reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamiav Ty leniu jeden ;-) a zegarek nono.. ładny, myślę że to dobry wybór :tak:

cześć Sil :-) dawno Cię nie widziałam.. co tam u Was? Wiesz.. mi to jest obojętne kiedy, byle ten 37 jest ogarnięty i Mały jest bezpieczny a teraz niech się dzieje wola nieba ;-)
 
reklama
sil:a dziekuje, sa juz prawie dobre, do pielęgnacji dodałam jeszcze maść nagietkową, bo wyczytałam zeby smarować a kiedyś kupiłam na coś i jej nie użyłam to teraz sie przyda :-)

natkusia: a no leniuszek ze mnie, miałam się przespać ale wykorzystałam czas na ćwiczenia, i ledwo łapie oddech, co prawda dałam rade tylko rozgrzewkę raz i nie do konca ciwiczenia na posladki ale zawsze to coś,
 
U mnie nic nowego, na polu siedzimy, jak pogoda, w piątek na budowie byłam, wczoraj cały dzień z mężem, święto normalnie, oboje myśleliśmy, że niedziela ;)
 
Necia ja wszystkie ćwiczenia umieściłam na "szczypiorkach" :tak: Ja tylko kilka z nich wykonuję - zwłaszcza te na brzuch. Polecam! :*


Magda a ja cały weekend włóczę się z koleżankami po mieście :-D Mały będzie wyspacerowany za wszystkie czasy :-D



Natkusia
ja gorzej okres kolek chyba przeżywałam jednak... wtedy on tak rozpaczliwie biedny płakał... przy ząbkach po prostu jest marudny... po prostu mu one przeszkadzają i wtedy trzeba dużo uwagi mu poświęcać żeby nie myślał o dziąsełkach. :tak: Z kolami było gorzej bo nic praktycznie nie działało...

Nooo ty tam się trzymaj i pisz jakby coś sie działo! Zaraz Michaś ujrzy już światło dzienne :-D


Hahaha i napisz jak było po goleniu! Ja to myślałam ze umre ze śmiechu jak mój mnie golił :rofl2:


Pyscek pozazdrościć :tak: Widać ze maż bardzo mocno ciebie kocha :*
A patrzyłam teraz na tempkę to ładnie się trzyma!! Oby tak dalej!! :-)
I tak! Mnie też brzuch bolał jak na @... i jeszcze miałam dużo śluzu że przez to co chwila sprawdzałam czy to nie @...



Olcia:

mi bardziej chodzi o to ze coraz więcej osób wchodzi tu "gościnnie" napiszę co u mnie, oleje innych i czeka na odpowiedzi...
zawsze kiedy wchodzę to pierwsze co robię pytam co u was nie wspominając o sobie słowa.

Sama sobie odpowiedziałaś na zadane pytanie :* Tak jak napisałam rozumiem ze nie każdy ma czas na nadrabianie odpisywanie wszystkim itp... ale tak jak na przykład z twojej strony jest jakies zainteresowanie innymi... Niektórzy wchodzą i proszą o jakieś streszczenie ostatnich dni. Wszystko jest jak najbardziej na miejscu. Ale co innego jest tu wpaść ni z gruszki ni z pietruszki wygłosić swój monolog i zniknąć tak?




Magenta
witaj!!! Jak dobrze cię widzieć! :* Minię troszkę czasu zanim z mała się troszkę dotrzecie :-D Mój na początku też mało spał a teraz przesypia większość dnia i całe noce :-p Oj ja rodziłam SN i też miałam się z tym obkurczaniem macicy.... aż cała dygotałam jak karmiłam małego to był taki ból... :no: A mamy na forum dwa nowe brzuszki! - Amalfi i Dotkę które niby do nas dawno nie zagladały, ale to nasze weteranki więc radość jest wielka!!



Miq nie ma tragedii :tak: Są lepsze i gorsze dni ale do przeżycia :-) A widziałam twój kocyk! Śliczny :-) Już 26 tydzień zaraz wiec jeszcze troszkę to utulisz w nim swoją malutką ;-)




Lamia
aż ciężko go utrzymać teraz taki mobilny się robi.... co raz nogi prostuje i chce sam stać... już siedzenie to słaba atrakcja... boże jak ja boję się o jego kosteczki... :no: Niby mu nie pozwalam ale wiesz... jak noszę go w pionie to co raz szuka podparnia dla nóg i się odpycha do stania...

A zeragek śliczny!! Nawet chyba ładniejszy niż tamten :tak:



Sil on non stop próbuje wstać... wcześniej z pozycji półsiedzacej siadał a teraz łapie się rączkami np. za mnie. podkurcza nóżki i wstaje sam... dlatego ja nie bałam się go postawić bo jest narawdę bardzo stabilny... jakbym mu pozwoliła to sobie by tak stał i stał :no: Na tych zdjeciach to jeszcze zabawkami się na stojąco bawił...

A o nóżki też się martwię... moja pediatra widziała co mój mały wyczynia, i mówiła zebym go stopowała jeszcze ale skoro robi to sam to nie ma paniki. On jest bardzo silny jak na swój wiek...

No... nasze stare weteranki są w ciąży!! Aż się serce raduje nie? :-D Piekny rok...


Co do karmienia to jest troszkę ciężko... karmię normalnie ale bolą go te dziąsełka i przez to denerwuję się strasznie przy łapaniu... ale dajemy radę :tak: Smaruję tym żelem to jest nieco lepiej


A jak tam budowa? Idzie do przodu??





A ja całą sobote i niedziele spędziłam na spacerach z koleżankami :-D Konrad został wyspacerowany za wszytkie czasy! No jak ja nie schudnę po prawie 10 godzinach mrszu przez ostatnie dwa dni z małym w chuscie to normalnie zwątpie sama w siebie :-) Nogi to mi w d... wchodzą... :dry:


Poza tym mały ostatnio przez te zęby zrobił się straszna przytulanka... szuka ciągle u mnie "pocieszenia"... nawet zasypiać chce przytulony a przecież cały czas zasypiał zupełnie sam :sorry2:
 
lamiav kupilismy inna za 100zl a warta nowa 1358zl Bebe Confort Trophy taka tylko z daszkiem zakladanym zaraz foty wkleje jest obledna i sama na 3 ppietro cala ze spacerowka wnioslam teraz cala zdjeta i sie moczy ;-)

Zobacz załącznik 475509Zobacz załącznik 475510Zobacz załącznik 475511Zobacz załącznik 475512Zobacz załącznik 475513Zobacz załącznik 475514Zobacz załącznik 475515Zobacz załącznik 475516daszek ma 3 poziomy bardzo zakrywajacy slonko mniej i prawie wogle i mozna zdjac calkowicie
 
Ostatnia edycja:
Fifka Ty to się nachodzisz :szok: na pewno lecisz z wagi co? Ale fajnie, grunt że Ci się chcę tak spacerować :-) nie wszystkie mamusie się tak palą do spacerów :sorry2: Każde dziecko musi przeżyć ząbkowanie, taka kolej rzeczy :tak: a Konrad to chyba jest taka mała przytulanka bo lub od początku tulić się do mamy :-)

Kochana Ciebie będę informować (bo nie będę kilku osobom pisać stąd) jakby coś się działo a Ty pewnie będziesz zainteresowanym dawać znać :-) :*

Co do golenia to OMG! :szok: tak mu sprawnie poszło że w szoku jestem.. Ale na początek robił mi elektryczną maszynką do golenia i uwierz, że myślałam że odlecę przez te wibracje :-D;-)

Lamiav nie szalej z tymi ćwiczeniami ;-) dziewczyny się wzięły.. tylko Wy zostawcie trochę kg i poczekajcie na mnie! :-p

Atan fajny ten wózio i widać Amelka zadowolona :tak:

Sil piękna pogoda to trzeba korzystać :-)

Ojj a my sobie z mężem posiedzieliśmy na podwórku i pograliśmy w karty, aż mi dobrze :-)
Zaraz kolacyjka i idziemy z mężem wziąć wspólny prysznic :-) jedyna przyjemność, którą mogę doświadczyć :sorry2: byle do wtorku..

Więc może mnie już dzisiaj nie być także Miłego wieczoru :*
 
reklama
Milia to znaczy, że pęcherzyki pięknie urosły? :-) ale się cieszę!! Oczywiście mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&! :* i czekam tylko na pozytywne wieści :tak: :*

Dobranoc
 
Do góry