reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Necia super wieści! My idziemy na badania słuchu 23 czerwca!


Kwiatuszku ja miałam termina na 17 luty więc w sumie też blisko walentynek i się śmiałam zeby tylko wtedy nie urodzić :-p no a urodziłam w styczniu ;-)
 
reklama
O matko!!! :-D Necia ale fajnie z tym Misiem wyglada!! Też mam takiego Misia ale Konrad jest większy i nie ma takiego fajnego efektu!

I jak ubranka?
 
fifka cudne już się piorą bo miałam też jej obecnych sporo :) te kiecunie są śliczne a ta jedna elegancka kto wie czy na chrzciny się mnie przyda :-) no obiecałam wujkowi od którego dostała misia fotkę i tak nam schodziło

pok dziękuję :* jest cudak niesamowity z niej
 
kochane moze wy sie orientujecie czy nie mozna w ciazy malowac paznokci lakierem hybrydowym? zaznaczam dla jasnosci, ze nie jestem w ciazy;-)
 
I chcialabys w kazde walentynki zamaist z lubym przy swiecach to zakichane kinderbale urzadzac? ;-):-D
Kciuki trzymam!
heh my w walentynki będziemy świętowali imieniny córki:)
jejku jaka Małgosia jest słodka, aż chciałoby się tam wskoczyć do niej pod kocyk i mocno przytulić
milia ost w DDTVN był program o kosmetykach w ciąży i kobietka mówiła, że te wszystkie hybrydowe są niezdrowe, a jak to jest faktycznie to nie wiem
 
Ojoj.. jaka dyskusja!:) Mi się wydaje, że prawda jak zwykle leży pośrodku. Bo nie można powiedzieć że matka wie lepiej niż cały świat specjalistów i pakować w noworodka kawy zamiast mleka(bo czemu nie skoro to moje dziecko a ja widzę że lubi), a z drugiej strony jak słyszę że rodzicom chcą dziecko odebrać bo dostało klapsa a specjaliści mówią ze przez to będzie seryjnym mordercą, to też jakiś zupełny idiotyzm..
Mój filip na brzuszku się wkurza i za długo nie poleży nawet jakbym chciała:) Co też prezentuję na zdjęciu:) Za to śpimy z nim i jakoś w praniu wyszło że to nic strasznego! Wcześniej sobie nie wyobrażałam i się bałam. Ale w szpitalu jak nie miałam siły go podnosić co chwilę z wózka i dźwigać to zabrałam go do siebie i jakoś poszło.. W domu na początku spał w łóżeczku ale też jak mnie rana rwała to nie miałam siły wstawać a co dopiero go podnosić co chwilę i wzięliśmy go do siebie..

Pochwalę się moim szkrabem:

Zobacz załącznik 468138Zobacz załącznik 468139Zobacz załącznik 468140
 
reklama
sleep Małgosia też się denerwowała a teraz od 3 dni sypia na brzuszku w ciągu dnia sobie i jej lepiej na brzuszek jest, no a powiem ci że ty zamki porządne w domu zamontuj bo panny będą drzwiami i oknami walić :-D

no szkoda że Małgorzqaty nie ma wtedy :-)

pochłonę ziemniaczki z kefirkiem i spadam zmywać i sernik na zimno robić o ile księżniczka pozwoli
 
Do góry