reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lam nie wiem co u ciebie się popsuło... mozesz dodawać zdjęcia przez fotosika tak żeby było je widać, po prostu na stronie fotosika klikasz prawym przyciskiem myszki (tylko musisz tak wycelować żeby na zdjęciu nie pokazywały się te strzałki do zmiany zdjęć w albumie) i wybierasz "pokaż obrazek" - kopiujesz adres zdjęcia z góry przeglądarki i dodajesz na forum poprzez linka!

O tak:
7f0bdcfaa2c3e5dbgen.jpga9389b0ac016b9d3gen.jpg5995bf1e7c82e34egen.jpg


Jeju jak kruszynka z Ady! Konradek niedawno też taki malusi był a teraz to aż ręce bola od brania na rączki :-D Piękna dziewczynka! I mam takiego samego królika! :-)
 
reklama
a nie wiedziałm że tak można, zaraz spróbuję to zorbić to dodma jeszcze jakąś fotę :-)

zaraz zobaczymy czy sie udało :)
 
Ostatnia edycja:
magd.a: oj chyba masz dzisiajdzień dobroci dla Dagmarki ;-)

Dzieki dziewczyny , doceniam komplementy ale mam coze sobą robić, już ja lustro w domu mam :sorry2:

fifka: dopiero teraz doceniłam to jak wyglądałm wczesniej i wiem ze juz te 59 kg ważyć nie będe ale mój cel to 65kg i chce za rok o tej porze tyle ważyć

Mała śpi, a mąz pojechał pieczywa szukać, bo nie wiedzieli,śmy że dzisiaj wszystko pozamykane, dzis na obiad żeberka w sosie własnym mniam mniam.
A mam jeszcze takie pytanie, czy pierwsza wizyta kontrolna po porodzie gina to jest badanie takie powierzchowne czy lekarz używa wziernika i zagląda co tam w środku słychać ?? bo jak zaglada to ja sie boję, mam jakąś traumę po porodzie jeśli chodzi o dół mojego ciała i nie mam ochoty żeby mi tam gmerano :no:
 
Ostatnia edycja:
moj zrobil gin wymaz i usg dopochwowe i podusil brzuch ...

eeee moja niunia dzis jak wzielam ja na odbicie bo bylismy na spacerku przy katedrze festyn byl po herbatce to co trzymala glowe ;-) !!!!probowalam zrobic zdjecie pozniej ja poloze na brzuszku calkowicie narazie tylko na mnie lezala na brzuszku i takie zdjecie sie udalo zrobic ;-) ale sie ciesze ;-)Zobacz załącznik 468716

fifka powodzenia na egzaminie !!
 
Atanku gratulację!! Kładź małą częściej tak na sobie skoro nie lubi leżeć na łóżku i niech sobie ćwiczy :tak:


Lamiav musi ci gin tam zajrzeć wziernikiem bo musi sprawdzić jak tam się tobie pochwa zagoiła po porodzie sn... Jakbyś miała cc to wtedy zrobiłby tylko usg... Mi też kobieta zaglądała... No to ja ważę teraz 69.... i marzę o tym zeby zejść tak do 60... czyli tak jak ważyłam na początku ciąży... Pare lat temu ważyłam w ogóle 55... ale teraz to marzenie ściętej głowy... :dry: w ogóle teraz odchudzanie teraz mi nie idzie jak ramie piersią...




I..... ZALICZYŁAM DWA PRZEDMIOTY!!! A FILOZOFIĘ NA 5!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D W prawdzie moje ściągi poszły w ruch i jestem happy!
 
fifka gratuluje 4 miesiaca Konrada!!! ale ten czas leci ;-)
a i gratuluje 5 z egzaminu !!

ona mocniej podnosila ale zanim zdjecie zrobilam to glowa juz nizej byla ;-p a przy odbiciu to do tylu trzymala i chwile w lini prostej ;-)

fifka a gdzie mu kupilas taka fajna czapke ?? bo niuni bym tez kupila ;-)moze u mnie tez taki sklep jest ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry