reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nicole bardzo wątpię, że kuzynka od razu po @ zaszła w ciążę, bo to jakoś po prostu niemożliwe, biorąc pod uwagę, że owulka następuje mniej więcej po 14 dniach od @. A raczej nikt nie odnotował wystąpienia owulacji od razu po zakończeniu @.
Okres po skończeniu @ to są niepłodne dni. Ja kilka razy z moim Pawłem po skończeniu @ kochaliśmy się bez zabezpieczenia i zaszłam w ciążę normalnie w owulację.
 
reklama
Nicole się nie gniewamy rozumiemy. W tamtym roku mieliśmy podobną sytuację z inną dziewczyną :-)

Ja bym Ci radziła kompletnie wyluzować, bo same starania plus jeszcze okropna presja rodziny może Cię zblokować. A tak to możesz się starać i starać bez rezultatu.
 
ael spoznione zyczenia imieninkowe sto lat spelnienia marzen duzo sianka i pociechy z synka ;-)
zmierzylam niunie i ma 63cm glowa 40,5cm waga wedle mnie 4820g ;-) musze kupic pajace bo brak ktos chce sprzedac na 65 68 ?
 
Nicole tamta dziewczyny pisała do admina o usunięcie konta, potem zarejestrowała się pod nowym nickiem.



Atanku dziękuję, ale to nie teraz mam imieniny :-)
 
Nicola nie gniewam się, jasne jeśli sie boisz to kasuj, ja tylko myślałam ze cos powiedziałyśmy nie tak i chcesz od nas odejść :zawstydzona/y: Zaraz przeczytam Pw :*

Oj kochana Ael ma rację... kurcze chora ta twoja sytuacja... ta presja ciebie może zablokować jeśli chodzi o fasolkę... ja przewiduje ze ty już się blokujesz dlatego do tej pory nie zaszłaś... a co na to maż?


Nie ta dziewczyna po prostu usunęła profil i założyła nowe konto pod innym nickiem


I nie wierz w takie bajki... jasne są dziewczyny ze raz i są w ciąży... ale z reguły to nie jest takie proste..
 
reklama
Do góry