reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

MAgda u nas w rodzinie robi furorę takie danie: warzywa na parze, marchewka, brokuły, kalafior, rzodkiewka, do warzyw sos beszameowy i pieczeń z karkówki/schabu/łopatki jakiegokolwiek mięsa marynowanego w piwie z miodem.
 
reklama
ej teraz tak czytam i patrze że mi post zdublowało ... ja nie wiem czy coś mi w systemie pada czy co ... ostatnio jak pisałam to mi pół wypowiedzi wcięło ... :|
 
magdaalenko bigos, [anierowana piersc z kurczaka z pieczarkami, jak cos jeszcze wymysle dam znac ;-)

niuni od godziny spi wiec ja tez znikam dobranoc ;-)

ooolcia jeszczeraz gratuluje !!!!!!

fifk ta z niebieskim ladniejsza czapa ;-) a konradek sliczny ;-)
az zazdroszcze ze wasze dzieciaczki juz glowe trzymaja ;-)


magdalenko sliczny synus ;-)

AEL ALE GŁUPIA TA KOLEZANKA TY NIGDY NIE JESTES MARUDNA!!
 
Kurcze dziękuję!! Ale te warzywa w sosie beszamelowym mi przypadły do gustu z karkówką!! tzn! wszystko mi przypadło do gustu ale dorsz dosć drogi tak jak i łosoś! ale na pewno wykorzystam na jakieś takie wieczorki jak przychodzą znajomi to też mam problem zawsze co ugotować! Bo tutaj będę miała 15 osób... :eek:
Ael a myślisz, że te warzywa mogłabym przygotować jakoś wcześniej czy raczej ten sos na świeżo??

Wiktor jak zwykle wymiata!! A te puzzle piankowe fajna sprawa!!!
 
muszę sobie zrobić listę zakupów i jutro podjechać do Biedronki... najgorsze jest to, że i jutro i w sobie mąż w pracy i będę musiała wszystko sama ogarnąć razem z Bartkiem bo nie mam go komu sprzedać! Może teściowa się poświęci i zamknie w sobotę biznes na godzinkę chociaż, żebym mogła posprzątać... :-p

A teraz uciekam spać bo padam!!!! dobranoc ;************
 
reklama
Ja tylko na slowko do Nicoli :)

jesli dobrze rozumiem staracie sie od 7 miesiecy, wiec na badania, temperatury i testy owulacyjne przyjdzie czas. Podstawowa kwestia - jak czesto sie kochacie. Ja na twoim miejscu odlozylabym wszelkie pomiary i wizyty na styczen a do tego czasu mimochodem lykaj sobie kwas foliowy i zyj jak gdyby nigdy nic (i a noz widelec...). Nie ma co sobie robic presji i tak szybko zycia wokol staran organizowac, bo to zaciazeniu absolutnie nie sprzyja.
szybko twoj maz sie na badania wybral :) z jednej strony fajnie, ze macie to z glowy a z drugiej teraz bedzieszsobie wkrecac, ze to z Toba cos nie tak - guzik prawda! Z toba na pewno tez wszystko jest ok.

Trzymam kciuki i przesylam moc wirtualnych fluidkow!
 
Do góry