reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ZALICZYŁAM!!!!!!






Do teraz nie wiem jakim sposobem!!! Prawie 1/4 roku oblała i teraz ma poprawkę we wrześniu! Załapałam sie dosłownie na samym końcuszku na 3 ALE ZALICZYŁAM!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Obiecałam mężowi że jak zaliczę to będe tańczyła nago lambadę... CO ZA DURNA OBIETNICA BO TERAZ SIĘ DOMAGA! Ale chyba będe tańczyć bo jestem happy!! :-)

Dziękuję za kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kwiatuszku to nie ma co podziwiać... no chyba że za głupotę... teraz już się z tym pogodziłam... mam męża, synka i to już przeszłość, ale wcześniej wstydziłam się tego jak nie wiem... Do końca życia nie zrozumiem swojej nastoletniej głupoty....



Magdalena z reguły jest tak ze zapieramy sie ze w życiu sobie na to niepozwolę, a jak przychodzi co do czego to jednak dzieje się inaczej... mój były najpierw uderzył a później był najcudowniejszym facetem pod słońcem... a mnie zżerało poczucie winy ze to ja go sprowokowałam (BOŻE... Toż to wręcz książkowe myślenie kobiet w takich sytuacjach)

Ale powiem ci ze poniekąd cieszę się ze swoje przeżyłam bo dzięki temu doceniłam tego mojego bałwana :-D No i ogólnie człowiek do życia podchodzi z większą pokorą. Teraz mam swoje zasady których mój M nie łamie, ja też postępuję nieco inaczej i mogę powiedzieć ze jestem szczęśliwa! Fakt ze koniec ciąży i początek macierzyństwa nam się psuło strasznie, ale teraz widzę ze się docieramy na nowo, bo teraz mój zaczął mi o wiele więcej pomagać i coraz bardziej czuję jego wsparcie. :tak:
 
Fifka GATULUJĘ!! :-) zdolna bestia :* również trzymałam kciuki więc myślę że trochę się przyczyniłam ;-) no to masz problem, teraz musisz tańczyć :-D (wyobraziłam sobie to :-D:-D)
Wow.. nie wiedziałam, że Ty jesteś po rozwodzie :szok: dobrze, że udało Ci się tego drania opuścić :*

Ziombelek trzymam &&&&&&&&&&&&! Mi pokazało II dopiero po 10-15 min a to był cykl w którym zaciążyłam.. ja osobiście testom nie ufam i na Twoim miejscu poszłabym na bete

Neciuszka
ubranka super dla Gosi, mała dama będzie :-) ciągle nie umiem się nadziwić tym zdjęciem porównawczym.. ależ ona urosła :tak:

Pati sukienka super! Bardzo mi się podoba :tak:

nie wiem co komu jeszcze :dry:


Ja melduję, że wszystko ok.. mam bóle jak na @, twardnienie i skurcze częściej ale całkowicie nieregularnie a tak to nic się nie dzieje :-)

Dzisiaj nas odwiedza kuzyn mojego G z dziewczyną więc będę na bb gościnnie.

No i u nas lipcówki zaczęły rodzić :-D już są na świecie 4 dzieciaczki a jedna lipcówka właśnie ma poród :-) ale czad
 
Natkusia bo tu nie ma czym się chwalić... wręcz przeciwnie... :zawstydzona/y:

Tobie też dziękuję za kciuki!! :*

Nooo już coraz bliżej twojego porodu!! Kurcze muszę ci te ubranka spakować... :dry: ciągle jakoś zapominam...



Ziombelek ja też testom nie wierzę... w pierwszej ciąży testy w ogóle mi nie wychodziły a ciąża była...





A ze mnie leje się dzisiaj jak nie wiem... to już nie jest @ a krwotok... co zmienie podpaskę to zaraz tam gdzie usiądę stemple stawiam bo leci jak z kranu... słabo mi, już raz zasłabłam... :no: Jak tak jutro będzie to pojadę do lekarza bo coś się moze stało... :szok:
 
Natkusia: Dziękuję:-) Cieszę się, że wszystkim się podoba suknia:tak: Jak już będę po ślubie i dostane w swoje łapki ślubne zdjęcia to wam się pochwalę jak w niej wyglądałam:-D

Ja dzisiaj rano ładnie kolokwium z rachunkowości napisałam. Ale to dopiero początek, teraz to mnie dopiero czeka rzeźnia:szok: Pierwsza odsłona we wtorek o 17.30... Technologia Informatyczna, czyli zmora całego rocznika. Trzymajcie kciuki! Na pewno to coś pomoże:tak:

Fifka: Biegnij do lekarza z samego rana, bo z krwotokiem nie ma żartów... A wiadomo, dzidzia potrzebuje mamy na chodzie:-D
 
Hej Nicola! A dobrze! Zaliczyłam dzisiaj na studiach mega ważny egzamin i cieszę się jak głupia!! :-D:-D Konradek zdrowy! Dzisiaj spał całą noc bez pobudki! I ogólnie jest super!


A co tam u ciebie słychać! Dawno cię nie widziałam :-)



AAAAAA MIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ!! NABIŁAM 5 000 POSTÓW!!!!!
 
reklama
FIFKA to gratulacje wielkie jesli chodzi o egzamin:)
od kiedy ty tu jestes ze juz masz tyle postów heheh
U mnie nowości i nie nowości nie wiem jak to odebrac , nie wiem czy sie cieszyc , czy plakac , w kazdym bądz razie boje sie łudzic . Okres sie spóznia 4 dzien , nie mam zadnych objawów , a co najgorsze sypie mnie na buzi a tak zawsze mialam przed okresem jak chyba kazda z nas , nie wiem co o tym sadzic, kupiłam teraz te testy owulacyjne i czekalam na @ a potem mialam zamiar ich użyc , a tu cisza . Boje sie cieszyć i łudzic ale nawet jak sie nie łudze i wmawiam sobie ze to by było za piekne zeby moglo byc mozliwe gdzies jest ta cicha nadzieja ale najgporszy bedzie zawód jak sie okaze ze nici z tego bedzie bolało i to bardzo....
 
Do góry