reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka bo na Śląsku są takie karty z chipem! No i do pół roku dziecko nie musi jej mieć ale w sumie został nam miesiąc a poza tym wkurza mnie wieczne tłumaczenie dlaczego jej nie mamy...

A ja po prostu nie nadąrzam za ząbkami mojego syna!!!! :szok: już przebiła się lewa dolna 4(?) :szok::szok::szok: nie mogę wueirzyć!!! Ale na pewno to ząb tylko nie jestem pewna czy 3 czy 4.......... !!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
lamiav a tak jakoś wyszło, dużo ludzi było i zastanawiałam się czy podskoczyło mi to żelazo czy nie, a morfologia z żelazem jest powiązana
 
Necia już jest lepiej.... - choć rano szalałam z Konradem i brzuszki robiłam.... :dry: Boze czemu ja zawsze najpierw robię później myślę... :confused: Ale spokojnie, już widzę ze jest dużo lepiej do południa pewnie w ogóle prawie przejdzie :tak:

Śliczne te zaproszenia! My zapraszaliśmy tylko słownie bez zaproszeń.



Lam gratulacje dla Ady z powodu przespanej nocki!! :-) kurcze... ciekawe co ją uczula...
I dziękuję! Choć myślę ze wszytko będzie dobrze jak na pierwszym USG też było. A mały w chuście ciągle nóżki miał szeroko więc nie powinno nic się zrobić.


Miq oj... ale to norma w ciąży ze człowiek na niczym się skupić nie może...
ale ten czas leci... zaraz skończysz 25 tydzień!!! :-)


Magdalena
no proszę... u nas takich cudów nie ma... O matko... ależ ten Bartek leci z tymi zębami.... :szok: U nas jeszcze są na etapie przebijania się... i to jeszcze może potrwać.



ale mnie suszy po nocy... normalnie jakbym na kacu była...
 
Ostatnia edycja:
lamia blisko, u nas będzie 18-20 osób. Mieliśmy w domu robić ale jak zrobiłam kosztorys na zakupy to wychodzi mi tam tyle samo a nie muszę sprzątać gotować itp idę siadam i jem :-) więc same korzyści jeszcze teście zaczęli nas namawiać bo znają właściciela i jak się zdecydujemy tam to oni się dołożą do organizacji chrzcin :szok:

sleep łoj no bo by ci za kolorowo było :-p a cóż to za obrazek na tapecie będzie? pochwal się noooo

ja morduję właśnie rynek dystrybucji wydawnictw w Polsce :baffled:

Fifka my niby też ale mamy kilka osób którym wypada dać i dla nich bierzemy i jedno dla siebie na pamiątkę do naszego magicznego pamiątkowego pudełeczka bo do szkatułki nie wejdzie niestety ;-)

magdalena ależ wy z tymi ząbkami się rozpędziliście, a mnie Małgonia nie wiem czemu się ślinić zaczęła :confused:
 
Ostatnia edycja:
Fifka no leci leci nawet nie wiadomo kiedy:szok: nie oglądnę się a będę rodziła he he
jeku mam już prawie całą kaskę na wózio, dosłownie brakuje mi 130 zł he he
 
slyp: oj biedny mój zięć tak sie z kolkami męczy, a próbowałas dawać mu Infacol ? moi znajomi sie męczyli z różnym specyfikami i tylko to pomagało.
cieszę sie żeś dumna ze swoich osiągnięć :-p

magdalena: to tylko gratulować że Bartusiowi tak ząbki wyskakują , no i masz dobrze że ona ytak spokojnie to znosi

miq: no a jak ogólnie samopoczucie ,przygotowana jesteś ,juz wszystko kupione ?

Zapomniałam sie wam pochwalić że kupiłam sobie super buty w Daichmanie przecenione za 39 zł - jeszcze mi sie taka okazja nigdy nie trafiła, są cholernie wysokie ale na chrzciny je założę :tak:
 
fifka ja pamiętniczka nie mam żadnego niestety ale mamy od wesela takie ładne pudełko na pamiątki z ważnych wydarzeń :-)

miq wyprawka coś cudownego :) mnie do tej pory ogromną radość sprawia kupowanie czegoś dla Małgosi :-)
 
Ostatnia edycja:
oj spodziewałam się więcej o lej laktacji tak tylko "lizneli" temat
tak Fifka, zakupy to sama frajda, przydałaby się jeszcze karta bez limitu...
lamiav samopoczucie dobre, zakupy noo jeszcze sporo przed nami, a przygotowana oj jeszcze nie, z każdym tygodniem jestem bardziej przerażona
 
reklama
Ja mam ksiażeczki w których robię notatki i wklejam zdjęcia i pamiątki - typu USG testy, zaproszenia... Jakieś wyniki.... wszytko! Mam jedną z ciąży - dzienniczek ciążowy. Książeczkę "Mój pierwszy roczek" - taki album ze zdjęciami i miejscem na notatki i pamiątkę z chrztu na zdjęcia i zapiski :tak:


Miq jestem zawiedziona tym tematem... niczego się nie dowiedziałam....
 
Do góry