reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hejo !! Witam w słoneczny dzień :D

Fifka trzymam kciuki za egzamin ! :-)

Dziewczzyny ja też wychodziłam za mąż w wieku 20 lat i wszyscy byli pewni że w ciąży jestem. Terraz mam 22 i cieszę się że tak się wszystko potoczyło :)

Necia też oglądam grę o tron ! Dobry serial ! Jeszcze oglądałam fringe ale niestety się skończył :(

Dziewczyny odkryłam źródło moich bóli jelit i zołądka zaczęły się jak zaczęłam brać falvit mama i były codziennie. Wczoraj nie wzięłam i dziś i nic zero bólu !! Chyba będę brać tylko jod magnez i kwas foliowy bo nie wiem co mam robić..

Magda śliczny chłopak z tego Twojego Bartusia !! :-) Jakbym miała dziewczynkę to kto wie.. blisko mamy do siebie mogliby się zaprzyjaźnić :-D

Eve daj mi tego deseru !!!!! :D A w ogóle nie wiem już kto pisał o fasolce ale jutro będę robić ! Takiego smaka mi robicie bestie ! :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Gocha można nad tym pomyśleć :-) a za niedługo w sumie poznasz już płeć :-)
A co do witaminek to spróbuj zmienić... ja też kupowałam Falvit mama ale potem stwierdziłam, że są za drogie! Z OLIMPU są bardzo fajne dla kobiet w ciąży albo VITAMINER :-)

Fifka no to faktycznie jest Ci czego gratulować!!!! Teraz jak o tym myślę to wydaje mi się, że w życiu bym nie pozwoliła żeby facet mi niszczył życie ale wiem, że w praktyce by już było inaczej....
No i trzymam kciuki mocno za egzamin :* chociaż już pewnie jesteś po....
 
gocha mnie też żołądek bolał po tych tabletkach, kupowałam sobie vitaminer prenatal i dobrze wszystko było :-) ja jeszcze zaczęłam oglądać rodzinę borgiów ale jestem jeszcze w 1 sezonie bo nie mam kiedy
 
Kwiatuszku a czemu dopiero od sierpnia chcesz zacząć pracę? Zresztą nieraz jak się wysyła internetem CV to oni się odzywają po miesiącu, dwóch jak człowiek już zazwyczaj coś ma albo zmienił plany :sorry2:
Dlatego ze moj micho ma cały lipiec urlopik i pewnie bedziemy chcieli gdzies wyjechac a to jego jedyny urlop w roku i zawsze gdzies jedziemy

Magdalena oj nie raz pisałam... z tamtym miałam CAAAŁE SZCZĘŚCIE tylko cywilny ślub... Pobraliśmy się zaraz po mojej maturze bo przecież musiałam udowodnić chorobliwie zazdrosnemu facetowi że jestem tylko jego - nie pytaj ja do dzisiaj dziwie się swojej głupocie..... później urządził mi piekło nie zycie i płakałam w każdą noc myśląc o tym ze tak juz będzie wyglądać moje życie... dobrze ze rozwiodłam się po półtora roku - zanim dostałam rozwód minęły dwa lata... - moja mama do dziś mi gratuluję bo większość dziewczyn nie potrafi wyrwać się z takiego małżeństwa i żyje tak aż facet ją kompletnie wyniszczy... Mój teraźniejszy mąż to anioł przy tamtym i jego zupełne przeciwieństwo... ALE TO TAKIE przeciwieństwo ze nawet donre cechy mojego byłego ma na odwrót :-D
O 9 zaczynam pisać egzamin!! TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fifka Boze podziwiam Cie

Pati a ja nie widzialam sukienki
 
magda cerazette ;-)

maz spi teraz niunia nie ja nie ;-) a mysle ze trzeba by sniadanie zjesc ;-P a glodna nie jestem nadal...

magdalenko no slicznie spi ;-)

a moja dzis zasnela na boku i obudzila mnie krzykiem bo na boku pampers przeciekl i bylo mokro... i jej sie to nie spodobalo...ahh... dzis na spacerek pojdziemy maz ma wolne i odsypia a to ja powinnam pospac.. jak co dzien po 5h spie bo ona o 22;30 zasypia i o 5 sie budzi a ja chodze po 24 spac dopiero i zasypiam kolo 1...

fifka pewnie juz po egzaminie ale &&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;-)
 
Hej dziewczyny. CO jakis czas do Was tu zagladam ... Moje zycie przewrocilo sie do gory nogami. Jestem w UK.... Dalej staram sie o dzidzie.. Ostatnio kupilam test ciazowy tutaj z wyswietlaczem ktory pokazuje czy jest ciaza czy nie.... Dzisiaj z rana zrobilam test... Wyszlo ze niem a ciazy ale po jakis 7 minutach wyciaglam ten pasek i widze tam taka jasna 2 kreske i teraz niewiem co mam na ten temat myslec.. CZy moze zaszly jakies reakcje chemiczne i pokazala sie 2 bo w sumie po 7 gdzies min ja zobaczylam .....
IMG122.jpg widzicie cos czy mam juz cos z oczami?

kurcze nic nie widac na tym zdjeciu :(:(:(:( a kurcze widze cos bladegoo AAAAAA
 
niestety zmartwie cie mi raz tez po 6 minutach wyszla 2 kreska leciutka i w ten sam dzien przyszedl okres po czasie nie wolno patrzec na test bo nawet sprawdzilam wczesniejsze testy po godzinie zawsze wychodzila jakas nitka kreseczkowa jesli w instrukcji napisane ze po 7 to jest nadzieja zale zawsze jest do 5 z tego co pamietam a na zdjeciu niestety nic nie widac... trzymam za fasoleczke twoja &&&& zeby szybko byla ;-)
 
Ziombelek to zależy od tego po ilu minutach pisze,żeby spr na instrukcji... ale trzymam kciuki żeby jednak to była ciąża :-)
 
reklama
Do góry