reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dziewczyny ale w czymś musicie mi przyznać rację, nasze forumowe dzieciaczki są najpiękniejsze na świecie!
 
reklama
witam
my dzisiaj do pediatry idziemy bo niunia ma kaszelek.. od 2 dni coraz wiekszy wiec idziemy to sprawdzic przy okazji ja zwaza i spytam o glowke bo jak ja trzymam na rekach to podnosi do brzucha glowe sama a jak klade ja na brzuchu to niechce podnosic tylko sie wkurza..i plakac zaczyna.. ale jak sama sie na bok i na brzuch przewruci to jest oki ale glowy nie podnosi tylko na bok obraca.. wiec niewiem..

fifka niema za co ;-) fajne te czapy ale moja niunia nie lubi przydalby mi sie kapelusik z sznureczkiem i co zakrywa uszy i oczka od slonca... zanim przestawie parasolke to bunt ze hej ;-) dam znac jak wrocimy od lekarza... po 15 mamy byc ;-)

necia sliczna malgosia

sleepy dawala zdjecie bo ze zgubilam sie sliczny synus ;-)

ael wiktor zdolniacha jak nie powiem co ;-) i sliczny ;-)

ale mialyscie dyskusje wow ;-) tyle stron do czytania huhu ;-) ja niuni nie klade na brzuch bo nie lubi najbardziej lubi na plecach a ochraniacz mam i nawet przypiety 2 przy lozku naszym na gwozdziach wiazany ;-) by w zimna sciane nie walila nogami ;-)
 
Ostatnia edycja:
Sleepy no tu masz rację bo bywają naprawdę durne matki... ostatnio w DDTVN było o tym ze kobieta żuła jedzenie i z ust podawała swojemu dziecku żeby ten nie musiał gryźć! :szok: Dlatego tak jak mówisz wszędzie trzeba znaleźć zdrowy środek!


I tak BTW ja nie mówiłam ze wszyscy "specjaliści" są do d... tylko ze ta kobieta z tego akurat filmiku głupoty gadała.... Sama przeczytałam wiele artykułów i część stosuję a część nie...


Miq ale jak ty masz termin w tym roku to nie do końca są wtedy imieniny twojej małej. Ja słyszałam ze powinno się obchodzić imieniny pierwsze po urodzinach, ale w sumie ja obchodzę imieniny 30 czerwca a urodziłam się w sierpniu wiec to też chyba kwestia wyboru!


A właśnie wszystkim Magdom wszystkiego dobrego z okazji imienin!!
k,MzMwMjU3NTAsMjQzMDQx,f,kwiaty030.gif
(czyli Sleepy, Magdzie i Magdalenie i Madziulkowi!)





Atanku powodzenia na wizycie! I daj znać co tam lekarz powiedziała :tak:



Sleepy
śliczny ten twój synek!! A jaki zły na brzuszku! :-)

Ja tego problemu nie mam bo mój lubi spać i leżeć na brzuszku... od urodzenia go tego uczyłam.
 
Ostatnia edycja:
Liliany jest tylko raz w roku, potem są jeszcze Lilianny:) ja też obchodzę 4 maja, więc patrząc na rok to przed urodzinami, bo inaczej miałabym w jednym miesiącu urodziny i imieniny:)
 
Atanku powodzenia na wizycie
Sleepy no nie ma to tamto:-) z Filipka przystojniaka rosnie
Neciuszka a co do Malgosi to ja już sie wypowiadałam i zdania nie zmieniam, slicznosci z niej:-)widac, ze jeszcze kruszynka, ale małe jest piękne;-)
 
fifka: dziękuję i zachowuje na 29 maja kiedy to obchodzę imieniny;)

necia: ty tam też kop fosę wokół domu;) btw. co z naszym grupowym odchudzanie?:p od 3 dni nie spada mi waga nawet o gram i myślę ze to już czas na mobilizacje;P

przyznać mi się która to po awf'e!;P jakiś zestaw ćwiczeń z rozpiską co kiedy i ile razy potrzebuje:zawstydzona/y:

miq: zgadzam się! dlatego je tu zaraz sparujemy wszystkie i wszystko zostanie w rodzinie;)
 
Nicola nie ma nic gorszego niż gdy wtrąca się rodzina,ja miałam takiego wujka,który ciągle rzucał tekstami:o Monika przytyło się... tak gadał do mnie jeszcze jak męża nie miałam i nie myślałam nawet o dzieciach. Po ślubie to teściu takie uwagi walił,że nie mogę mieć dzieci,ale tylko po pijaku i tylko do mnie a teraz nawet nie wspomina o wnuczce...

Co do częstotliwości kochania,to może troszkę za mało.W momemcie gdy staralismy sie o dziecko pracowalam na 3 zmiany i bardzo czesto sie kochalismy,potem mąż zaproponował swoją metodę "codziennie" i jak widać zaskutkowało,chyba obojelubimy ten "sport" bo nadal czesto się kochamy:-D
 
reklama
witam po wizycie jestem tak zla ze nie pytajjcie jak sie niunia naje to napisze czym mnie kobieta zdenerwowala..

no wiec tak osuchala i nic nie znalazla na szczescie potem mowi ale te chrostki nic nie schodza a ja mowie bo masc co pani dala nic nie pomaga a to co jest teraz ruzowiutkie leciutko to nie to co wtedy dzieki pudrodrem bo pomaga i iwaskowa masc no i ona na to ze ten kaszel musi byc od alergi bo widac ze dziecko alegik i mam nie chodzic do parkow bo zaduzo roslin teraz pyli to gdzie ja mam chodzic z dzieckiem na spacer kolo samochodow i spalin??wry po raz pierwszy
po 2 to mowie czy moge mala zwazyc ile ma z ciekawosci ostatnio na ich wadze miala 4450g no teraz byla w pampersiaku i cieniutkim bodziaku i odjeli za to 100g w zyciu tyle to nie wazy po raz 2 wry waga pokazala 4820g odjeli 100 wiec powiedzieli 4720 i na to akcja 3 wry ze dziecko za malo przybralo ...czy napewno mam duzo pokarmu ze mam zaczac juz dawac glukoze i wogle a ja mowie poco jakdziecko je i spi po 6h w nocy to raczej najedzone wogle nie dokarmialam ostatnio od miesiaca nie musialam nic dawac ani woda ja dopijac choc nie lubi wiec herbatke robilam 2 razy az.. wiec nic nie mowie jak upal jest to wisi na cycku ale mi to nie przeszkadza.. no i ona powiedziala zle policzyla ze dziecko powinno miec juz 6kg ponad bo liczyla 700g na miesiac ale zle musiala spojrzec bo mi z tego wychodzi 5 kg a ona mi mowi ze dziecko ma 1,200za mallo a wedle tego to 200g za malo i jak liczyc spadek wagi te 200g to wychodzimy na prosta wiec wedle mnie przesadzila i mnie tylko zdenerwowala...a i jeszcze jedno ale zapomniala co mnie zdenerwowalo/...ahh aa to ze mowie ze amelia a ona ze on...

a co do glowy to ze jeszcze krzywa to powiedziala ze z wiekiem sie wyprostuje...
a co do trzymania to musze ja sama dojsc dlaczego dziecko niechce trzymac ona nie wie a ja mowie jakies cwiczenia a ona poco...ma czas by sie nauczyc...
 
Ostatnia edycja:
Do góry