reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magdalena widzisz jaka dobra ciocia? :-D Ucałuj małego!! Jaki on jest do ciebie podobny!! Normalnie mamusia!! :tak:


Miq na własna ręke nic nie bierz... zadzwoń do gina... ja brałam Aspargin (magez z potasem) dwa razy dziennie bo mi aż ręce wykręcało miałam takie skurcze.


Nicola spróbuj! Naprawdę warto! Ja wiem jak to wszytko wygląda i jak cieżko się czeka na ten cudzik... ale uwierz mi ze warto! Wszystkie tu trzymamy za ciebie kciuki!!


Nala już niedługo!! :tak: Niestety ostatnie tygodnie najbardziej się dłużą... ale jak urodzisz to nim się obejrzysz a mały już będzie kawał chłopa! :-) Tak jak ja dzisiaj na Nicole Magenty popatrzyłam... jeju kiedy Konrad był taki mały....
 
reklama
Miq oj duzo mozna tego magnezu:eek: ja biore 3 razy dziennie po 2 tabletki, czyli 6 tabletek dziennie, no ale to z powodu skurczy macicy
Magdalena Bartus tez cudowny:-) az bym go przytuliła, chyba mi sie instynkt macierzynski włacza:-D
 
Fifka leci, leci!! Ja niedawno rozmawiałam z mężem i przypomniało mi się jak już w końcu wróciliśmy ze szpitala do domku!!! Kurcze taka zima za oknem, w domku cieplutko, my jedliśmy obiadek a Bartuś spał sobie w wózeczku a wózek stał koło sofy!! Kiedy to byłooooo???!!!! :szok:



POMOCY!!! w sobote robię swoje urodzinki dla rodzinki (nie czuje jak rymuje :-p) tzn w sumie to głównie dla rodzinki męża bo mieszkamy tak tu wszyscy na kupie i wszyscy zawsze robią więc i mi wypada... no i co roku wymyślam jak głupia i stoje po 12godzinw kuchni a w tym roku powiedziałam sobie, że mam małe dziecko i nic nie eksperymentuje! No i zrobię jakieś szybkie ciasto (np sernik na zimno), potem zimna, płyta i jakieś zakąski ale jednak wypada podać jakąś ciepłą kolację!! Tylko pytanie CO>??!!! ważne żeby było mało pracochłonne, szybkie i tanie!
 
Ostatnia edycja:
Magdalena ten Twój Bartuś to już chyba niedługo raczkował będzie co ?? :>

Fifka dziękuję :):*

nicola a może teraz Wam się udało :> trzymam &&& żeby @ nie przylazła na najbliższe 9 miesięcy ! :)
 
Olcia zobaczymy... coś tam próbuje jak leży na brzuszku ale póki co pełza w tył :-D
A w ogóle to po raz kolejny gartuluję!!!! :*


Kurcze znów edytowałam post wyżej i mmnie wyprzedziłyście! więc proszę o wrócenie się bo to ważna sprawa :-p

Fifka Kolorowych snów :*
 
Magda mam taką samą matę jak Ty :-)
Ale mój olewa pałąki, siedzi tylko dupką na macie i pierdzi w nią :-)
Bartuś przystojniak :-)

Propos gorącego dania, może szaszłyki?
Mam dużo pomysłów, ale troszkę bardziej pracochłonne.


Booosz, ja już powinnam być po myciu, sobie obejrzeć film do końca...a tu co?
Młody siedzi na podłodze i sobie gada i bawi się w najlepsze.....
Chceta zdjęcie jak stoi i wygląda w swoim portach jak zawodnik Aikido?
 
Magdalena ja ostatnio robiłam łososia w ziołach - dużo czasu nie zajmuje ale jest dosyć drogi ... :p i do tego sałatkę grecką i fryteczki :p albo zrób jakąś lasagne czy coś :>
 
reklama
Magdalena jak szybkie i tanie, to ja proponuje- dorsz zawijany z pesto i to tego kasze kuskus no ale to trzeba lubic ryby, my z mezem jestesmy wielkimi fanami, wiecv wszystko co z ryb to nam smakuje,no ale do rzeczy przy tym daniu sie nie narobisz- obs,mazasz na poczatek lekko dorsza, a pozniej zawijasz z pesto i wkladasz do piekarnika na 20 minut, my to laczymy wykalaczkami, tylko pozniej trzeba gosaciom powiedziec, zeby uwazali na nie :-p na a kukus to wiadomo:-)
aaa no i pesto to najlepiej kupic gotowe ze sloiczka, choc moj maz ambitnie czasem sam robi
 
Do góry