reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Jej Atan lekarka głupoty gada... gdzie ponad 6kg? Jak Amelka jest o miesiąc młodsza od Konrada a on waży ponad 6kg... :no: Fakt Amelka ważąc niecałe 5kg mało waży... ale nie jakoś drastycznie mało... a pytałaś o tą główkę?

Po****^a na twoja lekarz...przepraszam za określenie...


Nicola eh... bez sensu ze ciebie tak naciskają... biedna ty... ale według mnie tak jak Miq mówi z mało się kochaliście... zajść w ciąże możesz w jeden dzień w miesiącu a jak tak zadko się kochacie to łatwo nie trafić... :no: Ja myślę ze nie ma żadnych u was problemów medycznych... tylko za mało seksu i za dużo stresów... stanowczo za dużo nerwów macie podczas starań...
 
Ostatnia edycja:
edytowalam wyzej wedle mnie ona liczyc nie umie... fakt jest stara bo mnie leczyla jak bylam mala i michala a maz w tym roku 30bedzie mial wiec ona z 80 bedzie miec...lat ale wkuzyla mnie ze ustawa nie przewiduje przeciez gdyby dziecko bylo glodne yto by ciaglo cyca i krzyczalo a ona zje i zasypia..

nicola ja w cyklu co zaszlam robilam testy domowego labolatorium w aptece kupilam i mialam jeden monitoring i okazalo sie ze cykl mialam dluzszy nz 28 dni i dlatego sie udalo zajsc ;-) i wspozylismy co 2 dni prawie ;-)
 
no niestety nie mialam zbytnio problemow bo w 3 cyklu sie udalo...

a macie filmik jak niunia sie obraca na bok w sumie chyba nakrecilam dopiero jak juz na boku byla ;-)
przewracamy sie na boczek i brzuszek samemu - YouTube

fifka tez tak uwazam !!!! ze pie.....rdo...i wogole... idiotka nic nie pomogla a jeszcze ze musielismy isc tam gdzie chore dzieci bo niema osobnego wejscia.. i jeszcze jedno to ze mam przyjsc za tydzien sprawdzic ile w tydzien przybiera ja nie bede latac po przychodniach gdzie pelno bakteri!! niedam sie po diabla dziecko je tyle ile potrzebuje rosnie bo ciuszki 62 sa powoli zamale a nosila 51 wiec ladnie rosnie wiec ja niewiem oco jej chodzilo chyba chciala mnie zdenerwowac...podniosla mi tak cisnienei ze ustawa nie przewiduje gorsze jest to ze jak mnie ktos zdenerwuje to chce mi sie plakac.. ledwo co sie powstrzymalam..
 
Ostatnia edycja:
reklama
atanek 3 głębokie wdechy durną babą się nie przejmuj jak widzisz że Amelka ładnie je i po ciuszkach

nicola dokładnie częściej swojego M do wyrka albo i niekoniecznie do wyrka :-D częściej częściej kochana najlepiej w okolicy owu i będzie dobrze
 
Do góry