reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej babeczki
byłam wczoraj w hurtowni...wszystko chciałam kupić ale opanowałam się i wyszłam ze kocykiem i skarpetkami, ale za to widziałam Tako Lareta i powiem Wam, że troszkę się zawiodłam na zdjęciach bardziej mi się podobał, miał swoje zalety amortyzowane koła i takie tam, ale miałam wrażenie, że jest niestabilny, jakby coś się włożyło do torby to by się chyba przewrócił i zgłupiałam...aż tu oglądam się za siebie a tam takie cudo... Bebe beni 4 runer w pięknym fuksjowym kolorze, zgrabniutki, leciutki, prowadzi się jedną ręką, jedyny minus to brak amortyzatorów i teraz nie wiem... a prezentuje się tak:
 

Załączniki

  • DSC_0084.jpg
    DSC_0084.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 29
  • 8743_fuchsiarouge.jpg
    8743_fuchsiarouge.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 26
fifka o co loto o zabek czy o to ze umie stac czy o nowe zdjecia bo nie skumalam... co ominelam ;-(

my juz po kapieli i w domku i prawie spi ;-) a co tu takie pustki??

miq sliczny wozek mi sie zawsze ten podobal WÓZEK 3w1 IMPLAST BOLDER SD ECOLINE MEGA GRATISY (2397817387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a kocyk i skarpetki slodziaste ;-)

a fifka sliczny konradek zaczynam sie martwic on miesiac starszy a tyle umie... a moja leniuszek ...

nowe fotki w suwaczku o ;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć niunie moje :) co tam dobrego słychać ??? :)

Wiecie co tak podczytuje ale nic nie pisze , nie mam weny...
jednego nie rozumiem... usuwacie zdjęcia robicie wielki szum a później podajecie hasła tak publicznie...jaki w tym sens??
 
co nie zmienia faktu , że jeśli ktoś będzie chciał i szukał okazji może natrafić na czas kiedy to hasło jest podane :p ale to wasza sprawa:p

jak tam Amelka się ma? wysypka już zeszła? ?
 
Olcia tak, ale przez to ze galeria jest zabezpieczona to po wpisaniu w google "dziecko, niemowle" itp nie będzie wyszukiwać zdjęć naszych dzieci, dwa tak jak Atan napisała hasło zmieniam w ciagu minuty, tu usunąć zdjęcia jest ciężej... trzy - tam usuwam konto jednym kliknięciem i wszytko znika z internetu... tu kiedy usuniesz konto zdjęcia i posty zostają. Po czwarte... jeśli ktoś będzie w necie szukał zdjęć dzieci itp. zapewne wykorzysta te niezabezpieczone a nie bedzie przedzierał się przez 7 000 postów poszukując hasła...


Ja swoje zdjęcia "schowałam" bo chce je później łatwo i szybko usunąć kiedy zrezygnuję z bycia na forum. Nie chce żeby później znajomi Konrada wyszukiwali na forach jego zdjęć z dzieciństwa... :sorry2:




Atan nie, ty jedna odniosłaś się do moich postów :* dziękuję :* Już od paru dni widzę ze mimo iż staram się zawsze wszystkim odpisywać... produkuję eseje na pół strony żeby nikogo nie pominąć, to i tak gdzieś tam cora częściej zostaje niezauważona... :dry: Wcześniej wkurzałam się na dziewczyny ze "się fo****ą" za nie odpisywanie im... ale teraz i mi jest przykro :-(



A co do Amelki, to wiesz... każde dziecko rozwija się według swojego własnego rytmu, Konrad od Amelki nie ejst tak naprawdę starszy o miesiąc... bo on się urodził troszkę za wcześnie... Akurat na wstawanie nie patrz... bo Konrad po prostu jest silny, ale jeszcze nie powinien robić i ja go nie stawiam bo mu nóżki pokrzywie... tylko do zdjęcia pozwoliłam mu chwile postać. Mnie tylko martwi to ze Amelcia nie trzyma główki... mój już wieku 2-3 miesięcy trzymał głowę na tyle pewnie ze w ogóle jej nie podtrzymywałam... Mała może mieć po prostu słabe napięcie w mięśniach szyjki - nic poważnego, to żadna choroba, ale to się ćwiczy z maluchem. :tak: ALbo po prostu Amelka to leniuszek i przydałoby się ją troszkę zmobilizować do ćwiczeń :-)
 
Ostatnia edycja:
Melduję się :-)
Widzę, że w ten weekend forum totalnie olane.
Fifka <tuli> przepraszam jeżeli nie zobaczyłam Twojego postu :zawstydzona/y: staram się odpisywać.. Tyś to jest dobra duszyczka na tym forum i ciocia-dobra rada :* ale to fakt.. czasami posty się ulatniają albo ktoś piszę tylko o sobie, nie zwracając uwagi na inne posty.. Sama się z tym spotkałam no ale co zrobić :sorry2: Już nie mówiąc że nie było mnie 3 dni, mogłam se leżeć na porodówce albo coś i tylko TY zauważyłaś moją nieobecność a inni :dry: ale grunt to pozytywne nastawienie.. Nie przejmuj się Mała :* jak tam nasz Konradek? Mam nadzieję, że przez zęba już tak nie płaczę/marudzi :* a fotki booOskie, Ty to masz urodne te dziecko!

Netka jak tam krzywa glukozy, masz wyniki?

Pyscek proszę o meldunek co z tempką i testem? :-)

Widzicie mojego pięknego suwaczka? Dzisiaj oficjalnie zaczynamy 38 tydzień!!!
:-)
Ale się cieszę, że Mały jest donoszony! A nawet lekarz nie wierzył, że dojdziemy do tego etapu :tak:
 
Natkusia buziaki :* Akurat ty nie masz mnie za co przepraszać bo ty również odnosisz się do moich postów - a przez ostatnie dni ciebie nie było więc trudno żebyś wchodziła specjalnie z myślą "o Fifka pewnie coś napisała to muszę wejść jej odpisać" :-D

No i gratuluję TERMINU!!!!!! Moi lekarze też nie wierzyli ze dotrwam! :-) a tu proszę! :*


Co do sprawy wiele osób stara się odnosić do postów, mi bardziej chodzi o to ze coraz więcej osób wchodzi tu "gościnnie" napiszę co u mnie, oleje innych i czeka na odpowiedzi... :dry: Nie będę nickami wymieniać, ale te osoby same się kiedyś za coś takiego denerwowały a teraz robią to samo... Rozumiem, że nie każdy ma czas i chęć siedzieć na forum 24 na 7.... i czasem po prostu nie chce się wszystkiego nadrabiać, bądź nie ma czasu... ale co innego kiedy to się robi nagminne... np. Ciebie Natkusia nie było 3 dni, ale jednak choć do części postów chociaż ostatnich się jakoś odniosłaś, a nie tylko pochwaliłaś się sama sobą olałaś wszystkich i zniknęłaś...


Ja sie jeszcze martwię o Laurę... bo ostatnio pisała miesiąc temu a termin jej już minął.


A Konradek ostatnio ma dobre dni! Ząbek jest już na wierzchu a drugi lada dzień też wylezie :tak: Bolą go te dziąsełka ale da sie zyć :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczynki :*

Fifcia jak Konradek lepiej coś z tymi dziąsełkami? na tych fotkach bosko wygląda i jaki on musi być silny żeby tak stać już :-) kochana ty ćwiczysz z malutkim podeślesz mi jakieś ćwiczenia z maluszkiem chciałabym spróbować już ćwiczyć coś?
miq fajne te zakupki twoje :-) ja znów muszę się wybrać na zakupy dla Małgosi jakieś

Natka kochana jutro odbiorę wyniki w południe jak będę brać kartę szczepień Małgosi z przychodni naszej

wybaczcie kochane że tak tylko tyle o ile ale ciężki weekend mamy
 
Do góry