reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifcia ale Konrado silny :-o wow :)

ja leniuszkuję w łóżku :-)) caaały weeekend się obijać będę :-)

jak Pyscek ? gdzie Pyscek.. chwal się tempką ? ma ktoś namiar do niej :>?
 
reklama
Fifka okres ząbkbowania to chyba jeden z najgorszych :sorry2: trzymam mocno &&&&&&&&&& za Was żebyście to przetrwali.. Ja obawiam się właśnie kolek i ząbkowania ale wszystko trzeba przeżyć :tak: cMok dla mojego ulubionego :*

Kochana ja odebrałam identyczne wrażenie co do niektórych i jest dokładnie tak jak piszesz :sorry2: bez komentarza najlepiej..

Laurę kojarzę ale nie pamiętam na kiedy miała termin hmm.. a nie ma ktoś do niej nr tel?

Netka to trzymam &&&&&&&&&&&&&& za dobre wyniki :* ja we wtorek mam ostatnią wizytę u diabetologa uf uf.. Choć ostatnio się zestresowałam bo na początku cukrzycy miałam Hba1c 5,9% i ostatnio robiłam po 3 mscach diety i miałam 6,0% (norma do 5,9) :szok: od razu dzwoniłam do lekarki ale uspokoiła mnie, że jest wszystko ok ufff ..
Czemuż to macie ciężki weekend? Dużo siły :*

cześć Magda :-) zaraz napiszę eska do Pyska

EDIT: Pyscek zaraz będzie u nas :-)
 
Ostatnia edycja:
Witaski :-)
ale dziś miałam śliczną pobudkę :-) mąż mnie obudził zatkał oczy i zaprowadził do kuchni a tam rosołek ugotowany, 2 danie zrobione, pranie wstawione woda w akwarium spuszczona czeka na wymianę, ja jedynie co musiałam zrobić to umyć się i włączyć TV i michę pod pyszczek dostałam :-D


Ale się stęskniłyście za mną :*:*:*

Pyscek proszę o meldunek co z tempką i testem? :-)

meldunek : Melduję oficjalnie, że temperatura utrzymuję się od dwóch dni taka sama tzn 36,5 testy robione w dniach 11.06 oraz 13.06 wyszły negatywnie, obecnie następnych testów brak aż do 21.06 :-) Jak narazie @ brak, chociaż brzuch codziennie boli jak na @ dołem :-(

jak Pyscek ? gdzie Pyscek.. chwal się tempką ? ma ktoś namiar do niej :>?

jestem jestem :-) co do tempki w/w , a namiery mają na mnie niektóre dziewczyny :) np. Atan, Ael, Fiifka, Natkusia, Dziurka, Madziulek, Iwasek chyba żadnej nie pominęłam ;-)
 
Ostatnia edycja:
natka kochana ja w czwartek mam dietetyka i diabetolog a wyniki obciążenia zobaczę sobie jutro czy coś lepiej jest. weekend ciężki bo jeśli małż jutro pracy nie odda do sprawdzenia to go do obrony nie dopuszczą a brakuje 2 rozdziałów. Z dzieckiem na ręku ciężko pisać, a cóż naobiecywali nam pomocy przy małej i wiesz jak to jest umiesz liczyć licz na siebie

pyscku ja nadal &&&&&&&&&&&&&& trzymam bardzo mocno z Małgosią. ależ ci dobrze kochanego masz tego męża
 
Pyscek no mąż pierwsza klasa :-) pogratulować trzeba, czasami potrafią zaskoczyć :tak: mój odkąd leże skacze koło mnie i chyba już się przyzwyczaiłam :sorry2: co ja zrobię po porodzie?

Temkpa ŚLICZNA! Niech nadal się utrzymuję i nie odważy spadać! :tak:
Wredota nawet niech nie myśli, że sobie przyjdzie.. a SIO na 9 mscy ale już!!!
Testy nieładne ale one były za wcześnie więc się nie liczą :-p czekamy na kolejny :-)

Ogólnie gęba mi się śmieje bo pięknie się zapowiada i trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&! :*

Netka to rzeczywiście jazda bez trzymanki :sorry2: kurcze a nie macie kogoś zaufanego żeby Gosieńkę dać na kilka godzin bo teściowie to bez komentarza :wściekła/y: oby Wam się jakoś udało to napisać bo szkoda żeby obrona się przesunęła.. &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczynki ja śmigam robić obiad :-)
potem postaram się zajrzeć choć dzień mam spędzić z małżonkiem.. UWAGA dzisiaj będzie mnie golił w tych miejscach ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
natka wczoraj szwagier z narzeczoną ją wzięli na troszkę na dwór a tak to ja chodziłam więc automatycznie tylko małż pisał. niestety nie mam nikogo tutaj. a stwierdziliśmy że prosić się nie będziemy choć dzień wcześniej były teskty typu że im też zależy itp. owszem dwa wcześniejsze dni teściowa nieco się zajmowała nią ale najbardziej nam potrzebne było wczoraj i dziś.

lecę kochane obiad robić małż się zajmie małą bo płacze postaram się jutro zajrzeć buziaki i trzymajcie mocno kciuki żeby nam się udało :*
 
noo kochany tak się napracował że teraz śpi jak niemowlę :-D

Ojj :-D faceci ..

Netka przykra sprawa.. "nie wiesz na kogo liczyć to licz na siebie" :sorry2: to ja w takim razie trzymam MOCNO &&&&&&&&&&&&&&&&&& i wysyłam pozytywną Energię alby się udało :*

U mnie szaszłyki w piekarniku i czekam na małża bo pojechał na giełdę samochodową.. w sumie bardziej czekam na arbuza który do mnie jedzie ;-):-D
Ale tam duchota :dry:
 
reklama
Fifka jeśli pijesz do mnie to zastanów się zanim coś napiszesz... jakbyś nie zauważyła zawsze kiedy wchodzę to pierwsze co robię pytam co u was nie wspominając o sobie słowa. po drugie tak jak napisałaś nie każdy ma czas siedzieć na forum dzień i noc , niektórzy chodzą do pracy po 9 a nawet 10 godzin. jak wracam zawsze staram się nadrabiać ale nigdy nie starcza mi sił na odpisywanie każdej po kolei. Nikt nie jest doskonały i nie oceniaj wszystkich jedną miarką :/ to na tyle co miałam w tej kwestii do powiedzenia chociaż i tak ugryzłam się w język :/
 
Do góry