straszne :sorry2: co do wózka (zapomniałam skomentować).. lepiej nie sugerować się internetem. Mi podobały się wózki na necie a na żywo nie za bardzo.. Natomiast wózek który w ogóle nie podobał mi się na necie, na żywo się w nim zakochałam i taki bierzemy (Jedo Fyn Classic) .. zamówiony i za ok tydzień ma dojść :-) hurra

Lamiav oplułam komputer :wściekła/y: no tort pierwsza klasa.. a teraz mam ślinotok przez Ciebie eh ;-) pysiaaa.. co do golenia to mąż pojechał do kościoła i jak wróci to będziemy działać hihi :-D na samą myśl już mi się chcę chichrać :-) już mnie z 2 razy golił do ginka ale to tak powierzchownie a dzisiaj już ma za zadanie dokładnie więc zobaczymy :-)

a żeby było śmieszniej jutro idę do kosmetyczki na depilację woskiem nóg i pach :szok: to dopiero będzie armagedon :-D specjalnie czekałam aż Michał będzie donoszony żeby nie zaczęła się jakaś akcja hihi a teraz to luz:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natkusia, to teraz się nie pociesz aż tak, ze przenosisz, jak ja :p

Fifka, i tak jesteś odważna, ja za nic bym małej do zdjęcia nawet nie postawiła w obawie o nóżki :sorry2: gratuluję zębolków. Jak to jest z karmieniem, tak samo łapie, czy zmienił technikę jakoś?

Pyscek, bolał jak na @ i było sporo śluzu i Natkusia dobrze radzi, zrób betę

Magenta, miło wiedzieć :)

Lamiav, jak pięty?

I jeszcze , bo ja chodząca skleroza jestem AMALFI ogromne, ale to przeogromne gratulacje, a za tajniaczenie się foch normalnie :) Bardzo się cieszę, że Ci się udało.

I tak sobie pomyślałam, że Pok się doczekała, Amalfi, Olcia, zaraz Pyscek pewnie się doczeka, to i Sun i Milia, Mijenka, Aga i każda się doczeka :) wierzę w to mocno.
 
Do góry