reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
aaaaaa znikl mi jakos folder z zdjeciami brzucha w ciazy jak rosl uuuuuu buuuuuu przepadl nie moge go znalesc niema go tam gdzie byl ;-( a robilam porownanie jak mi brzuch chudnie a i niema folderuuuuuuuu aaaa brak mojej pamiatki ;-( jedynie moge na forum poszukac co dawalam zdjecia i skopjowac bu

uff znalazl sie jakos sie przeniusl do innego folderu... ahh ale zalamanie mialam musze to skopjowac sobie na pena bo pamiatki nie bedzie ...a szukalam bo chcialam do porownania brzuch z przed ciazy znalesc ;-)

chcecie zobaczyc jak sie moj brzuszek zmienia po ciazy ??

a jak kturas by chciala chuste kupic to z ta kobieta super sie mozna dogadac bo dzisiaj mi wysyla moja wieksza chuste ;-) bedzie noszenie ;-) jupi ;-) www.nakina.pl
 
Ostatnia edycja:
pierwsze co mialam 4 tydzien ciazy 2 z dzisiaj a 3 zdjecie w porowaniu 2 dni prze porodem i po porodzie ;-) i z dzisiaj waga jeden kg zostal ;-) z wagi przed ciazy ale mam nadwage wiec jeszcze troche by sie przydalo ;-)
Zobacz załącznik 468199Zobacz załącznik 468201Zobacz załącznik 468200

z prawej strony brzuszek zawsze ladniej wyglada bo mam wyciety wyrostek i dziure pod brzuszkiem ;-) blizny wam nie pokaze bo wlosy by bylo widac ;-P bo mam w smutny usmiech w taki " / "wzor ...pocieli

mnie..

a p.s. wogle nie cwicze tylko karmie cyckiem i spacerki z wozkiem ;-)godzinne czasem 2 h ;-)
 
Ostatnia edycja:
atanek ale masz fajny brzuś już mój jeszcze duży i 3 kg mi zostały ciążowe ale też miałam przed ciążą in plus co nieco ;-)

nicola ale skoro chcecie dzidzię to i małż powinien chcieć częściej się kochać samo się nie wykluje przecież, mam nadzieję, że wam się uda, mamusie które tu są były staraczkami ale tak nam dobrze ze sobą że zostałyśmy
 
Nicola zastanawiam się dlaczego usuwasz swoje wszystkie posty? Zrobiłyśmy cos nie tak?


Atan no no no ładnie Ci brzuszek spadł. J swojego nawet pokazywać nie będe bo mam teraz większy niż dzień po porodzie... serio... ja zamiast chudnać po ciąży - choc nie miałam z czego to przybrałam sporo...


Kochana wracając do tej twojej lekarki, ja na twoim miejscy skonsultowałabym sie z innym lekarzem. Bo mnie na twoim miejscu niepokoiło to niepodnoszenie główki małej... Moze mieć wiotkość mięśni - to nie choroba żadna ale trzeba wtedy z malutką ćwiczyć w domu. Tak jak Konrad ma słabe mięśnie boczne i dlatego ćwiczymy i na rehabilitacje kontrolną idziemy.




Konrad wykąpany i poszedł już spać, więc ja zabieram się za naukę filozofii bo jutro jadę do mamy
yes2.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry