reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nala to tak jak mnie straszyli i urodziłam praktycznie o czasie :-D A Lamiav na przykład urodziła po terminie choć ją też straszyli :-p Nie ma reguły :-) Niech jeszcze choć z tydzień posiedzi :tak: Po 38 możesz spokojnie rodzić!


Miq no ja też właśnie miałam problem z nadrabianiem przez te usuwanie... Nicola mi pisała dlaczego to robi ale jednak trzeba to jakoś inaczej zorganizować bo zamieszanie się robi...




A ja dalej nie mam @.... juz 5 dni po terminie
 
reklama
Widocznie hormony muszą dojść do ładu...
A jezeli chodzi o to usuwanie...to forum jest miejscem publicznym,jeżeli ktoś się rejestruje i udziela się na forum jest osobą publiczną i albo się dostosuje albo pozostaje pw
 
myslałam że was nadrobie ale za dużo tego a mam mało czasu

Życze wszystkim mamą samych cudownych ,szczęśliwych i radosnych dni oraz żeby wasze pociechy były grzeczne, zdrowe i pełne radości no i oby staraczki szybko stały się mamami


Ja dzisiaj byłam na Adusią na badaniu bioderek i jes wszystko git, a lekarz powiedział że ma tak wszystko rozwinięte jak dziecko 3 miesięczne, nie weim czy to dobrze czy nie ale ważne że zdrowa.

neciuszka: jak twoja po szczepice juz nie jest marudna ? a brałas tą 5w 1 czy 6w1 ?


Magd.a
już wróciłas ?wózek cały tylko trzeba było dokręcić śrubkę i można jeżdzić, ale miałam stracha, dobrze że ją znalazłaś, , a no i dizekujemy za sukieneczkę jest śliczna jak mała wystroję to pokażę :-)

Ja mam dzisiaj taki bałagan w domu że szok i nic nie posprzątam, bo
1. ni chce mi sie
2. zaraz jedzimy na zakupy
3. potem do mojej mamy i później do teściowej

Dziewczyny mam pytanie o nacięcie krocza :
niby juz mi się to nacięcie zagoiło ale na "bliźnie" mam zaczerwienienie , piecze mnie i jakby pęcherzyk który peka się robi co mam z tym zrobić, czy to coś sie dzieje, bo wizyte u gina mam dopiero na 13 czerwca,

No ja też się wystraszyłam :-( na szczęście ,że wózek działa :-) Adusia jest słodka :-) i taaaka grzeczna :-)
Ja do pracy zdąrzyłam :-) ale umów za dużo nie było.. niestety..
 
Lamia właśnie miałam ci napisać.... Co do tych pęcherzyka... musisz iść do lekarza bo to wygląda na stan zapalny (dwa razy miałam zanim w końcu zagoiło mi się to do końca.... ) Kochana jeśli to ci boli to wlewaj gorącą wodę do butelki i rób nią ciepłe okłady krocza, pomaga bo obrzęk się zmniejsza. Albo rozrób Tamtum Rosa w wodzie i po każdym siku wacikiem tam sobie przecieraj - też pomaga. Ale leć do lekarza z tym, bo u mnie samo nie leczyło się i potrzebowałam maści na zapalenia.


Madziu nie mogę się doczekać kiedy do mnie przyjedziesz!! Pod tym hotelem co sie będziecie zatrzymywać jest park i zwierzyniec więc będzie gdzie sie przejść :tak:




Sleepy mam podobne zdjęcie z moim synkiem! :-D Piękny Filipek! Urodziwego masz synka! :-)





Miq jak Nicola przyjdzie to się z nią pogada o tym.



No pewnie hormony szaleją... mam pełno płodnego śluzu i aż strach z M sie kochać... Aj a jeszcze stresuję się jutrzejszym egzaminem bo nic nie umiem... tyle ze mam ściągę...
 
Fifka ja też się doczekać nie mogę ;-) fajnie,że będzie gdzie się przejść :-) ja będę miała czas wolny do 11.30 i potem po 18 ;-) bo od 12-18 mamy spotkania :-)
 
Magda o... ciężki orzech do zgryzienia... kurcze czyli pewnie rano przyjadę. Bo wieczorem to po 19 to mały ma "siusiu paciorek i spać." :-D No ale pomyślimy! Najwyżej nie będe go kapać i wieczorem się spotkamy
 
reklama
slyp: no jaki piekniś i dzentelmen z Filipka, :-) pozdrwiamy z Adusią

fifka:
dzieki, bo juz nie widziałm czy mi sie to z wkładek zrobiło czy co, ida mi tonami ,
A małe sprostowanie :-) ja urodziłam równo w terminie :tak:
magda.a,fifka: miłego sdpotkania :-D
 
Do góry