reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
bo tesciowa uznala ze jej nie ufam ze niechce niuni puscic samej na spacer.. w domu jej pozwalam troszke z niunia byc bo ja taka jestem przylepa ze nie umiem nawet zasnac w pokojju jak wiem ze ona nawet spi do gory u tesciowej... 5 schodow wyzej.. no wiem ze musze sie nauczyc niebyc taka przylepa bo jak pojde do pracy to mi serce peknie.. ale nieumiem...

co mozna na katar jak sie karmi tylo sol morska czy cos wiecej moge bo chyba katar dostalam bo z oczu mi leci..i z nosa siet...

magda a ja tez dostane nnumer do ciebie ??
 
Ostatnia edycja:
Fifka: Ja jestem z tych, którzy tak nie uważają... Nawet zastanawiałam się swego czasu czy nie iść przypadkiem na psychologię:-) Ale wiem, że większość ludzi ma przeświadczenie, że psycholog i psychiatra leczą tylko i wyłącznie z chorób psychicznych. A to są specjaliści, którzy niejedno już słyszeli, potrafią nam wskazać odpowiedni kierunek, pokazać fakty, których sami nie widzimy. A to głównie dlatego, że nie są zamieszani w nasze problemy, tylko są bezstronni i potrafią się bez emocji przyjrzeć całej sytuacji... Ale wiem też, że ludzi ciężko o tym przekonać, bo mimo 21 wieku w wielu sprawach nadal panoszy się ciemnogród niestety...

Dobra, dość już tego pseudonaukowego bełkotu:-D

Atan: Moim zdaniem to całkowicie zrozumiałe, że matka nie chce się rozstawać ani na chwilę ze swoim ukochanym, wyczekiwanym dzieciątkiem:tak:
 
Atan ja powiedziałam teściom ze taka jest rola matki ze nie lubię kiedy mi mały z oczu znika... Ale oni akurat to szanują i rozumieją. Teść to nawet mnie za to chwali bo uważa ze to dobrze o mnie świadczy jako matce. :tak:


Pati uważam dokładnie tak samo... swoją drogą już nie jedna osoba mi mówiła ze jestem dobrym psychologiem :-D nawet teraz ta koleżanka z którą rozmawiałam... W ogóle to jakoś przyciągam do siebie ludzi z problemami nie wiem czemu... :confused: lubią mi się zwierzać...





Boze jakie Konrad ma złe sny... już dwa razy dzisiaj płakał przez sen... jak go pogłaskałam to mu przechodziło i spał dalej... :no: idę się do niego chyba położyć... może jak będzie czuł ze leże obok to zaśnie "głębiej"
 
Ostatnia edycja:
Fifka: Coś o tym wiem :) Mi znajomi nadali ksywkę "ciocia dobra rada" i panowało przekonanie: "jak masz problem to do Pati, ona zawsze znajdzie rade":tak: więc też sporo osób się przewinęło prosząc o rady jak rozwiązać dany problem... I też mówili mi, że nadawałabym się świetnie na psychologa:-) Ale wiadomo, teraz trzeba też myśleć o tym, żeby wybrać taki kierunek, po którym się znajdzie jakąś konkretną pracę a drugim moim zamiłowaniem jest rachunkowość. No więc wybrałam drugą opcję. Ale czasem się tak zastanawiam, jakby to było jakbym się zdecydowała na tą psychologię albo np na pedagogikę:-)
 
Hejo! Łeb mi dziś rozsadza!!!! Mąż chory! Bartek też charpie niemożliwie :baffled: pójdę we wtorek na szczepienie jakby nigdy nic a przed szczepieniem lekarka oczywiście bada dzieci i jak mi powie, że jednak coś mu jest to chyba jej walnę w czerep!!!! :wściekła/y: bo nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty ale tydzień temu mi powiedziała, że zdrowy jak ryba! :wściekła/y:

A swoją drogą jutro jadę odebrać kartę NFZ Bartka :-p Trochę późno ale lepiej późno niż wcale :-p

Pati ja kończę licencjata pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna ;-) zostało mi tylko parę egz i obronić się - tylko nie wiem jeszcze kiedy do tego dojdzie :-p tzn pracę muszę oddać do 15 lipca bo inaczej po tym terminie będę musiała zapłacić 600zł a tak tylko 60zł za dyplom
 
reklama
Do góry