reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nicola bo często tak jest...! A warto spróbować! Z dwa cyke spróbuj tańszym kosztem i jak cos to wtedy kupisz mikroskop! Choć ja te 7 cykli używałam te testy pojedyncze i też nie narzekam :tak:
 
reklama
nie wiem ale napawasz mnie taka nadzieja ze predzej niz mysle a zostane mam malego bobaska :) i bardzo ci jestem za to wdzieczna:)
 
Olcia hahhahha to jest nic bo moja koleżanka z mamą pojechały na zakupy, zaparkowały auto na jakiejś ulicy i wracając patrzą a auta nie ma!!!! zadzwoniły na policję, przyjechał pan policjant a się okazało, że auto stało ulicę dalej niż one... :-D
Inna pojechała do pracy autem a wróciła autobusem bo zapomniała i na drugi dzień idzie do garażu a tu auta nie ma... :-D

Fakt... czyli muszę sobie zapisać co to za żel :-p

Jej!! Doczekać sie już nie mogę!! I zazdroszczę tych podróży... ja przez 4 lata tak pracowałam i bardzo tęsknie za takim rodzajem pracy - choc jak pracowałam nie raz klnełam... ale terazjak czytam te wszytkie miejscowości o których piszesz... kurcze nie ma miasta w Polsce w którym nie byłam... choćby przejazdem ale byłam wszędzie...


Nicola bo może miną z dwa cykle i wam sie uda... nie wiem... ja bym tak zrobiła...

Fifka jak to opisywałaś to zaraz sobie przypomniałam kąpiele ale już po porodzie i ten ból po szyciu :baffled:

A co do podróży to w Zabrzu byłaś???? :sorry:
 
Magdalena no to widzę że nie tylko ja taka "inteligenta " haha :D

i druga Magda ja mieszkam w Łodzi :) czyli rzut beretem z Piotrkowa ;)

Fifka pewnie lepiej wracać do chwil kiedy ujrzałaś już Konradka na świecie jest o wiele przyjemniejsze :p
 
Ja żałuję,że do Wro nie jadę :-) Aelkę bym odwiedziła :-) coby się nacieszyć Wiktorkiem :-) bo za niedługo to on będzie sam wychodził na dziewczyny :-p
 
Nicola nie ma za co! :-D Cieszę sie ze tak na ciebie działam!



Magdalena no... to też... cały poród topikuś jak dl mnie przy połogu i bólu dzień po porodzie.... TRAGEDIA!



Olcia ale wiesz... to jakoś mało pamiętam... bardziej jak takie zdjęcia w pamięci niż pełen obraz... Jednak byłam wymęczona porodem. Te chwile po porodzie też były niby przyjemne ale ten zapach po prostu sprawił ze przypomniałam sobie akurat te chwile! Ale to tak jakbym się czasie przeniosła!



Magda Lamia kiedyś planowała takie spotkanie - zjazd naszych forumek! Kurcze szczyt marzeń dosłownie... ale wątpie żeby z dzieciarnią nam to się szybko udało o ile w ogóle...


Magda
ja mam w suwaczku link do swojego wykresu... kurcze co się z nim dzieje? Gdzie ta @???? Weź luknij...
 
reklama
Ja żałuję,że do Wro nie jadę :-) Aelkę bym odwiedziła :-) coby się nacieszyć Wiktorkiem :-) bo za niedługo to on będzie sam wychodził na dziewczyny :-p



No właśnie......... :|



Dziecię zasnęło mi nad butelką :-D Normalnie cud, tak wcześnie jak na niego i śpi!
Był mój chłopaczek wymęczony już na wieczór po tej feralnej nocce bo już mocno marudził.


A ja poznałam mamusię z Oleśnicy, z 3letnią córcią i się okazało, że dużo nas łączy :-)
 
Do góry