reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Neciuszka nie masz powodu żeby czuć się staro ;* kobieta ma tyle lat na ile się czuje!

Pati oj bardzo młode mężatki. Wszyscy się mnie pytali czy w ciązy jestem, że za mąż wychodzę! Dzidzia niestety nie poczęta w noc poślubną, ale niedługo po niej :) Ślub miałam 28 kwietnia, ostatnią @ 2 maja, a owulację prawdopodobnie 20 maja.

Fificia rzeczywiście znowu byłabyś w tych samych miesiącach, ale o rok dalej :) Fajnie by było, ale jest jak jest. Na drugie jeszcze przyjdzie odpowiedni moment :)

Sil cieszę się razem z Tobą, że wszystko w miarę gładko idzie do przodu. Ja jestem świeżo po remoncie, bo mieszkanie kupiliśmy w listopadzie i chcieliśmy niby tylko ściany i podłogi zrobić, a okazało się, że trzeba wszystko. z tym że jak się wprowadza do całkiem gotowego mieszkanie to o wiele lepiej, bo potem po ślubie to wszystko ciągle się przekłada, bo "coś" :-)

Magdalena rzeczywiście Pabian będzie o wiele lepszy. Też bierze 100 zł, a dużo lepszy sprzęt :) tylko muszę mojego męża przekonać, bo on ciągle się upiera przy tamtej lekarce. Ona brała 50 zł i miała naprawdę dobry sprzęt, a na usg 4d to zawsze jego zdaniem można sobie raz pójść. No nie wiem... nie chcę się z nim kłócić, ale te 60 km to zdecydowanie za daleko. Poza tym mamy już tylko 1 samochód i mąż nim do pracy jeździ więc ciekawe czym ja bym miała jeździć jakby mu np. wypadła popołudniówka? Pożyjemy zobaczymy. W końcu nic na siłę :)

Atanku pewnie stresa miałaś co? Ja to w ogóle sobie nie umiem wyobrazić, że mam taką małą istotkę sama kąpać! Podziwiam Cię i to bardzo!

Neciuszka i Lamiav wcale nie chcę Wam przeszkadzać w diecie, ale muszę się pochwalić moim deserkiem :-) aż sama z siebie dumna jestem!
zdjęcie0604.jpgzdjęcie0605.jpg

Opisuję dokładnie co i jak! Na samym spodzie brzoskwinie z puszki pokrojone na kawałeczki, następnie zalałam to agrestową galaretką, później warstwa wiśniowego kisielu(bez cukru, żeby nie było za słodkie w całości), potem warstwa dżemu porzeczkowego, następnie płatki kukurydziane takie jakby podrobione cheerios z reala, zalałam to cytrynową galaretką żeby trzymało się w kupie i na koniec polałam to rozpuszczoną mleczną czekoladą :) wuala!

Zmiana tematu szybka! Chodziłyście może na szkoły rodzenia? :)
 
reklama
ja chodzilam choc duzo mnie nie nauczyli a tylko dlatego ze na nfz tak by m nie poszla...

boze co za deser piekny aaaaaa czemu tak daleko mieszkasz bym przyjechala na deser ale z poznania kawal drogi..

ja mialam ostatnia @18maja 2011 ;-) i nadal niemam bo biore tabletki anty przy ktorych niema okresu ;-)

no mini stresa mialam ;-)ale gładko poszlo ;-)

widze ze poszly spac wiec dobranoc..
 
Ale on golutki :-p to ja dorosła baba w skarpetkach śpię długich spodniach i koszulce z długim i przykryta dwoma kołderkami :-p
 
Eve: Chciałabym, żeby u mnie też tak szybko poszło jak u ciebie :) Mnie też się pytali nie raz, czy jestem w ciąży:tak: I większość koleżanek, które już są po ślubie rzeczywiście przed ślubem były w ciąży. Ale mam też dwie takie koleżanki, które brały ślub bo chciały, obie są w moim wieku. Jedna jest już prawie dwa lata po ślubie a dziecko urodziła jakoś na początku tego roku, a druga brała ślub prawie rok temu i nadal cisza w sprawie dziecka. Także nie ma reguły, tylko ludzie mają takie głupie przeświadczenie, że jak młoda dziewczyna wychodzi za mąż to na pewno w ciąży jest...:-)
A tak poza tym to świetny deserek:tak:

Magdalena: Bartuś jest cudowny i widzę, że to gorący chłopak skoro taki porozbierany śpi:-D Jak podrośnie, to będziesz musiała go pilnować, żeby go koleżanki nie porwały:-D
 
Hahaha no gorący! Ale mamy w sypialni zamknięte okno bo zostawiamy otwarte w przedpokoju i żeby nie było przeciągu! A mieszkamy na poddaszu więc u nas też cieplej ... poza tym on przykryty nie zaśnie bo się wierci i zaraz jest cały mokry i dopiero jak idę spać to nakrywam go kołderką...
 
Magdalena oj nie raz pisałam... z tamtym miałam CAAAŁE SZCZĘŚCIE tylko cywilny ślub... Pobraliśmy się zaraz po mojej maturze bo przecież musiałam udowodnić chorobliwie zazdrosnemu facetowi że jestem tylko jego - nie pytaj ja do dzisiaj dziwie się swojej głupocie..... później urządził mi piekło nie zycie i płakałam w każdą noc myśląc o tym ze tak juz będzie wyglądać moje życie... dobrze ze rozwiodłam się po półtora roku - zanim dostałam rozwód minęły dwa lata... - moja mama do dziś mi gratuluję bo większość dziewczyn nie potrafi wyrwać się z takiego małżeństwa i żyje tak aż facet ją kompletnie wyniszczy... Mój teraźniejszy mąż to anioł przy tamtym i jego zupełne przeciwieństwo... ALE TO TAKIE przeciwieństwo ze nawet donre cechy mojego byłego ma na odwrót :-D

Magdalena faktycznie Konradek przy Bartku jest drobniutki :szok: Twój mały jak kawał chłopczyka wyglada! Mój to jeszcze dzidziuś :-p I mój nie zaśnie rozkryty... baaa on jeszcze musi być na głowe nakryty... jak saśnie to go odkrywam do połowy bo mokry jak szczurek jest, ale widać ze to ma po mamusi bo ja rozkryta też nie umiem spać :-D



Eve alez mi smaka z rana narobiłaś.... :no:






O 9 zaczynam pisać egzamin!! TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
dzień dobry

eve piękny deser ale to wredne :-p ja chodziłam ale w sumie to nic nie było tak jak planowaliśmy ale zajęcia bezpłatne były i fajnie prowadzone

Fifka &&&&&&&&&&&&

magdalena ależ Bartuś śpi fajnie :-)

magda ja też biorę te co Atan i nie mam @ to są dla mam karmiących i je się bierze 28 dni i odrazy następne opakowanie bez 7 dniowej przerwy

moja Małgosia miałczki odczynia właśnie z łóżeczka ;-) a ja wczoraj oglądałam grę o tron dwa odcinki bo mam zaległości
 
Ostatnia edycja:
Do góry