reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dobra ja zmykam spać... bo czuję ze dzisiaj będzie znowu cieżka noc... małemu chyba zęby idą albo ma skok rozwojowy... niby śpi ale co raz się przebudza i kręci... coś mu przeszkadza ale nie mam pojęcia co... wczoraj było to samo...


Tak wiec spadam spać! Dobranoc!! :*
 
reklama
fifka jak to sie stalo ze masz do tego samego dnia urlop macierzynski ? bo mam do 12 lipca...a niunia sie 24.02. urodzila i 20tyg...chce przeduzyc o 4tyg..

witam nowe staraczki;-)&&&&&&&&&&&
polcam testy owulacyjne mi sie z nimi udalo ;-)w 3 cyklu a w 1 uzywania ich ;-)

a my mamy kryzys laktacyjny pu dnia niunia wisi na cycach ... ale damy rade !?

ael co ci jest boje sie o ciebie !! idz do lekarza!!

magda kochana a kiedy bedziesz w poznaniu ??zapraszam

jutro widze sie z magenta wroce ze zdjeciami jak nic jesli mi pozwoli zdjecia zrobic ;-)

jestesmy u babci ;-) wiec malo bede jak co ;-)

magdalenko lo ale bartus fajowo spi;-)

oolcia tesknilam ;-)

claudusia super wiesci ja sie dopiero po polowie ciazy plci dowiedzialam..mam nadzieje ze sie szybciej dowiesz ;-)

miq no tesciowa zdolna blendera z wiertarka pomylic... ahh


no to chyba wszystko..

raczej nikogo niema wiec dobranoc niunia spi to ja tez ide zaraz...

p.s. sorki iwasku ze dzis nie zadzwonilam ale niunia dzis markotna.. moze przez ta burze 5 minutowa... niewiem..albo kryzysik ale co zaczynalam sie odzywac sie budzila.. a spala po 20 minut tylko...jutro zadzwonie bo bede szla znowu do pracy do dermatologa i potem szukala magenty mieszkania ;-)
 
Atan tak prawdę powiedziawszy też mnie to zastanowiło... Bo jak ja sama liczyłam to wychodziło mi miesiąc krócej.... albo ta księgowa się rypnęła albo nie wiem co... w każdym bądź razie jeszcze tak będę do niej dzwonić to zapytam :tak:


Miłego spotkania z Magentą! Pozdrów ją od nas!


Magdalena 100 lat!!!!
 
Ostatnia edycja:
Bożesz.... ale ze mnie doopa wołowa :wściekła/y: miałam wizyte u diabetologa, myślałam że jest dzisiaj rano a okazało się że była wczoraj i doopa :sorry2: na szczęście udało mi się zapisać na jutro ale zostałam o jednym pasku do glukometru więc nie będę mierzyć :shocked2: końcówka ciąży mi siada na mózgownice :wściekła/y::wściekła/y: ależ jestem zła!

Fifka ale Ci zazdroszczę tego uśmiech u Konrada z rana :-) bOski!

Mag Tyś to jest młoda lasencja! Dziś ten dzień tak więc..

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! DUŻO ZDRÓWKA, SPEŁNIENIA MARZEŃ I SZCZĘŚCIA!
ŻEBY KAŻDEGO DNIA NA TWOJEJ TWARZY POJAWIAŁ SIĘ UŚMIECH :-)
I OCZYWIŚCIE ŻEBYŚ SPEŁNIAŁA SIĘ W 100% JAKO MAMA! 1OO LAT :*:*

 
Ostatnia edycja:
Oj to normalne ze w ciaży człowiek jest taki roztargniony! :-D dobrze ze na jutro wizyte masz :tak:

Dziękuję! Już niedługo Twój Michaś będzie cię tak witał!
 
Ze mną jest coraz gorzej :sorry2: roztargnienie, skleroza to teraz moja mocna strona :-D

Uśmiech dziecka jest najpiękniejszą rzeczą na świecie :tak::-) ah ah
 
Ja na koniec też chodziłam jak jakaś walnięta młotkiem... :eek: o wszystkim zapominałam... nie pamiętałam co przed chwilą powiedziałam... kosmos!


Oj tak... uwielbiam jak mały się tak do mnie uśmiecha!
 
dzień dobry

przepraszam bardzo jaki wątek ja nic nie wiem normalnie foch oooooooooooooo :confused: streszczenia też się nie doczekałam więc kolejny :-p
 
Necia ja streszczałam sytuację na forum dla Magdy na poprzedniej stronie :tak:


A wątek jest na "staraczki Kameralne" na tym prywatnym forum :tak: Jesteś przecież tam dodana! To jest tam gdzie Magda opisywłą swoje ekscesy miłosne... Dziurka opisywała o swoich "dziurawcach" itp.
 
reklama
Witajcie
miq no tesciowa zdolna blendera z wiertarka pomylic... ahh

jeszcze jest możliwość, że myślała, że coś piekę i chciała się wprosić:tak:
natkusia dobrze, że udało Ci się z wizytą na dzisiaj, a ja Wam powiem, że mi się wydaję, że teraz jestem jakaś bardziej skupiona, a może mi się tylko wydaje

ja też chcę do kameralnych
 
Do góry