reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej Pati! Ja nie śpię od 6 już! :tak: czy lepiej... dalej krwawię i stemple stawiam. :no: ale już troszkę mniej.


U nas pogoda też paskudna... A wczoraj było tak pięknie....


Necia Dobry!!



Magdalena jak kartę NFZ? :confused: Ja chodzę wszędzie z nim ze swoim ubezpieczeniem.




A dzisiaj na 14.30 idziemy na USG bioderek :tak: ostatnie było dobre wiec teraz to powinna być tylko formalność. :-) Malutki dzisiaj znowu ma melodię do spania! Ale to dobrze :-D
 
reklama
u mnie w nocy burza była a teraz brzydko i pochmurno jest nic tylko spać

Pati dzień dobry :-)

Fifka może ty idź do lekarza z tym, a bioderka to pewnie formalność tylko :-)
 
i ja się juz dzisiaj melduję, mała spała od 23 do 5 :szok:szok wiec nawet sie wyspałam:happy:
Wczoaj byliśmy na imieninach u teściowej, i tylko raz dała swoją radę wiec moze to obrażenie jej przez męza przyniosło jakiś efekt i już nie będzie sie wtrącac :tak:

U mnie pogoda tez paskudna a chciałm iść na spacerek
fifka: owodzenia na usg bioderek oby było oki

moje małej nadal nie schodza krostki, ciekawe ile jeszcze róznych lek wypije zanim trafi na to odpowiednie, poczekam jeszcze z tydzien, bo kropelki bierze i jak nie znikną to znowu do lekarz, moze da skierowanie do alergologa
 
hihi a ja ciemnota jestem szukam bodziaka na dzień taty jak szwagier może mi zrobić przecież mam 3 białe bodziaki gładkie :-) i zrobi mi nadruk na nich niech no tylko mi się pokaże tutaj dzisiaj :-)

lam a to na pewno od mleka ma te krostki? no to się wyspałyście moja jeszcze tyle nie śpi w nocy ale czasem zdarza jej się ok 4 godzin spać

muszę kiedy Małgosię wystroić i zrobić zdjęcie jakieś do zaproszeń na chrzest :-)

a i pożalić się chciałam bądź tu człowieku na diecie jak szwagier z narzeczoną nazwozili nam ciasta wczoraj z wesela jej brat :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki
ja ostatnio spać nie mogę, nie wygodnie mi w każdej pozycji...
byłam dzisiaj na pobraniu krwi i ręka boli jak zawsze... ale dałam d... zamyśliłam się i zamiast poprosić o morfologię to powiedziałam żelazo, i chyba będę musiała jutro pojechać specjalnie jeszcze raz:(
 
neciuszka: a to pierwszy raz tyle spała bez pobudki :-)oby to była zapowiedź kolejnych nocy .
A właśnie przypomniałs mi bo sie zastanawiałm czy zaproszenia robić na chrzciny czy nie, m juz księdza mamy, tylko jeszcze nie wiemy ile kasy chce, bo my w kościele wojskowym robimy, bo przeciez slubu koscielnego nie mamy, restaurację juz wybraliśmy, robimy tylko uroczysty obiad 40 zł od osoby w tym zupa, danie glówne, kawa napoje i deser, no i tort oddzielnie zamawiamy .
A nie wiemy czy to od mleka, ale wiecej nic nie możemy wymysleć od czego mogło by to byc

miq: no toś sie rozmarzyła skoro sie tak pomyliłaś :-) ale kobety w ciązy tak mają :-D ja to byłam ciągle roztargniona i gafy popełniałam
 
lamia my dopiero będziemy ustalać z księdzem ale zdjęcie można zrobić. zaproszenia damy chrzesnym i kilku osobom spoza domu że tak powiem BATTESIMO Zaproszenia na Chrzest zdj. ~PROMOCJA~ (2335955692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie będziemy robić bardzo nam się podobają :-) u nas będzie poza obiadem jeszcze zimna płyta i jedno danie ciepłe bo połowa przyjedzie spory kawałek to 80 zł od osoby (3 ciepłe dania, owoce, ciasta, napoje, zimna płyta) tylko tort sami a dworek jest od mojego domu 5 min na pieszo
 
a to fajnie ze maciem tak blisko , bardzo ladne te zaproszenia moze i ja sie zdecyduję, u nas tylko 16 osób będzie, rodzice ,teście, i moje i męża rodzeniśtwo z dziećmi a no i moja babcia.
 
reklama
halo halo, Gdynia sie kłania, co tam w kraju słychać?:)
za nic nie mam kiedy was nadrobić. Ja nie wiem jak to się dzieje że ten czas tak leci. Żeby waga tak leciała jak czas..:cool2:

z nowości u mnie.. dementuje że kolki przechodzą. wczorajszy dzień dobitnie dowiódł iż dupa.. A dziś mój syn się do mnei uśmiechnął i jestem przekonana że świadomie! Pierwszy raz wydaje mi się, że to nie przypadek:) I tak oto mam +10 do miłości;)
W weekend po wielu bojach i walkach samej ze sobą ... wybrałam tapetę na zabudowę tv do siebie.. Wiem że nie robi to na was wrażenia, ale ja jestem dumna jak paw;)
 
Do góry